مانع صادرات دارو و غذا به ایران؛ تهران یا واشنگتن؟

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران مانع اصلی صادرات دارو و غذا به این کشور را نه تحریم‌های آمریکا، بلکه نپیوستن به «اف.ای.تی.اف» دانست.

سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران مانع اصلی صادرات دارو و غذا به این کشور را نه تحریم‌های آمریکا، بلکه نپیوستن به «اف.ای.تی.اف» دانست.سیدحمید حسینی دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق اظهار داشت: پیوستن به گروه ویژه اقدام مالی «اف.‌ای.‌تی‌.اف» می‌توانست این امکان را به ما دهد که خارج از تحریم‌ها و از طریق نظام بانکی اقلام دارویی و مواد غذایی را خریداری کنیم.

حسینی درباره تحریم برخی از بانک‌های ایران و تاثیر آن بر خرید دارو و غذا توسط کشورش هم گفت:"تعدادی از شرکت‌ها و مراکز، ‌مجوز و معافیت از تحریم‌ها گرفته‌اند. آمریکائی‌ها اعلام کردند که موادغذایی و دارو شامل تحریم‌ها نخواهد شد. لذا فکر نمی‌کنم که اگر ما ارز داشته باشیم، مشکلی برای خرید دارو یا موادغذایی پیش آید".

دولت آمریكا هفته گذشته 18 بانک و نهاد مالی ایرانی را به فهرست تحریم‌های خود افزود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هواداران ی.پ.گ/پ.ک.ک مانع احداث پایگاه نظامی روسیه در قامیشلی شدندهواداران ی.پ.گ/پ.ک.ک در شهرستان قامیشلی استان حسکه سوریه مانع احداث پایگاه نظامی توسط نیروهای روسیه در این منطقه شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

میزان صادرات دوچرخه ترکیه به 49 میلیون یورو رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مجوزهای صادرات اسلحه آلمان یک سوم کاهش می یابد | DW | 12.10.2020آلمان در سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه در سال قبل تجهیزات جنگی کمتری صادر می‌کند. تا پایان سپتامبر ۲۰۲۰ مجوز صادرات حدود ۴ میلیارد یورو سلاح تصویب شده است. تاکنون دریافت کننده اصلی تجهیزات نظامی آلمان مصر بوده است. عرض به خدمت شما همین سال گذشته آلمان یکی از صادر کنندگان اسلحه به ترکیه بود. الان ترکیه داره ازش به زیبایی بر ضد هر چی جنبنده میبینه استفاده می کنن. بعد در اثر همین درگیری ها پناهنده ها میریزن اروپا، اروپایی ها هم میشینن خون گریه می کنن واسه اقتصاداشون. یعنی همچین دنیای آشغالیه.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رکورد شکنی دوباره کرونا / فوت ۲۷۲ بیمار در شبانه‌رو گذشتهمدیر کل امور دارو سازمان غذا و دارو گفت: هر فرد برای سه کد ملی می‌تواند واکسن آنفولانزا دریافت کند و امیدواریم بتوانیم از قاچاق معکوس آن جلوگیری کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چین: به مذاکرات سه‌جانبۀ «به اصطلاح» کنترل تسلیحاتی با آمریکا و روسیه نمی‌پیوندیمدیپلمات ارشد چینی می‌گوید اصرار آمریکا به حضور پکن در مذاکرات «به اصطلاح» کنترل تسلیحاتی، اقدامی برای فرافکنی و فرار واشنگتن از ایفای مسئولیت‌های بین‌المللی است. آمریکا کاری نکرده که چین با او بپیونده ! با تشکر از وزارت خارجه جمهوری خلق چین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جنگ قره‌باغ؛ تصاویر کلیساهایی در شوشا (شوشی) و خان‌کندی (استپاناکرت)آذربایجان و ارمنستان یکدیگر را به کشاندن جنگ به شهرها و حمله به غیرنظامیان متهم می‌کنند. نماز و دعا توی زمین غصبی که مستجاب نمیشه🤪؟ عرامنه تروریست و اشغالگر از کلیساها بعنوان پوششی برای مراکز نظامی و تجمع سربازان استفاده میکنند.از آنها باید راجع به صدها مسجد مسلمانان پرسید که خرابشان کرده و یا به طویله تبدیلشان کرده اند. KarabakhisAzerbaijan Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »