قیمت نفت برنت به 41.68 دلار رسید

01/08/1399 11:11:00 ق.ظ

22.10.

2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی قیمت هر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز پنجشنبه 22 اکتبر 2020 با کاهش 0.11 درصدی نسبت به معاملات روز گذشته به 41 دلار و 68 سنت رسید. همچنین هر بشکه نفت خام وست تگزاس آمریکا (WTI) نیز هم‌ اکنون به بهای 39.95 دلار داد و ستد می‌شود.

به گفته کارشناسان قیمت نفت خام برنت از لحاظ فنی در محدوده 42.69 -41.66 دلار مقاومت کرده و در محدوده 41.10 -40.48 دلار نیز پشتیبانی خواهد شد. تحلیلگران معتقدند نامشخص بودن وضعیت بسته اقتصادی مقابله با کرونا درآمریکا٬ نگرانی‌ها از شیوع موج دوم ویروس کرونا و احتمال تاخیر در ساخت واکسن٬ آغاز صادرات نفت خام لیبی و کاهش تقاضا بر قیمت نفت در بازارهای جهانی تاثیر منفی گذاشته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

توسعه ناسیونالیستی و توسعه میهن‌دوستانه | حمزه نوذری

ناسیونالیسم بیش از هر ایدئولوژی دیگری قدرت ایجاد شور و هیجان در جامعه دارد و تاریخ نشان داده است که می‌تواند تبدیل به یک نیروی قوی شود. ناسیونالیسم با ایجاد غیریت‌سازی و یکدست‌سازی نیرو‌ها و همگن‌کردن آنها تقویت می‌شود که در این میان تکثرها و تنوع‌ها نادیده انگاشته یا طرد می‌شود. اما ناسیونالیسم همان میهن‌دوستی نیست. ویرولی در کتاب «برای عشق به میهن» بین این‌ دو تمایز قائل است. او در این کتاب مدعی است که می‌توان میهن‌دوست بود، اما به دامن ناسیونالیسم نیفتاد. می‌توان دغدغه میهن داشت و دل‌نگران وطن بود، اما ایدئولوژی ناسیونالیستی را نپذیرفت. میهن‌دوستی و ناسیونالیسم دو جهان متفاوت را ترسیم می‌کنند. در رویکرد ناسیونالیستی، هرچه مربوط به میهن است، با همه ضعف‌ها و کاستی‌هایش پذیرفته و چه‌بسا پرستیده می‌شود؛ درحالی‌که در وطن‌دوستی، برای عشق به وطن باید با ناکارآمدی و نادرستی‌های موجود در وطن مبارزه کرد؛ چون وطن‌ برای ما مهم است و نباید از ناعدالتی‌ها و ناآزادی‌های موجود در آن چشم‌پوشی کرد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بازگشت زیرپوستی قیمت مسکن به آگهی های مجازیبازگشت زیرپوستی قیمت مسکن به آگهی‌های مجازی چند روزی است که برخی کاربران امکان مشاهده قیمت مسکن در آگهی‌های اینترنتی فروش ملک را پیدا کرده‌اند که این اقدام انتقاد برخی نمایندگان را در پی داشته و خواهان برخورد دستگاه قضایی شده‌اند. به خدا اگر ابن نمایندگان و دولت، بازار رو ول کنند آزاد بشه، بهتر از بهتره. خودش له تعادل می‌رسه.

کاهش ظرفیت پذیرش هواپیماها از امروز/ قیمت بلیت به زودی تعیین می شودکاهش ظرفیت پذیرش هواپیماها از امروز وزیر راه: از امروز همه ایرلاین‌ها باید پروتکل‌های بهداشتی را به اضافه جذب مسافر به اندازه ۶۰ درصد ظرفیت کابین هواپیما رعایت کنند و برای تعیین قیمت بلیت هواپیما و میزان افزایش آن نیز به زودی تصمیم‌گیری خواهیم کرد. یکم زود بود مثل پراید هواپیما را گران کنید فقط نماینده ها سوار شوند

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز 99/07/30؛ ادامه ریزش طلا و ارز در بازار/ سکه 13 میلیونی شد- اخبار قیمت طلا، سکه و ارز - اخبار بازار تسنیم - Tasnimسکه ۱۳ میلیون شد هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۲۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷هزار و ۹۰۰ تومان است دلار ٢٠ هزار تومنی چهار ماه پیش کابوس بود... الان شده آرزو🤦🏻‍♂️ تو بگو سیزده میلیون ریال نسبت به حقوقم بازم زیاده (سال۱۳۸۶حقوق ۱۰۶هزار تومن سکه نودهزار تومن) 30 سانت میکنید تو 5 سانت میکشید بیرون خوشحال شیم؟

ده تجمع کارگری؛ دور تازه اعتصابات در صنعت نفت ایران

قالیباف: بازار بورس تثبیت و قیمت دلار کاهشی می‌شودرییس مجلس شورای اسلامی از بررسی مسائل اقتصادی مربوط به روند توزیع و تامین کالاها و تعیین قیمت‌ها و اتخاذ تصمیمات جدیدی برای کنترل بازار در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی خبر داد. ینی چی آقا ، ما کلی دلار خریدیم مگه الکیه😂😂 یعنی مردم دلارتون و به ما بفروشید تو بورس ورشکسته سرمایه گذاری کنید! 😅 چيه ٤٠٠٠ هزار تومن؟ تو دوسال ١٠ برابر شد قيمت دلار

پیش بینی کاهش قیمت ارز در روزهای آیندهپیش بینی کاهش قیمت ارز در روزهای آینده یک فعال بازار ارز ضمن مثبت خواندن تاثیر اقدامات اخیر بر بازار ارز، وضعیت این بازار در روزهای آتی را کاهشی پیش بینی کرد. فعال های بی نام!