مددی: برای فکری آرزوی موفقیت دارم / تا 24 ساعت آینده سرمربی جدید معرفی می‌شود

12/12/1399 01:06 ب.ظ

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره استعفای محمود فکری صحبت کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره استعفای محمود فکری صحبت کرد. مددی درباره غیبت دستیاران محمود فکری در جلسه تمرینی امروز گفت: دستیاران با هماهنگی باشگاه در تمرین حضور پیدا نکردند و این دستور از سمت من بوده که با هماهنگی آقای فکری اگر آنها در تمرین حضور پیدا نکنند بهتر است.

از دستیاران آقای فکری هم بسیار تلاش می‌کنم که در این مدت خیلی زحمت کشیدند.

مدیرعامل باشگاه درباره گزینه‌های جانشینی فکری همینطور گفت: ما مذاکراتمان را با گزینه‌های جانشینی آغاز کردیم و با بررسی برنامه‌ها و نکاتی که مدنظرمان وجود دارد در اسرع وقت سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد.

او در پاسخ به این سوال که آیا ساکت الهامی و فرهاد مجیدی بین گزینه‌های جانشینی فکری حضور دارند یا خیر گفت: آقای الهامی، خیر ولی آقای مجیدی جزو گزینه‌ها هستند. مددی اضافه کرد: نهایتا طی 24 ساعت آینده سرمربی جدید معرفی خواهد شد. این 24 ساعت می‌تواند همین امروز باشد و یا اینکه در فردا انجام شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
ilnanews »

رسمی: محمود فکری برکنار شدسرمربی تیم استقلال تهران از سمتش برکنار شد.

تقسیم استقلال میان وزیر و معاون؛ احمد مددی کیست؟

فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimمحمود_فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان شد سرمربی پیشین استقلال و نساجی مازندران، تا پایان لیگ بیستم به‌عنوان سرمربی نفتی‌ها انتخاب شد

شش قدم؛ هدیه محمود فکری به استقلال و پرسپولیس در گام نخست - BBC News فارسیهفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران با لغو و تعلیق آغاز شد و به پایان رسید. استقلال از یک هفته قبل مجوز پرواز نکردن به آبادان را گرفته بود. دیدار تیم‌های فولاد و تراکتور به دلیل حضور هر دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد. پرسپولیس حریفش را برد، سپاهان در بازگشت محمود فکری به لیگ برتر متوقف شد و تیم‌های صدرنشین را امیدوار کرد.

مددی: بازیکنان ایرانی برای لیگ قهرمانان آسیا باید واکسن بزنند / مطمئنم سعودی‌ها بازیکنان را متهم به کرونا خواهند کردمدیرعامل باشگاه استقلال نسبت به میزبانی عربستانی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

احمد مددی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره پایان همکاری محمود فکری اظهار داشت: آقای فکری در یک جلسه سه ساعته و بسیار دوستانه استعفای خود را تقدیم بنده کردند و با استعفای ایشان موافقت کردیم. برای ایشان آرزوی موفقیت دارم، آقای فکری به عنوان یک مربی سالم و اخلاق مدار در این تیم فعالیت کردند. برای ایشان در تمام عرصه‌های فوتبالی و ادامه زندگی آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

مددی درباره غیبت دستیاران محمود فکری در جلسه تمرینی امروز گفت: دستیاران با هماهنگی باشگاه در تمرین حضور پیدا نکردند و این دستور از سمت من بوده که با هماهنگی آقای فکری اگر آنها در تمرین حضور پیدا نکنند بهتر است. از دستیاران آقای فکری هم بسیار تلاش می‌کنم که در این مدت خیلی زحمت کشیدند.

مدیرعامل باشگاه درباره گزینه‌های جانشینی فکری همینطور گفت: ما مذاکراتمان را با گزینه‌های جانشینی آغاز کردیم و با بررسی برنامه‌ها و نکاتی که مدنظرمان وجود دارد در اسرع وقت سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد.

او در پاسخ به این سوال که آیا ساکت الهامی و فرهاد مجیدی بین گزینه‌های جانشینی فکری حضور دارند یا خیر گفت: آقای الهامی، خیر ولی آقای مجیدی جزو گزینه‌ها هستند.

مددی اضافه کرد: نهایتا طی 24 ساعت آینده سرمربی جدید معرفی خواهد شد. این 24 ساعت می‌تواند همین امروز باشد و یا اینکه در فردا انجام شود.

لینک کوتاه