مجلس ایران واژگونی اتوبوس خبرنگاران در آذربایجان غربی را بررسی می کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی‌ هیئت رئیسه مجلس ایران گفت که مجلس این کشور واژگونی اتوبوس خبرنگاران در نزدیکی شهر نقده استان آذربایجان غربی را بررسی خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی‌ هیئت رئیسه مجلس ایران گفت که مجلس این کشور واژگونی اتوبوس خبرنگاران در نزدیکی شهر نقده استان آذربایجان غربی را بررسی خواهد کرد.نظام الدین موسوی رئیس فراکسیون رسانه و فضای مجازی و سخنگوی‌ هیئت رئیسه مجلس ایران با انتشار پیامی اعلام کرد که مجلس این کشور واژگونی اتوبوس خبرنگاران در نزدیکی شهر نقده استان آذربایجان غربی و جان باختن در خبرنگار را بررسی خواهد کرد.

موسوی در اینباره نوشت: ان شاءالله در مجلس شورای اسلامی پیگیر دلایل بروز این حادثه تلخ و ناگوار خواهیم بود. از سوی دیگر ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه و رئیس جمهور منتخب ایران نیز خواستار رسیدگی «سریع و دقیق» پرونده قضایی تشکیل شده در رابطه با این حادثه شده است. رئیسی طی پیامی در اینباره آورده است: رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی موظف است به منظور رسیدگی سریع و دقیق به پرونده قضایی تشکیل شده در این زمینه، نظارت لازم را بعمل آورد.

گفتنی است در حادثه واژگونی خبرنگاران در نزدیکی شهر نقده استان آذربایجان غربی که عصر دیروز چهارشنبه به وقوع پیوست،21 نفر مصدوم شد و 2 خبرنگار جان خود را از دست دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: مردم آمریکا را وادار کردند پای میز مذاکره بیاید/ ما آب و برق را مجانی کردیم- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimروحانی: اگر برخی بروکراسی‌ها نبود تحریم تمام می‌شد رئیس‌جمهور: قول امام برای رایگان شدن آب و برق در این دولت محقق شد اگر برخی مسائل، تشریفات و بروکراسی‌ها نبود، تحریم امروز تمام شده بود خداوند ما را از شر بروکراسی در همه جا نجات دهد بروکراسی ایران یا آمریکا؟ چقدر این آدم وقیح و دروغگو و پست فطرته . برای اولین بار سخنگوی دولت موقت یعنی عباس امیر انتظام از تصویب لایحه ای به منظور رایگان کردن آب و برق برای اقشار کم درآمد خبر داده بود و بیانات امام در فیضیه جوابی بر رد اظهارات ایشون بود.حالا حسن اواخر کارش دیونه شده، داره گند میزنه یکی جلوش رو بگیره.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس از عدم اتخاذ تمهیداتی برای سلامتی خبرنگارانرئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با اشاره به حادثه تلخ واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در حوالی نقده، گفت: اگر برای پوشش احیای دریاچه واقعا یک اتوبوس خبرنگار لازم است، چرا تمهیداتی برای سلامتی آنان اتخاذ نشد؟ در اتوبوس ارمنستان وزارت اطلاعات اهریمنی وگشتاپو اخوندها قصد داشت نویسندگان را بکشد ونابود کند تادیر نشده از رژیم جنایتکار و آدمکش آخوندها فاصله بگیرید روزی خواهد رسید که به شما آره به خود شما هم رحم نخواهد کرد شیطان کارش دشمنی وکشتن انسانها است نترسید واز جنایتکاران فاصله بگیرید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اتوبوس حامل خبرنگاران در نزدیکی نقده واژگون شد / 21 خبرنگار مصدوم و 2 نفر جان باختند / اتوبوس ‌به دره سقوط کرده است- اخبار آذربایجان غربی - اخبار استانها تسنیم | Tasnimاتوبوس حامل خبرنگاران در نزدیکی نقده واژگون شد؛ اتوبوس ‌به دره سقوط کرده است متأسفانه ۲۱ خبرنگار مصدوم شده و ۲ نفر جان باختند این خبرنگاران برای تهیه گزارش از احیای دریاچه ارومیه وارد آذربایجان غربی شده بودند واژگونی_اتوبوس آره راننده ميگه که شُغل من فقط رانندگی است و نه بر دوش گرفتن مسئوليت تصادف يا واژگون و سقوط در دره ها و یا خوردن اينطرف و آنطرف اتوبوس به کوهها 🎥 انتقال ۱۷ تن از مصدومین حادثه واژگونى_اتوبوس به بیمارستان‌‌ فرمانده انتظامی شهرستان نقده: ماموران علت این حادثه دردناک را نقص فنی و ترمز اتوبوس حامل خبرنگاران عنوان کردند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

واژگونی اتوبوس خبرنگاران در آذربایجان غربی /فوت ۲ خبرنگارمدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: اتوبوس حامل خبرنگاران رسانه های کشور که امروز دوم تیرماه برای تهیه گزارش احیای دریاچه ارومیه به منطقه سفر کرده بودند، در نزدیکی نقده واژگون شد. ۲۱ زخمی و ۲ کشته در پی واژگونی اتوبوس خبرنگاران در نقده آره راننده ميگه که شُغل من فقط رانندگی است و نه بر دوش گرفتن مسئوليت تصادف يا واژگون و سقوط در دره ها و یاخوردن اينطرف وآنطرف اتوبوس به کوهها است!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دستور وزیر کشور برای بسیج امکانات جهت رسیدگی به وضعیت خبرنگارانروح الله جمعه ای از دستور وزیر کشور برای بسیج امکانات در جهت رسیدگی به وضعیت مصدومان واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در استان آذربایجان غربی خبر داد. خاک بر سرتون. یکی از هم‌تیمی‌هاتون رو ازتون گرفتن. تریبونشون هم میشین؟ عوض اعتراضتونه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تسلیت واعظی در پی درگذشت خبرنگاران ایسنا و ایرنا/دستور رسیدگی فوری به وضعیت مصدومان حادثهرئیس دفتر رئیس‌جمهوری در تماس با استاندار آذربایجان غربی بر استفاده از ظرفیت های این استان برای مداوای مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران تاکید کرد. یه زمانی هم اتوبوس و با خبرنگارا میفرستادین ته دره! ایا همون سیاست ها در حال اجراست؟ مسئولین فقط میتونن تسلیت بگن و ناوگان فرسوده و جاده های غیر استاندارد هم کماکان قربانی میگیره. 👇👇
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »