محمدهادی همایون؛ چهره‌ای که با «مظنونین همیشگی» به صحنه آمد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پخش ناقص فیلم ساخته‌شده دراطلاعات سپاه پاسداران درباره فعالان محیط‌زیست با نام«مظنونین همیشگی» توجه‌ها را به دو چهره جلب کرد.«محمدهادی همایون»، عضو هیات‌امنای دانشگاه امام صادق و علی رضوانی، خبرنگار صداوسیما. گزارش حسام قناطیر👇 اخبار_ایران اطلاع‌رسانی

پخش ناقص فیلم ساخته‌شده در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران درباره فعالان محیط‌زیست زندانی با نام «مظنونین همیشگی» توجه‌ها را به دو چهره جلب کرد. «محمدهادی همایون»نام محمدهادی همایون تاکنون در فضای عمومی شناخته‌شده نبود و برای اولین بار مطرح شد. به دلیل قطع شدن این فیلم پس از چند دقیقه مشخص نیست که او در این فیلم چه گفته است.

حضور همایون در این فیلم شاید به دلیل سمتش در دانشگاه امام صادق باشد. جایی که «کاووس سیدامامی» نیز استاد آن بوده است. همایون، معاون آموزشی این دانشگاه است و به همین دلیل از نزدیک سیدامامی را می‌شناخته است. برخی معتقدند ممکن است خود او ازجمله کسانی بوده که در این پرونده‌سازی برای همکارش نقش داشته است. محمدهادی همایون در حالی استاد دانشگاه امام صادق و معاون آموزشی این دانشگاه است که تحصیلات دانشگاهی‌اش تنها در این دانشگاه بوده است.

همایون در دوره دکترای خود نیز با برخی از چهره‌های امنیتی و مقامات جمهوری اسلامی هم دوره بوده است. «حسین رضی»، یکی از دوستانش عکسی از پایان دوره دکترای آنان را منتشر کرده که در سال ۱۳۷۱ به دیدار «علامه فضل‌الله»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران برای استفاده از اساتید خارجی برنامه مدونی ندارد/ نخبه پروری صرف، ما را به جایی نمی‌رساندمعاون پژوهشی و فناوری مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: ما تنها با نخبه پروری به جایی نمی‌‎رسیم، نخبه پروری رویکردی مثل تعدد مدارس است که ما با آن موافق نیستیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تسنیم منتشر کرد؛ رقم واقعی قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران/ دستمزد ویلموتس همطراز با کی‌روش- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimتسنیم منتشر کرد؛ رقم واقعی قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران/ دستمزد ویلموتس همطراز با کی‌روش فدراسیون فوتبال قراردادی دو میلیون یورویی و همطراز با قرارداد کارلوس کی‌روش را با مارک ویلموتس امضا کرده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پسر اعجوبه ۹ ساله از دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شود!پسر اعجوبه ۹ ساله از دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شود! 'لورن سایمنز' پسر بچه ۹ ساله بلژیکی مشهور به 'پسر اعجوبه' جوان‌ترین فردی خواهد بود که از دانشگاه با مدرک کارشناسی فارغ التحصیل می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وکیل نجفی 17 ایراد به نظریه جدید کارشناسان در پرونده قتل "استاد" گرفت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimوکیل مدافع محمدعلی نجفی از 17 ایراد و ابهام در نظریه جدید کارشناسان در بررسی صحنه قتل 'میترا استاد' و اعلام آن به دادگاه به منظور رفع ابهامات خبر داد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تابش: آپشن قرارداد ۶ پرسپولیسی ۵۰ میلیارد است/ مبلغ قرارداد استنلی از پارسال کمتر استمدیرعامل سپاهان: * قرارداد شش بازیکن پرسپولیس به اندازه کل بودجه سپاهان است * در یک برنامه زنده تلوزیونی دیدم که ۶ بازیکن پرسپولیس ۵۰ میلیارد تومان آپشن دارند ولی کل بودجه ما ۵۰ میلیارد است * ۵۰ میلیارد تومان برای ۸۰ تیمی است که سپاهان در اختیار دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بدعهدی خودروسازان، این بار در پرداخت «جریمه دیرکرد»تهران – ایرنا – خودروسازان روز به روز اعتماد عمومی را نسبت به این صنعت کاهش می‌دهند؛ تا دیروز با تحویل دیرهنگام بد عهدی می‌کردند و امروز با تاخیر در پرداخت «جریمه دیرکرد».
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »