قطر و ایتالیا در زمینه انرژی توافق همکاری امضا کردند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

قطر و ایتالیا در زمینه انرژی توافق همکاری امضا کردند شرکت انرژی قطر طی بیانیه‌ای از امضای توافق همکاری با شرکت «انی» ایتالیا برای گسترش یک میدان گازی در شمال شرق این کشور خبر داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

19.06.2022شرکت انرژی قطر طی بیانیه‌ای از امضای توافق همکاری با شرکت «انی» ایتالیا برای گسترش یک میدان گازی در شمال شرق این کشور خبر داد.

براساس این بیانیه، ظرفیت تولید سالانه گاز مایع طبیعی قطر با تحقق این پروژه از 77 میلیون تن به 110 میلیون تن افزایش خواهد یافت. سعد بن شریده الکعبی، وزیر مشاور در امور انرژی دولت قطر در این بیانیه اظهار داشت که سهم شراکتی شرکت انرژی این کشور در این پروژه 75 درصد و سهم شرکت انی نیز 25 درصد خواهد بود. الکعبی خاطرنشان کرد که فعالیت‌های تولید در این میدان گازی انتظار می‌رود در سال 2026 آغاز شود و 3.12 درصد این میدان در اختیار شرکت انی قرار خواهد گرفت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موج گرمای زودرس در جنوب اروپا؛ از آتش‌سوزی‌های جنگلی در اسپانیا تا خشکسالی در شمال ایتالیاافزایش شمار موارد موج گرما در اروپا پیامد مستقیم گرمایش جهانی است. دانشمندان می گویند انتشار گازهای گلخانه‌ای شدت، مدت و سرعت تکرار امواج گرما را افزایش می دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار دوباره سازمان ملل در مورد قحطی در صورت ادامه جنگ در اوکراینسازمان ملل متحد روز جمعه،‌ ۲۷ خرداد، هشدار داد که ادامه جنگ روسیه در اوکراین می‌تواند زمین را به «جهنمی» برای مردم همه کشورها مبدل کند، زیرا بی‌شک قحطی و گرسنگی در پی خواهد داشت. خب ؟ بعدش ؟ چیکار میخوان بکنن ؟؟ اینها هم روضه خونهای اینترنشنالند !!! به همین دلیل آمریکا و متحدان اروپائی‌اش مانع صلح می‌شوند! شرقو غرب دیگه معنا نداره تصمیمات دولتها نمیگیرن بلکه بهشون دیکته میشه
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هرج و مرج در فرودگاه هیترو لندن در پی بروز نقص فنی در سامانه توزیع باردر پی بروز نقص فنی در سامانه توزیع بار فرودگاه هیترو لندن در روز جمعه ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد)، تعداد زیادی چمدان متعلق به مسافران در سالن ترمینال ۲ این فرودگاه روی هم تلنبار شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش ایران به گزارش نیویورک تایمز؛ «آژانس در جریان کامل اقدامات در نطنز است»بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران به گزارش نیویورک تایمز واکنش داده و گفته است که آژانس بین المللی انرژی اتمی در جریان اقدامات ایران در مجمتع نطنز است. فتواي ناكار آمدني رهبر ج.اسلامي قابل تجديد نظره چونکه وحي نيست پس دنياي امروزه بر اساس fact & figures تعيين و تكليف ميشه همينجوري كه اين آقاي محترم به زيبايي و بسيار عقلاني و منطقي شرح ميدن ببينيد و بشنويد 👇 باید به شرف وغیرت وهویت ومرزوبوم ملت وکشوری ریـــــــــــــــد💩💩💩که 44سال یک مشت ملای کثافت تن لش شپشو خونخوارکون پاره هشری تخم صیقه عرب متعفن شکم واره زن ستیز شادی کش غم گستر متوحش متحجرکوسکش واپسگرانجاست خرافه گرا ناموس جنده کونی حکومتش باشه وایران وایرانی رابه نابودی کشاندن
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

آژانس در جریان کامل اقدامات ایران در مجتمع نطنز استنیویورک تایمز امروز در گزارشی مدعی شد که ایران در حال حفر شبکه گسترده‌ای از تونل‌ها در جنوب سایت هسته‌ای نطنز است و سعی کرد فعالیت‌های عمرانی در نطنز را اقدامی مخفیانه و تهدیدآمیز جلوه دهد؛ موضوعی که با واکنش سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران مواجه شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گوترش در گزارشی وضعیت حقوق بشر در ایران را نگران‌کننده خواندآنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل با انتشار گزارشی رسمی، به بررسی وضعیت حقوق بشر در ایران پرداخت و از افزایش روزافزون اعدام‌ها در این کشور، رفتار دولت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »