لباس کاروان ایران حاشیه‌ساز می‌شود؟/ ایده‌ای که خریدار ندارد

27/01/1401 08:47:00 ق.ظ

لباس کاروان ایران حاشیه‌ساز می‌شود؟ لباس کاروان ایران در بازی‌های آسیایی۲۰۲۲ وارد یک چالش بزرگ شده و به نظر می‌رسد دیگر باید وعده بهترین لباس را فراموش کرد!

لباس کاروان ایران در بازی‌های آسیایی۲۰۲۲ وارد یک چالش بزرگ شده و به نظر می‌رسد دیگر باید وعده بهترین لباس را فراموش کرد! شاید به نظر برسد اتفاقاتی که در المپیک ریو و توکیو رخ داد برای کمیته ملی المپیک درس عبرتی شده باشد...

شاید به نظر برسد اتفاقاتی که در المپیک ریو و توکیو رخ داد برای کمیته ملی المپیک درس عبرتی شده باشد تا در زمینه لباس کاروان (گرمکن و لباس رسمی) سلیقه بیشتری به خرج دهد و از برندهایی استفاده کند که علاوه بر ظاهر شکیل، کیفیت بالایی داشته باشند اما این طور نیست و احتمالا دوباره باید شاهد یک جنجال دیگر در بحث لباس کاروان باشیم.

در اواخر سال گذشته صحبت براین بود که لباس کاروان ایران قرار است متفاوت از قبل باشد و شاهد بهترین نوع لباس باشیم. نکته مهمترین این بود که تهیه این لباس ها هیچ هزینه ای برای کمیته ملی المپیک نداشت و اسپانسر البسه کاروان همه چیز را فراهم می کرد. اما به نظر می رسد عمر این خبر بسیار کوتاه بود چراکه شنیده می شود که سنگ اندازی هایی در این زمینه انجام شده است. بنظر می‌رسد از الان لباس کاروان به چالش برخورد کرده که اگر این موضوع حل نشود، شاید دوباره برای بازیهای آسیایی 2022 داستان های دو المپیک ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ تکرار شود.

کمیته ملی المپیک دو مرتبه در چالش لباس نتوانست رضایت عمومی را جلب کند و این انتظار است برای بازی های آسیایی ۲۰۲۲، قوی تر عمل کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

امارات: خواهان حل اختلافات با ایران هستیمانور قرقاش، مشاور رئیس دولت امارات در امور دیپلماتیک در یک سخنرانی گفت که کشورش همواره برای حل اختلافات خود با ایران از طریق راه حل سیاسی و دیپلماتیک و پایان دادن به این اختلافات تلاش می کند

سالیوان: جنگ در اوکراین ماهها و یا حتی بیشتر ادامه خواهد یافتدر حالی که تهاجم نظامی روسیه به اوکراین وارد هفتمین هفته خود می‌شود، جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا تاکید کرد که جنگ در اوکراین طولانی خواهد اولین بار این حرفو در رسانه ها از امانوئل مکرون خوندم.

رئیسی: عامل اصلی گرانی‌ها دولت قبل استدر حالی که انتقادها از تورم افسار گسیخته در ایران به حلقه نزدیکان ابراهیم رئیسی نیز رسیده است، روز جمعه ۲۶ فروردین رئیس جمهور ایران از اقدامات دولت خود در این زمینه دفاع کرد و گرانی‌ها را به دولت حسن روحانی نسبت داد. ابراهیم_رئیسی گرانی اخوند جماعت پفیوزه

فرمانده سپاه قدس: از هر گروه مخالف اسرائیل «پشتیبانی» می‌کنیماسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران تهدید کرد که جمهوری اسلامی از هر «گروه مبارز» علیه اسرائیل پشتیبانی می‌کند.قاآنی که پنج‌شنبه 25

لاوروف: غرب جنگی همه‌جانبه علیه روسیه اعلام کرده استدر حالی که عملیات نظامی روسیه وارد پنجاهمین روز خود در خاک اوکراین می‌شود، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، انتقاد شدید خود را از غرب و جنگ آن علیه رسانه‌ها *Iran Ukraine به آقای لابروف سیاستکارپیر بگوئید جنگ راپیشتراز۲۰۱۴شما استارت زدید ودر۲۰۲۲آنرا به اوج رساندیدغرب وحشی دوران تگزاس نیست آدم سرش راپائین بندازدوبسوی زن وبچه شلیک وکشورگشائی کندعصر تکنولژی وهمبستگی حقوق بشراست دولتها زیرفشار رای دهندگان عمل میکنند کریمه_هم_برمیگردد -معلوم نیست پس کی به اوکراین حمله کرده است ؟ -معلوم نیست چه کسی کریمه با۱۴هزارکشته رااشغال کرده است؟ -معلوم نیست پس کی سوریه رابایک ملیون کشته و۱۵ملیون آواره،با۱۱سال جنگ اشغال کرده است؟ -وانگهی،روسیه در لیبی وآبهای سودان چه میخواهد؟در میانمار چطوروقتل عام روهینگیایی ها؟

چند نهاد دولتی در آمریکا نسبت به کشف یک بدافزار سایبری هشدار دادندبرخی رسانه‌های آمریکا به نقل از منابع خود می‌گویند که نشانه‌هایی از دست داشتن روسیه در این زمینه دیده می‌شود.