فیلترینگ در کار نیست/ مردم را به دروغ می‌ترسانند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 69 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در رابطه با طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها: *فیلترینگ در کار نیست *مردم را به دروغ می‌ترسانند *طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها دو هفته دیگر به صحن علنی می‌رود *با طرحی که به صحن مجلس خواهیم برد، فضای مجازی را مدیریت خواهیم کرد

حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها که قرار است دو هفته دیگر به صحن مجلس شورای اسلامی برود با اشاره به اینکه این طرح ربطی به فیلترینگ ندارد، اظهار کرد: کجای دنیا به غیر از ایران این‌ است که در فضای مجازی از خارج از کشور هرکاری خواستند انجام دهند، بتوانند آن را انجام دهند؟ اکنون به واقع فضای مجازی به حال خودش رها شده‌ است، اما با طرحی که به صحن مجلس خواهیم برد، آن را مدیریت خواهیم کرد.

وی با اشاره به برخی مواردی که در فضای مجازی کنترل نشده است، افزود: به عنوان مثال در شب انتخابات ریاست‌جمهوری که تبلیغات برای کاندیداها ممنوع است و رسانه‌های داخلی و صداوسیما تبلیغات انجام نمی‌دهند، اما آمریکا و صهیونیست‌ها در اینستاگرام، تلگرام و توییتر دستشان باز است و می‌توانند هرکاری که می‌خواهند انجام دهند. ما برای این موضوع برنامه‌های بسیاری داریم و ۳۰ ماده قانونی نوشته‌ایم.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی که منافعشان به خطر افتاده و مردم را به دروغ می‌ترسانند، خاطرنشان کرد: به مردم گفته شده که قرار است تمام پیام‌رسان‌ها فیلتر شود و آن‌ها را به دروغ از این موضوع ترسانده‌اند.

آقاتهرانی تصریح کرد: اینترنت گران می‌شود و پنج برابر از مردم پول دریافت می‌شود، در حالی که این موضوع قابل مدیریت است و باید پول از پلتفرم‌ها گرفته شود، نه مردم. کارهای خوبی انجام داده‌ایم، اما منافع برخی در تصویب و اجرایی شدن این طرح قرار ندارد و به همین دلیل مردم، به‌خصوص جوانان را تحریک می‌کنند. در این راستا من از جوانان می‌خواهم که ماده‌های این طرح را بخوانند و بیشتر در رابطه با آن بدانند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در رابطه با این‌که چه زمانی قرار است که طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها به صحن مجلس برود، بیان کرد: مجلس به مدت دو هفته تعطیل است و به دلیل این تعطیلی فرصت کرده‌ایم که به مشهد بیاییم و با مردم مشهد به گفت‌وگو بنشینیم، اما این طرح در نوبت قرار دارد و پس از آغاز به کار مجلس، آن را به صحن مجلس خواهیم آورد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چقدر این چهره های تکراری تصمیم گیرنده برای نظام صدمه زننده است .

این حرف هم مثل تمام وعده های دروغ شگرد روحانیت فریب واغفال مردمی هست که به آنها اعتماد داشت مگرخمینی نگفت خدعه کردم آیا لیدرمذهب باید دروغ بگوید ویا حیله کند

دروغ گناه کبیره هست ولی آخوندا راه درو زدن خدا رو بلدن

تجربه ثابت کرده هرچه را که تکذیب می‌کنند دقیقا اجرا میشه

Boro kesafat, filtering nist? dorough az oon soorate lajanet dare mizane biroon.

رییس فرهنگی مجلس یه آخوند دو ریالی است .خاک بر سر ما

کیرم تو فرهنگی که این رئیسشه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طرح ساماندهی پیام‌رسان‌ها از دستور کار مجلس خارج نشده/ به حاشیه‌ها توجه نمی‌کنیمیک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح ساماندهی پیام رسان ها همچنان در دستور کار مجلس قرار دارد، گفت که مجلس در مورد طرح ها و لوایح مختلف نظر صاحب نظران را مورد توجه قرار می دهد اما به حواشی توجه نمی کند. آفرین توییتر و تلگرام و اینستاگرام رو ببیندید اونوقت مردم جای دیگه ای به جز اعتراض در خیابون ندارن 😏 آره به حرف مردم توجه نکنید به چیزی که براتون منفعت مالی داره توجه کنید که همچنان خون مردم رو تو شیشه کنید. کل ملت ایران باید اینجوری زندگی کنند.!؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رهبر ایران در حکمی محسنی اژه‌ای را به ریاست قوه قضائیه این کشور منصوب کردرهبر ایران در حکمی محسنی اژه‌ای را به ریاست قوه قضائیه این کشور منصوب کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لوییجی دی مایو وزرای امور خارجه گروه ۲۰ را به گردش بردوزیر امور خارجه ایتالیا، پس از آخرین کنفرانس خبری، وزرای امور خارجه و تمام هیات‌های نمایندگی گروه ۲۰ را در شهر تورییستی مارتا چرخاند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: طالبان برای سرپوش گذاشتن به قتل غیرنظامیان٬ رسانه‌ها را مسدود می‌کندسفارت آمریکا در افغانستان اعلام کرد که گروه طالبان برای سرپوش گذاشتن به قتل غیرنظامیان و تخریب زیرساخت‌ها٬ رسانه‌ها را مسدود می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شهرک‌نشینان یهودی دهها اصله درخت زیتون متعلق به فلسطینیان را قطع کردندشهرک‌نشینان یهودی افراطی 84 اصله درخت زیتون متعلق به فلسطینیان در شهر نابلس کرانه باختری اشغالی را قطع کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پورشه ۴۳ هزار خودروی برقی تایکان را به تعمیرگاه فراخواند | DW | 02.07.2021شرکت خودروسازی آلمانی پورشه به دلیل خطای نرم‌افزاری ۴۳ هزار خودرو برقی مدل تایکان را در سراسر جهان فراخواند. تایکان نخستین خوروی برقی پورشه است که به عنوان بهترین خودرو سوپر اسپرت سال ۲۰۲۰ انتخاب شده بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »