مذاکره مناقشه‌برانگیز فدراسیون فوتبال آلمان با قطر ایرلاین | DW | 10.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا پیش از این برای استفاده تبلیغاتی پروازهای فدراسیون فوتبال آلمان را مجانی بر عهده گرفته بود. این قرارداد اکنون فسخ شده و شرکت هواپیمایی قطر ممکن است با وجود انتقادها جانشین لوفت‌هانزا شود.

دوران قرارداد همکاری فدراسیون فوتبال آلمان با شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا به سر آمده است؛ دورانی که به یک معامله پایاپای می‌مانست و هر دو طرف به نوعی از آن سود می‌بردند.

شرایط دشوار و غیرانسانی کارگران مهاجری که در ساخت ورزشگاه‌ها و تاسیسات مرتبط با بازی‌های ۲۰۲۲ مشارکت دارند یکی از مسائل مورد مناقشه از زمان اعلام میزبانی قطر بوده است. اعضای تیم ملی فوتبال نروژ پیش از بازی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل تیم جبل‌الطارق تی‌شرت‌هایی روی لباس ملی خود پوشیدند که بر آن عبارت"حقوق بشر، در میدان و کنار آن" به چشم می‌خورد.شرکت دولتی هواپیمایی قطر حدود سی سال پیش تاسیس شد و به عنوان یکی از بهترین و قدرتمندترین شرکت‌های هواپیمایی جهان حکم ویترین تبلیغاتی این کشور عربی را دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا 14 شرکت چینی را به دلیل نقض حقوق اویغورها تحریم کردآمریکا 14 شرکت چینی را به دلیل نقض حقوق اویغورها در منطقه خودمختار سین کیانگ تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تحریم هشت شرکت توسط آمریکا به دلیل ارتباط با صنایع نظامی ایرانوزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه نهم ژوئیه (هجدهم تیر) سی‌وچهار شرکت از جمله هشت شرکت را به دلیل ارسال تجهیزاتی که در توسعه صنایع نظامی ایران به کار می‌رود،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نقص فنی در سیستم رایانه‌ای شرکت راه‌آهن ایرانشرکت راه آهن ایران از نقص فنی در سیستم رایانه‌ای این شرکت خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سناتور جمهوری‌خواه: بایدن متحدان منطقه‌ای آمریکا را در مذاکرات برجام شرکت دهدبیل هگرتی، سناتور جمهوری‌خواه ایالت تنسی، از پرزیدنت بایدن خواسته به جای مماشات با جمهوری اسلامی، متحدان آمریکا در خاورمیانه را در مذاکرات احیای توافق
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا ۳۴ شرکت را در ارتباط با ایران، چین و روسیه تحریم کرد | DW | 09.07.2021آمریکا روز جمعه از تحریم‌های جدیدی خبر داد که بر ۳۴ شرکت در رابطه با تسهیل صادرات تجهیزات آمریکایی به ایران و روسیه و نقض حقوق اقلیت مسلمان اویغور در چین اعمال شده است. هاهاها ... جامعۀ غربی اعم از سیاستنداران، رسانه ها کلاً قاط زده رفته پی کارش ... نقض حقوق اقلیت مسلمان در سوئد را سانسور میکنید ... SR_Farsi_Dari SwedeninAF SweMFA oscepa SwitzerlandOSCE البته که بی کفایتی و ضعف رهبری آمریکا ، جهان رو با خطر مواجه کرده .. اگر آمریکا، قدرتمند و عاقلانه عمل کرده بود ، قدرت ازش سلب و به رهبران ناقض حقوق بشر منتقل نمیشد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افزایش ۷۰ درصدی گزارش‌ خرابی آسانسورها تنها در یک شرکت/ هزینه ۲۰ میلیون تومانی برای آتش‌نشانی در هر مراجعهرییس اتحادیه پله برقی و آسانسور اظهار کرد: از آنجا که بیشتر آسانسورها در واحدهای کارگاهی ساخته می‌شوند، تولیدکنندگان نمی‌توانند ورق‌های فولاد مورد نیاز خود را از بورس تهیه کنند و مجبور به تهیه آن به قیمت تقریبا دوبرابر قیمت بورس است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »