فکری: دوست دارم بازی بدون حاشیه، چالش و جنجال باشد/ عاشق داربی‌ام

21/10/1399 02:30:00 ب.ظ

اظهارات سرمربیان استقلال و پرسپولیس پیش از داربی 94 * گل‌محمدی: فردا فرصت خوبی برای نشان‌دادن بزرگی پرسپولیس است * فکری: دوست دارم داربی بدون حاشیه، چالش و جنجال باشد

سرمربی استقلال ابراز امیدواری کرد که داربی ۹۴ پایتخت، 'بدون حاشیه، چالش و جنجال' برگزار شود تا 'در آینده از آن به نیکی یاد کنند.' او درباره اینکه رکورددار داربی محسوب می‌شود گفت: بازی‌های تلخ و شیرینی را به عنوان بازیکن پشت سر گذاشتیم و چند بازی هم به عنوان مربی در کارنامه دارم. به عنوان سرمربی این اولین بازی من است. حس خیلی خوبی دارم.

در دوران بازیگری و دستیاری، عاشق داربی بودم و حالا هم داربی را خیلی دوست دارم. شاید منتظر این بازی بودم ولی امیدوارم که بازی خوبی انجام شود. ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

فکری درباره اینکه اگر بنا باشد پرسپولیس مانند بازی‌اش برابر سپاهان، در داربی هم بسته بازی کند، آیا او در بازی فردا از سه مهاجم استفاده خواهد کرد گفت: تیم پرسپولیس آنچنان هم بسته بازی نمی‌کند. پرسپولیس در اکثر بازی‌های خود تهاجمی بوده است و هفته گذشته بنا بر داشته‌هایش این اتفاق رخ داد. این تیم تهاجمی بازی می‌کند و برای همه رقبای خود مشکل‌ساز می‌شود. برای بازی فردا برنامه‌های خودمان را داریم. ببینیم تا فردا چه نفراتی را در نظر داریم. ان‌شاء الله یک بازی خوب ، روان و با آرامش داشته باشیم. تاکید زیادی کردم که بازیکنان آرامش خود را حفظ کنند و توانایی‌ها خود را ارائه دهند. نباید نگران نتیجه باشند چون برای من مهم است که با تمام توان بازی کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

اخه وقتی نه مهاجم داریم نه هافبک دفاعی درست حسابی چجوری فرصت خوب داریم. البته یه شیر زخمی هم بزرگه!