مانع صادرات دارو و غذا به ایران؛ تهران یا واشنگتن؟

23/07/1399 02:40:00 ب.ظ

14.10.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی سیدحمید حسینی دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق اظهار داشت: پیوستن به گروه ویژه اقدام مالی «اف.‌ای.‌تی‌.

اف» می‌توانست این امکان را به ما دهد که خارج از تحریم‌ها و از طریق نظام بانکی اقلام دارویی و مواد غذایی را خریداری کنیم.

وی که سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران نیز است در گفت‌گوی امروز خود با خبرگزاری «خبرآنلاین» همچنین تصریح کرد: بانک‌های غیرتحریمی ما می‌توانستند با بانک‌های دنیا همکاری کنند که موضوع اف.‌ای.‌تی.‌اف باعث شد این بانک‌ها هم امکان مراودات جهانی را از دست دهند.

حسینی درباره تحریم برخی از بانک‌های ایران و تاثیر آن بر خرید دارو و غذا توسط کشورش هم گفت:"تعدادی از شرکت‌ها و مراکز، ‌مجوز و معافیت از تحریم‌ها گرفته‌اند. آمریکائی‌ها اعلام کردند که موادغذایی و دارو شامل تحریم‌ها نخواهد شد. لذا فکر نمی‌کنم که اگر ما ارز داشته باشیم، مشکلی برای خرید دارو یا موادغذایی پیش آید". headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

هواداران ی.پ.گ/پ.ک.ک مانع احداث پایگاه نظامی روسیه در قامیشلی شدندهواداران ی.پ.گ/پ.ک.ک در شهرستان قامیشلی استان حسکه سوریه مانع احداث پایگاه نظامی توسط نیروهای روسیه در این منطقه شدند. - خبرگزاری آناتولی

میزان صادرات دوچرخه ترکیه به 49 میلیون یورو رسید

مجوزهای صادرات اسلحه آلمان یک سوم کاهش می یابد | DW | 12.10.2020آلمان در سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه در سال قبل تجهیزات جنگی کمتری صادر می‌کند. تا پایان سپتامبر ۲۰۲۰ مجوز صادرات حدود ۴ میلیارد یورو سلاح تصویب شده است. تاکنون دریافت کننده اصلی تجهیزات نظامی آلمان مصر بوده است. عرض به خدمت شما همین سال گذشته آلمان یکی از صادر کنندگان اسلحه به ترکیه بود. الان ترکیه داره ازش به زیبایی بر ضد هر چی جنبنده میبینه استفاده می کنن. بعد در اثر همین درگیری ها پناهنده ها میریزن اروپا، اروپایی ها هم میشینن خون گریه می کنن واسه اقتصاداشون. یعنی همچین دنیای آشغالیه.

رکورد شکنی دوباره کرونا / فوت ۲۷۲ بیمار در شبانه‌رو گذشتهمدیر کل امور دارو سازمان غذا و دارو گفت: هر فرد برای سه کد ملی می‌تواند واکسن آنفولانزا دریافت کند و امیدواریم بتوانیم از قاچاق معکوس آن جلوگیری کنیم.

چین: به مذاکرات سه‌جانبۀ «به اصطلاح» کنترل تسلیحاتی با آمریکا و روسیه نمی‌پیوندیمدیپلمات ارشد چینی می‌گوید اصرار آمریکا به حضور پکن در مذاکرات «به اصطلاح» کنترل تسلیحاتی، اقدامی برای فرافکنی و فرار واشنگتن از ایفای مسئولیت‌های بین‌المللی است. آمریکا کاری نکرده که چین با او بپیونده ! با تشکر از وزارت خارجه جمهوری خلق چین

جنگ قره‌باغ؛ تصاویر کلیساهایی در شوشا (شوشی) و خان‌کندی (استپاناکرت)آذربایجان و ارمنستان یکدیگر را به کشاندن جنگ به شهرها و حمله به غیرنظامیان متهم می‌کنند. نماز و دعا توی زمین غصبی که مستجاب نمیشه🤪؟ عرامنه تروریست و اشغالگر از کلیساها بعنوان پوششی برای مراکز نظامی و تجمع سربازان استفاده میکنند.از آنها باید راجع به صدها مسجد مسلمانان پرسید که خرابشان کرده و یا به طویله تبدیلشان کرده اند. KarabakhisAzerbaijan Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.