مبادا ارزش‌های انقلاب در خاکریزهای اقتصادی جا بماند/ باید مردانه بایستیم

21/07/1398 03:41 ب.ظ

آقاپور علیشاهی در نطق میان دستور: مبادا ارزش‌های انقلاب در خاکریزهای اقتصادی جا بماند/ باید مردانه بایستیم

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، معصومه آقاپور علیشاهی در نطق امروز (یکشنبه، ۲۱مهرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت ایام ماه صفر و اربعین حسینی(ع) و آرزوی سلامتی برای زائرین و تبریک روز حافظ در نطق میان دستور خود، گفت: زخم هایی که امروز بر تن ملت ایران دیده می شود کم نیست، از تروریسم اقتصادی و تحریم های ظالمانه گرفته تا غارتگرانی که در این مقطع پر تلاطم بسترمناسبی برای زیاده خواهی‌های مفاسد خود دیدند...

وی با طرح این سئوال که سرویس ارزش افزوده چیست؟ گفت: این سرویس ها باندهایی هستند که با گردش مالی افزوده ۲۶۰۰ میلیارد تومان و در طی سه سال ۷هزار میلیارد تومان درآمد داشته اند و نه ماهیت آنها مشخص است و نه به دستگاه‌های نظارتی پاسخگو هستند؛ تا چه زمانی مردم فریاد بزنند که بدون اطلاع آنها و با حقه هایی مانند سفرهای زیارتی و برنده شدن در مسابقه ماهانه به اسم ارزش افزوده مبالغی از حسابهای‌شان کسر می...

آقاپور علیشاهی از مسئولان سپاه درخواست می کنم که در جمع آوری صندلیهای اضافی حکومت اقدام عاجل کنند و افزود: همچنین می طلبد با حذف مدیران سنتی که با دادن آدرس های غلط جامعه را به فاجعه می کشانند، اقدام کنید.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از دولت و سازمان برنامه و بودجه خواستار حمایت از سازمان دامپزشکی شد و افزود: امکانات این سازمان بسیار محدود ولی دامنه فعالیت آنها بسیار گسترده است؛ دامپزشکان ناجیان گمنام سلامت کشور هستند. headtopics.com

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: آقای روحانی و مسئولان دولت تدبیر وامید اکنون کمی پریشان هستیم اما از حمایت شما پشیمان نیستیم زیرا از تلاش خود در عرصه بین المللی فروگذار نبودید، اما اختیارات محدود است.

آقاپور علیشاهی در ادامه گفت: از سپاه پاسدران جهت سرنگونی پهپاد نظامی دشمن تشکر می کنم، ولی این ارگان و سایرمسئولان در شرایط فعلی باید چندین پهپاد داخلی را سرنگون کنند، یکی اختلاف و فتنه گری و دیگری خروج گروه های نظامی از اقتصاد و تحول در نظام اداری کشور است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

تازه‌ترین نماهنگ اربعینی خانه طراحان منتشر شد+فیلم- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimنماهنگ جدید خانه طراحان انقلاب اسلامی با شعار «خضر و مسیح را به نفس زنده می‌کنند، آنان که در رکاب تو کردند جان نثار» منتشر شد.

بستر برگزاری تجمعات در کشور باید فراهم شودبهروز نعمتی، نماینده مجلس، گفت: باید بستر برگزاری تجمعات در کشور فراهم شود. در حال حاضر زمانی که وزارت کشور مجوز می‌دهد تجمعات برگزار می‌شود. اما قبلاً به این شکل بود که یک عده‌ای حتی اگر وزارت کشور هم اجازه نمی‌داد، تجمع و هر کاری که می‌خواستند انجام می‌دادند و حاشیه امن هم داشتند.

پیروزی مقصودلو در دوم مسابقات گرند سوئیسپرهام مقصودلو توانست در دور دوم مسابقات گرند سوئیس در مقابل حریفش به پیروزی برسد.

ركورددار بسكتبال | DW | 12.10.2019۱۲ اكتبر ۱۹۹۹ٰ - ۲۰ سال پیش در چنین روزی ویلتون چمبرلین در لس‌انجلس درگذشت.

ویدئو؛ نخست وزیر هند زباله‌های ساحل را جمع‌آوری کردنارندرا مودی، نخست وزیر هند ویدئوی کوتاهی در حساب کاربری خود در توئیتر منتشر کرد که او را در حال جمع‌آوری زباله‌های کنار ساحل جزیره تاریخی ماهابالی پورام نشان می‌دهد. این اصل عوام فریبی هست، هند به تنهایی به اندازه آفریقا و امریکای جنوبی دنیا رو آلوده میکنه که این آقا نخست وزیرش هست، بعد اومده لب ساحل ۲ اشغال جمع کنه؟ عمو گه زدی به عالم ... مهمون داره میاد تمیز میکنه این یکی دیگر در عوام فریبی دست همه را از پشت بسته.

سرداری که شهرتش نتیجه یک افسانه بود | DW | 13.10.2019۱۶ اکتبر ۱۷۹۱ ● ۲۲۸ سال پیش در چنین روزی گریگوری آلکساندرویچ پوتمکین در شهرک یاش در رومانی کنونی درگذشت.