مراسم وداع با پیکر شهید نسیم افغانی در حرم مطهر رضوی

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

مراسم وداع با پیکر مطهر شهید نسیم افغانی، با حضور مسئولان، خادمین بارگاه منور رضوی و خانواده شهدای مدافع حرم در رواق امام خمینی حرم حضرت رضا برگزار شد .

با توجه به این که خانواده این شهید توسط ارتش شوروی در بمباران هزاره افغانستان به شهادت رسیده‌اند، با امر رهبر معظم انقلاب پیکر مطهر شهید «نسیم افغانی» در حرم مطهر رضوی خاک‌سپاری می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پیکر شهید نسیم_افغانی در حرم منور رضوی آرام گرفت

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت مداح و عوامل برگزارکننده یک مراسم عزاداری در لالیبازداشت مداح و عوامل برگزارکننده یک مراسم عزاداری در لالی فرماندار لالی از بازداشت مداح و عوامل برگزارکننده یک مراسم سوگواری در این شهرستان به دلیل بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی بیماری کرونا خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خیز کرونا در ایران با ثبت ۱۴۴ مورد فوتی جدید؛ «کرونا تمام نشده، خطر جدی است»شمار قربانیان روزانه کووید-۱۹ در ایران با ثبت ۱۴۴ مورد فوتی به بالاترین حد خود از نیمه‌های فروردین رسیده است. بالاترین میزان فوت روزانه در اثر ابتلا به ویروس کرونا در ایران با ثبت ۱۵۸ مورد در تاریخ ۱۶ فروردین بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پایان مبارزه با فساد در قوه قضاییه؛ آیت‌الله خامنه‌ای قدرت را چگونه متوازن می‌کند؟آیا دستورالعمل و سخنان رهبر ایران به معنای ادامه حیات راست سنتی، پایان کارزار فعلی مبارزه با فساد و پیشگیری از قدرت گرفتن بیشتر ابراهیم رئیسی است؟ روز گذشته، آیت‌الله خامنه‌ای، از تعدی و اتهام‌زنی به بزرگان پاکدست انتقاد کرد و رئیس پیشین دستگاه قضایی را آغازگر کارزار مبارزه با فساد خواند. ساعتی پس پایان سخنرانی آیت‌الله خامنه‌ای، آقای لاریجانی هم با انتشار بیانیه‌ای از الطاف پدرانه و حکیمانه او تشکر کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران، پرچمدار مبارزه با موادمخدر در جهان استسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین با اشاره به گزارش دفتر مقابله با موادمخدر و جرم سازمان ملل با اشاره به آمار و مستندات کشفیات موادمخدر تصرح کرد: ایران، پرچمدار مبارزه با موادمخدر در جهان است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ارتش لیبی: در حال جنگ با مزودران خارجی هستیمسخنگوی ارتش لیبی اعلام کرد که نیروهای این کشور پس از شکست شبه‌نظامیان خلیفه حفتر در حال مقابله با مزدوران تحت حمایت نیروهای منطقه‌ای و بین‌المللی هستند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

موسوی: نمی‌توانم در حال حاضر بحث «عملیات مشترک» با ترکیه را تایید کنمموسوی: نمی‌توانم در حال حاضر بحث «عملیات_مشترک» با ترکیه را تایید کنم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »