قیمت خانه در هر منطقه تهران چند؟

08/12/1400 11:44:00 ق.ظ

قیمت خانه در هر منطقه تهران چند؟ با توجه به اینکه تازه‌ترین آمار حاکی از تداوم افزایش قیمت و البته کاهش تعداد معاملات مسکن در تهران طی بهمن ماه است، در این ماه قیمت خانه در ۵ منطقه تهران کاهشی و در ۱۷ منطقه دیگر افزایشی بوده است.

با توجه به اینکه تازه‌ترین آمار حاکی از تداوم افزایش قیمت و البته کاهش تعداد معاملات مسکن در تهران طی بهمن ماه است، در این ماه قیمت خانه در ۵ منطقه تهران کاهشی و در ۱۷ منطقه دیگر افزایشی بوده است. همچنین، تعداد معاملات انجام شده در این ماه حدود ۸.۵ هزار فقره بوده که در مقایسه با ماه قبل ۱۳.

۱ درصد کم شده است که در این بین، بررسی جزئیات متوسط قیمت هر متر خانه و تعداد معاملات انجام شده در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران نشان می‌دهد که بیشترین قیمت هر متر خانه ۷۰ میلیون و ۲۵۹ هزار تومان در منطقه ١ و کمترین آن با ۱۵ میلیون و ۶۴۷ هزار تومان در منطقه ۱۸ بوده است.

علاوه براین، در بهمن ماه امسال در مناطق ۱ و ۱۸ تهران به ترتیب معادل ۳۲۲ و ۲۵۳ فقره خانه معامله شده که نسبت به ماه قبل با کاهش مواجه شده است. از سوی دیگر، بررسی گزارش بانک مرکزی از نظر تفاوت متوسط قیمت مسکن در مناطق ۲۲ گانه تهران در بهمن ماه نسبت به دی ماه سال جاری بیانگر این است که ۱۷ منطقه از تهران با افزایش قیمت مسکن در ماه موردنظر مواجه شده‌اند.

علاوه براین، مسکن در بهمن ماه سال جاری در پنج منطقه دیگر از تهران نسبت به دی ماه کاهش قیمت داشته‌ که شامل مناطق ۲، ۶، ۱۴، ۱۵، ۱۷ می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

انتقاد کارشناسان ایرانی از مواضع تهران در قبال مداخله نظامی روسیه در اوکراینکارشناسان سیاست خارجی ایران در پی مداخله نظامی روسیه در اوکراین و بالا گرفتن تنش از مواضع کشورشان در قبال این بحران انتقاد کرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

ادامه سنگ‌پراکنی به خودروها در اتوبان‌های تهران

سفیر ایران در لندن برکنار و به تهران فراخوانده شد

شعار «مرگ بر پوتین» بر دیوار سفارت روسیه در تهران

«مرگ بر پوتین و حامیانش»؛ تجمع مقابل سفارت اوکراین در تهرانلطفا اطلاع رساني كنيد فراخوان ملي و صلح طلبانه جهت حمايت از مردم اوكراين و مبارزه با اقدامات جنايتكارانه روسيه تجمع در مقابل سفارت روسيه زمان يكشنبه ٨ اسفند ١٤٠٠ زمان ساعت ٤ تا ٧ بعدازظهر آدرس: تهران، خيابان نوفل لوشاتو، مقابل سفارت روسيه

برگزاری تظاهرات در شهرهای مختلف اروپا علیه روسیه و در حمایت از اوکراینمعترضان به تهاجم نظامی روسیه به اوکراین روز پنجشنبه ۲۴ فوریه (۵ اسفند) در خیابان‌های چندین شهر اروپایی دست به تظاهرات زدند.