مخالفان دولت تایلند به دنبال شکست طرح رای عدم اعتماد به نخست‌وزیر تظاهرات کردند

13/06/1400 06:18:00 ب.ظ

طرح رای عدم اعتماد به نخست‌وزیر به دلیل «سوءمدیریت» در بحران همه‌گیری ویروس کرونا و تبعات اقتصادی آن از سوی مخالفان دولت ارائه شده بود.

طرح رای عدم اعتماد به نخست‌وزیر به دلیل «سوءمدیریت» در بحران همه‌گیری ویروس کرونا و تبعات اقتصادی آن از سوی مخالفان دولت ارائه شده بود. همه‌گیری ویروس کرونا در تایلند تاکنون جان بیش از ۱۲ هزار نفر را گرفته است. این در حالی است که شمار مبتلایان به بیماری «کووید ۱۹» در این کشور از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر فراتر رفته است.

همه‌گیری ویروس کرونا در تایلند تاکنون جان بیش از ۱۲ هزار نفر را گرفته است. این در حالی است که شمار مبتلایان به بیماری «کووید ۱۹» در این کشور از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر فراتر رفته است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

آمریکا یک تیم اطلاعاتی ایران را به دلیل تلاش برای ربودن مخالفان تحریم کرددفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا (OFAC) طی بیانیه‌ای از تحریم چهار نفر از عوامل اطلاعاتی ایران به دلیل توطئه برای ربودن مخالفان در خارج،

۷ عضو کمپین «ژیانه‌وه کردستان» به همکاری با مخالفان نظام متهم شدند

آمریکا: اگر طالبان شرایط خاصی را فراهم کند دولت آینده افغانستان را به رسمیت خواهیم شناختوزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد اگر طالبان شرایط خاصی را فراهم کند دولت آینده افغانستان را به رسمیت خواهیم شناخت. - خبرگزاری آناتولی

روند واکسیناسیون امیدبخش است/برگزاری مراسم اربعین منوط به موافقت دولت عراق استرئیسی: *روند واکسیناسیون امیدبخش است *برگزاری مراسم اربعین منوط به موافقت دولت عراق است *اینکه واکسن داخلی در مقایسه با انواع وارداتی آن کمترین عوارض را دارد، می‌تواند برای مردم اطمینان خاطر و آرامش به همراه داشته باشد کمترین عوارضو داره چون کمترین تاثیرو داره

پایان قرنطینه‌های کرونایی؛ آیا فناوری می‌تواند کارکنان را متقاعد به بازگشت به دفاتر کار کند؟گذشته از انجام اقدامات احتیاطیِ معمول همچون ماسک زدن و تمیز کردن مرتب دست‌ها و سطوح، فناوری نیز می‌تواند برای ایجاد یک محیط امن به کمک شرکت‌ها بیاید.

ایتالیا ملزم به پرداخت کمک هزینه فرزندآوری به اتباع کشورهای ثالث شدکمک هزینه زایمان مبلغی است که هر ماه از سوی دولت ایتالیا برای حمایت از خانواده‌ها پرداخت می‌شود و مبلغ آن بسته به وضعیت مالی خانواده‌ها بین ۹۶۰ تا ۱۹۲۰ یورو در سال برای اولین فرزند در نوسان است. ای کاش حاکمان شیعه هم به فکر توسعه انسانی این مذهب طبق فرمایش رسول الله باشند.