محمد گوهر‌شناس، درویش گنابادی بازداشت شد

16/04/1400 06:39:00 ب.ظ

«محمد گوهرشناس» از دراویش گنابادی ساکن اشتهارد در استان البرز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد. اخبار_ایران البرز

یک منبع مطلع با اعلام این خبر به ایران‌وایر گفت که آقای گوهرشناس در روز دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰ بازداشت...

یک منبع مطلع با اعلام این خبر به ایران‌وایر گفت که آقای گوهرشناس در روز دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰ بازداشت و برای اجرای حکم دو سال حبس به زندان قزل‌حصار کرج منتقل شده است. به گفته این منبع، نیروهای امنیتی استان البرز محمد گوهرشناس را در محل کارش بازداشت کرده اند.

این درویش گنابادی در اعتراضات سراسری آبان ۹۸ نیز بازداشت و برای سه ماه در بازداشتگاه اداره اطلاعات کرج نگهداری شده بود. آقای گوهرشناس متاهل و در اشتهارد به فروش لوازم یدکی خودرو مشغول است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

دغدغه‌های ایران فردا ضرورت توسعه انگیزه‌های میهن‌دوستی | سید‌مصطفی هاشمی‌طبا

به خاطر دارم در اوایل پیروزی انقلاب، موضوع میهن‌دوستی، فرعی بر اهداف انقلاب تلقی می‌شد و حتی وقتی اساسنامه کمیته ملی المپیک به بزرگی که بعدها شهید شد ارائه شد، او از به‌کار‌بردن لفظ «ملی» انتقاد کرد و آن را نپذیرفت و حتی در طول یک یا دو دهه سرود معروف «ای‌ ایران» به‌نوعی بایکوت شد و برخی بزرگان سرود معروف «ما گل‌های خندانیم، فرزندان ایرانیم، ما سرزمین خود را مانند جان می‌دانیم» را برنمی‌تافتند. در همان حال، آرمان فلسطین و آزادی سرزمین فلسطین و قدس بحق ازجمله اهداف انقلاب اسلامی قرار گرفت و از همین رهگذر برکات و نیز زیان‌هایی متوجه انقلاب و کشورمان شد. در آن‌ موقع، چگونگی ارتباط آرمان آزادی فلسطین با سرزمین مادری‌مان تحلیل نشد. سؤال نشد که آرمان آزادی فلسطین به چه چیز بازمی‌گردد؟ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.