مخبر: باید این اطمینان را به مردم بدهیم که به قیمت‌ها مسلط هستیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون اول رئیس جمهوری گفت: دوستانمان در تعزیرات باید جهادی کار کنند تا این آرامش را به مردم بدهند که ما در بازار حضور داریم و به قیمت‌ها مسلط هستیم.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر در سخنانی با تاکید بر اینکه با متخلفان باید طوری برخورد کرد که تخلف به صرفه نباشد، ادامه داد: باید جریمه بازدارنده باشد. نمی‌توانیم بالا سر هر دکانی و هر فردی یک آدم بگذاریم که این کار را بکند. باید جریمه به شکلی باشد که برای متخلف صرف نکند.

وی افزود: در دوره گذار به کمک مضاعف نیاز داریم. ما این چند هفته را انتظار داریم تعزیرات عادی کار نکنند و دوستانمان جهادی باید کار کنند تا این آرامش را به مردم بدهند که ما در بازار حضور داریم و به قیمت‌ها مسلط هستیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

روزي كه بنزين هم گرون شد همين شر و ور ها رو تحويل مردم دادين

والا شما ب مزاج خودتون بلکه ب زور مسلط باشید! شما تفنگ دستتونه ک یه یه اطمینانی بخودتون داشته باشین. مردم ک از بیخ قاقَن.

مخبر دزفولی سر دسته دزدها

اگر قیمت ها از تسلط خارج شدن آدم می‌فرسته مسلطشون کنه

والا من که هر روز میرم خرید بازم به قیمت ها مسلط نیستم... هر روز ی قیمته

تف بر ذات دروغگویتان که وقیح هستید! اینست مردم ولی نعمت های عنقلاب که اقلیتی مفت خور ثروت ایران را بین خودشان و عرب های مفت خور و روسیه و چین تقسیم کنند و مقاومت و فقر و بدبختی ش باشه برای مردم!!!

مردم اگه اطمینان داشتن که نمیریختن خیابان!

خدایی اش خیلی مسطید نابغه

حرومزاده، به مردم مسلطید نه به قیمت‌های

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رنو سهام خود در روسیه را به دولت این کشور فروختبا این حال این غول خودروسازی فرانسوی می‌گوید حق بازخرید سهمش در آوتوواز (سازنده لادا) را ظرف ۶ سال آینده برای خود محفوظ نگه داشته است. خودزنی...🤣😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: سوئد و فنلاند برای عضویت در ناتو باید به حمایت از گروه‌های تروریستی پایان دهندوزیر امور خارجه ترکیه از همکاری سوئد و فنلاند با گروه تروریستی پ.ک.ک انتقاد و تاکید کرد تا زمانی که این کشورها موضع خود را تغییر ندهند، آنکارا مخالف عضویت آنها در ناتو است. - خبرگزاری آناتولی یکی از باعث بانیان این اتفاق کشور ترکیه و شخص اردوغان است که با رسمیت شناختن و دیدار با حاکمان رژیم جعلی اسرائیل آنها را وقیح کرده است. hakkiuygur1 دولت ترکیه بایستی از سوئد و فنلاند هم تعهدنامه عدم حمایت من‌بعد و هم غرامت حمایت این کشورها از گروه تروریستی پ.ک.ک قبل از اینرو را بگیرد تا راه عضویت این کشورها در ناتو را باز بکند والا به حرفرو حدیث مفت آنها نمیشود اعتماد کرد. حمایت اینا از تروریستها ترکیه رو خیلی متضرر کرده.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دولت هرچه سریع‌تر تکلیف بازماندگان از دریافت یارانه را مشخص کند/ دهک آخر هم باید یارانه دریافت کند/ مجلس اختیار ارائه «بن‌کارت الکترونیک» را به دولت داده استیک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بخشی از مردم علیرغم اینکه قیمت‌ها افزایش پیدا کرده یارانه خودشان را دریافت نکرده‌اند و توقع از دولت این است که نسبت به مدیریت این گروه از مردم که اقشار آسیب‌پذیرند، اقدام کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشدار گروه هفت به روسیه: جابه‌جایی مرزها را هرگز نمی‌پذیریم | DW | 14.05.2022وزیران خارجه هفت کشور صنعتی در پایان اجلاس خود در آلمان درباره تغییر مرزها از طریق تهاجم نظامی به روسیه هشدار دادند. تجاوز نظامی روسیه به اوکراین و تغییرات اقلیمی از مهم‌ترین دستورکارهای این اجلاس سه روزه بود. اگر مردم دنباس نه میخواهند با اوکراینی یک جاه زندگی کنند، چرا باید شما مانع این حق طبیعی آنها گردید؟ ایا دموکراسی شما همین است؟ با کنفرانس و هشدار پوتین نمی ترسه فقط با پاسخ کوبنده پوتین سر جاش خواهد نشست و اونم نه با دموکراتهای گوزو نه، فقط ترامپ رو میخواد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

روسیه صادرات برق به فنلاند را یک‌شبه قطع کرد؛ گفت‌وگوی «صریح و مستقیم» با پوتینرئیس جمهوری فنلاند روز شنبه در گفت‌وگوی تلفنی با ولادیمیر پوتین، همتای روس خود، صریحا اعلام کرد که کشورش «در روزهای آینده برای ارائه درخواست عضویت در ناتو تصمیم‌گیری خواهد... پ ن پ مثل کشورهای اروپایی لاس بزنن و تحریم نکنن پدرسگ پوتین همه را رام خودش کرد
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ولی‌عهد سعودی انتخاب شیخ محمد بن زاید به عنوان رئیس کشور امارات را تبریک گفتشاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع سعودی طی تماسی تلفنی با شیخ محمد بن زاید آل نهیان، انتخاب او به عنوان رئیس جدید کشور
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »