مدیرکل آژانس هسته‌ای: فعالیت‌های هسته‌ای ایران به قدر کافی شفاف نیست | DW | 10.05.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 51 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرکل آژانس انرژی هسته‌ای از توقف مذاکرات با ایران ابراز نگرانی کرد. او هشدار داد که ایران در رابطه با فعالیت‌های هسته‌ای خود شفاف نیست و آثار غنی‌سازی اورانیوم در یک سایت اعلام‌نشده پیدا شده است.

رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای روز سه‌شنبه ۱۰ مه گفت، همچنان به توافق میان ایران و قدرت‌های جهانی برای بازگشت به برجام امیدوار است. او تاکید کرد که این مذاکرات دشوار است و زمان می‌تواند از دست برود.

به گزارش خبرگزاری رویترز، گروسی در یک سخنرانی ویدئویی در نشست کمیسیون پارلمان اروپا گفت: «ما البته هنوز امید داریم که در زمان مناسب این توافق حاصل شود، هرچند باید بپذیریم که پنجره زمانی هر لحظه می‌تواند بسته شود.»گروسی افزود که فعالیت‌های هسته‌ای ایران به قدر کافی شفاف نیست و او این را به مقامات جمهوری اسلامی گوشزد کرده است.

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای گفت: «در طول ماه‌های گذشته ما توانسته‌ایم آثار اورانیوم غنی‌شده را در مکان‌هایی تشخیص دهیم که ایران آنها را اعلام نکرده و قرار است فعالیت‌های هسته‌ای در آنها ادامه یابد.»سخنگوی وزارت خارجه ایران روز دوشنبه ۹ مه از سفر قریب‌الوقوع انریکه مورا، نماینده اتحادیه اروپا در مذاکرات هسته‌ای به ایران خبر داد. سعید خطیب‌زاده گفت، مذاکرات ایران و ۱+۴ و ایالات متحده در وین تا امروز ادامه داشته است.

خطیب‌زاده ضمن بیان این که سفر انریکه مورا به تهران در هفته جاری صورت خواهد گرفت، تاکید کرد: «پیام‌ها به صورت مستمر بین ایران و آمریکا از طریق اتحادیه اروپا و هماهنگ‌کننده گفت‌وگوها در حال رد و بدل شدن است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مدیرکل آژانس اتمی،اگر به لفاظی های 'پوچ وتکراری' علیه: ایران؛ ادامه دهد،برخورد 'شایسته' آن است که ایران؛ در 'تعهدات' ،افتخاری خویش بازنگری 'اساسی' کند،وحتی از پادمان و NPT،خودخواسته بازگردد،وسلام.

قرمصاقای وسط باز …

🎥 در بعضی ایالتهای آمریکا شیرخشک پیدا نمیشه یا اگر بشه شیرخشکی که 18 دلار بوده الان به بیش از 50 دلار رسیده و والدین برای پیداکردن شیر خشک 3 تا 4 ساعت رانندگی می کنند چرا بی بی سی و ایران اینترنشنال با اخبار کمبودها و گرونیا برای اعتراضات در آمریکا و اروپا فراخوان نمیدن؟!

⭕️🎥 دلیل شکست براندازان جمهوری اسلامی در این ۴۳ سال از کلام استاد حسن عباسی Afsaran_ir

دنیا مردم همه میداند ایران قدرت ندارد مردمش گروگان گرفته بگزارید خیز گوساله تا کادان است اگر آن بم بسازد نگهداری نمیتواند باید روسیه به دنیا دوقدرت هسته جواب بدهد تماز شما هیچ تویش نکند من ایران میشناسم باز چیتور کتاه میاوره این همه زبانش باد است کس کمک کننده نیست بیگزا شیطاننش..

یا این یارو خیلی اسکله یا خودشو به اسکلی زده هربار میشنوم که این بشر همین حرفو میزنه خوب انتر تو که میدونی این اخوندها متعهد به هیچ تعهدی نیستن واسه چی خودتو عنی میکنی با این رفتارهای احمقانت

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

علت کاهش آمارهای کرونا در ایران / واکسن‌هایی که در ایران استفاده شد، موفق‌تر بودکیفت بالای خدمات پزشکی ایران، علل کاهش آمارهای کرونا در کشور، اهمیت برنامه‌ریزی برای جوانی جمعیت، برقراری بیمه رایگان برای بیش از 5میلیون نفر در کشور، نهایی شدن تعرفه‌های پرستاری پس از 13 سال و ...از جمله مباحثی بود که وزارت بهداشت در آیین رونمایی از کتاب طرح عدالت و تعالی نظام سلامت، به آن پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک مقام غربی: ایران پیشتر با شروط آمریکا در مذاکرات وین موافقت کرده بودلورا روزن، خبرنگار نشریه «پولیتیکو» به نقل از یک منبع آگاه غربی خبر داد، ایران در ابتدای سال جاری، تمایل داشت تا شروط مطرح‌شده از سوی آمریکا، در قبال حذف
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رگبار و رعد و برق در نیمه شمالی کشور/خیزش گرد و خاک در غرب ایرانرئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا: *برای امروز رگبار و رعد و برق در نیمه شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود *برای استان‌های غربی و جنوب غرب کشور در این دو روز پدیده گردوخاک دور از انتظار نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر روسیه در تهران از موضع مقامات ایران در جنگ اوکراین تشکر کردسفیر روسیه در تهران از موضع مقامات ایران در قبال حمله نظامی مسکو به اوکراین تشکر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فعالیت‌های پنهان هسته‌ای ایران؛ رافائل گروسی: به تهران هشدار داده‌امرافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در اظهاراتی گفت، به مقامات ایران هشدار داده است که این کشور هنوز به‌اندازه کافی، اطلاع‌رسانی شفافی درباره ايران الإرهابية المتطرفة الإرهابية.. تمادت في صناعة كل أسلحة الدمار وتحدت مصالح الدول العربية إضافة إلى نشر الإرهاب والتطرف والتهجير في منطقة الشرق الأوسط متحدية مصالح الولايات المتحدة الأمريكية والدول الغربية في المنطقة.. تا زمانی که این ایدئولوژی طالبانیسم و زن ستیزی مبنا و اصول حاکم بر جمهوری اسلامی ست، هرگز انتظار تعامل با دنیا رو از اونها نباید داشت .. راهی جز پاکسازی کامل این صاحبان ایدئولوژی خطرناک نیست.انتظار اصلاح یا تغییر نشان دهنده سطح پایین درک و شعور خود شماست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

همه با هم علیه تبعیض‌های دینی؛ مسیحیان ایران چه می‌گویند؟یکی از رنج‌های اقلیت‌های مذهبی خاطرات آن‌ها از نجس شمردن آن‌هاست. بسیاری از آن‌ها می‌گویند، دست‌کم یک‌بار توسط افرادی که حتی گاه با آن‌ها روابط نزدیک و صمیمانه داشته‌اند، با کلماتی همچون ناپاک و نجس بودن نواخته شده‌اند. اقلیت‌های_مذهبی DehkordiMaryam
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »