ماجرای نصب "بیلبوردهای موهن" در آستانه محرم و لزوم عذرخواهی صریح شهرداری تهران- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ماجرای نصب بیلبوردهای موهن و لزوم عذرخواهی صریح شهرداری تهران در آستانه محرم بیلبوردهای تبلیغاتی شرکت تاپ در سطح شهر و نوع خاص طراحی آن با نمای یک سگ سیاه با بک‌گراند سیاه، شائبه قصد و غرض ضد شعائر دینی بانیان آن را به اذهان متبادر کرد

؛ پس از انتقادات متعدد از سوی شهروندان درباره عملکرد شهرداری تهران به دلیل اهمال در آماده‌سازی و فضاسازی شهر در ایام محرم، اقدام قابل تامل دیگری را از سوی مدیریت شهری و سازمان زیباسازی شهرداری تهران شاهد بودیم، اقدامی که منجر به تشدید انتقادات به شهرداری تهران در این ایام شد و مسئولان شهرداری نیز بجای پاسخگویی در پی توجیه چنین اقدامی برآمدند.

این در حالی است که در آستانه ماه محرم نصب بیلبوردهای تبلیغاتی شرکت‌ تاپ تولید‌کننده محصولات شوینده در سطح شهر و نوع خاص طراحی آن با نمای یک سگ سیاه با بک‌گراند سیاه، شائبه قصد و غرض ضد شعائر دینی بانیان آن را به اذهان متبادر کرد. این اقدام، انتقادات فراوان اقشار مختلف مردم در فضای مجازی را به همراه داشت؛ غلامحسین محمدی، مشاور شهردار تهران در صفحه شخصی خود به این مسئله واکنش نشان داد و نوشت:"وفق قانون، ضوابط تبلیغات شهری از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعیین شده است؛ این تابلو با مجوز ارشاد اکران شده بود و البته دو روز پیش از محرم و با هماهنگی تعویض شد؛ این شهر عزادار سیدالشهداست، مبادا احساسات پاک مردم به حسین و عزایش، مستمسک بهره‌ برداری‌های سیاسی شود.

همچنین پیگیری صورت گرفته از سوی خبرنگار تسنیم برای مصاحبه با سایر مسئولان شهری اعم از اعضای شورای شهر تهران و مسئولان سازمان زیباسازی برای پاسخگویی به این اقدام موهن، تا این لحظه بی‌‌پاسخ مانده و مسئولان شهری حاضر به پاسخ‌گویی در این باره نیستند! با توجه به عملکرد ضعیف شهرداری تهران در فضاسازی شهر در ایام محرم و اقدام قابل تامل در مسئله بیلبوردهای اشاره شده اشاره شده، عذرخواهی صریح و سریع شهرداری تهران و مسئولان شرکت مذکور را می‌طلبد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه ناآرامی‌ در کنوشا در آستانه سفر دونالد ترامپمعلوم نیست آقای ترامپ در جریان سفر به کنوشا با خانواده جیکوب بلیک دیدار کند یا نه. نزدیکان آقای بلیک معترضان را به آرامش فراخوانده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه حملات تهران به الکاظمی پس از دیدار او با ترامپ در واشنگتن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاسوعای حسینی(ع) در دانشگاه تهران- عکس خبری تسنیم - Tasnimمراسم تاسوعای حسینی(ع) صبح امروز شنبه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در مصلای دانشگاه تهران با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان و مداحی حاج سعید حدادیان،محمدحسین حدادیان برگزار شد.همچنین نماز ظهر تاسوعا به امامت حجت الاسلام کرمی نماینده نهاد رهبری دانشگاه تهران اقامه شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

هراز و چالوس یکطرفه شد/ محدودیت تردد در آزادراه تهران- شمالجانشین رییس پلیس راه کشور از یکطرفه شدن دو محور هراز و چالوس از ظهر امروز خبر داد و گفت: در آزادراه تهران شمال نیز محدودیت تردد اعمال شده است *عکس آرشیوی است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترافیک سنگین در دو آزادراه جنوبی و شمالی منتهی به تهرانرییس پلیس راه تهران بزرگ از ترافیک سنگین برگشت در دو آزادراه تهران-قم و تهران-شمال خبرداد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض‌ها در جزیره موریس به تعلل دولت در پاکسازی لکه نفتی - BBC News فارسیهزاران نفر در جزیره موریس، در اعتراض به عملکرد دولت در زمینه پاکسازی لکه نفتی نشتی در اقیانوس هند، تظاهرات کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »