فروش گوشت گوساله بیش از ۱۴۰ هزار تومان گرانفروشی است

05/08/1399 12:53:00 ب.ظ

فروش گوشت گوساله بیش از ۱۴۰ هزار تومان گرانفروشی است معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت: قیمت مناسب برای عرضه گوشت گوساله بر اساس نوع گوشت بین ۱۲۰ تا ۱۴۰ هزار تومان است و بیش از این قیمت گران فروشی محسوب می‌شود.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت از عرضه گوشت گوساله از طریق میادین میوه و تره بار از روز شنبه به قیمت ۱۰۹ تا ۱۱۴ هزار تومان خبر داد و گفت: قیمت مناسب برای عرضه گوشت گوساله بر اساس نوع گوشت بین ۱۲۰ تا ۱۴۰ هزار تومان است و بیش از این قیمت گران فروشی محسوب می شود. عباس قبادی قیمت تمام شده تولید گوشت قرمز گوساله را حدود ۹۹ هزار تومان عنوان کرد و گفت: در نقاط...

عباس قبادی قیمت تمام شده تولید گوشت قرمز گوساله را حدود ۹۹ هزار تومان عنوان کرد و گفت: در نقاط مختلف کشور قیمت عرضه گوشت قرمز برای مصرف کننده متفاوت است. پیگیری‌های لازم برای توزیع گوشت از طریق میادین میوه و تره بار انجام خواهد شد تا از روز شنبه گوشت قرمز در این میادین با قیمت تمام شده به علاوه ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان سود توزیع شود.

وی همچنین وضعیت تولید گوشت قرمز را مساعد توصیف کرد و گفت: برای تنظیم بازار گوشت قرمز مقرر شده بود که توزیع گوشت قرمز در میادین میوه و تره بار شهرداری انجام شود به این ترتیب که میادین مکان هایی را برای توزیع گوشت قرمز در اختیار توزیع کننده با اجاره بهای پایین و یا به صورت رایگان قرار دهند که ظاهرا این موضوع مورد استقبال توزیع کنندگان گوشت قرمز قرار نگرفته است.

به گفته قبادی با توافقی که بین شرکت پشتیبانی امور دام و تولید کنندگان دام سنگین انجام شده است مقرر شد تا این شرکت ذخایر استراتژیک خود را از تولیدات داخلی خریداری و تامین کند و همچنین دام خریداری و کشتار کند تا در میادین میوه و تره بار برای عرضه توزیع شود. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

خوانده‌ها و ناخوانده‌ها| بهاءالدین خرمشاهی

اثرگذارترین کتاب‌ها بدون هیچ تعارف و تعصب مذهبی، اول از همه قرآن بر ذهن و زبان نوجوانانه‌ام -که همین‌جور خامی‌اش هم کمتر می‌شد- اثر گذاشت. البته لذت بردن از قرآن مثل حافظ نیاز به انس و مداومت مطالعه و به تعبیر ساده‌تر تا سال‌ها بستگی به خواندن هر روزه دارد، ولو روزی یک یا دو صفحه باشد. دوم اینکه حتی خود جوانان عرب یا عرب‌زبان هم که قرآن به زبان مادری‌شان است - بر وفق سؤالی از یک دانشجوی دوره دکتری تاریخ که لبنانی بود و در ایران درس می‌خواند- فقط کمی وضعشان یعنی فهم اولیه‌شان از قرآن از ما بهتر است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

رسما بگه 140 هزار تومن دیگه چه شود چرا گوشت کلیو 140000 هزار تومان؟ خدا شرمنده تون کنه ۱۴۰هزار تومان ای خدااااااااا آخه آقای معاون نوع گوشت کی میخواد تشخیص بده آخه پدر سگ ۱۲۰ هزار تومن ارزونه؟

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به بیش از 314 هزار نفر رسید

«مواد شوینده» ۴۰ درصد و گوشت ۲۴ هزار تومان گران شده استاگر تمام اجناس با تناسبی خاص افزایش قیمت پیدا کنند فقط یک معنا می دهد و آن سقوط ارزش پول ملی است، گرانی یک کالا زمانی معنا دارد که یک کالا افزایش قیمت داشته باشد در صورتی که دیگر کالاها قیمت گذشته را داشته باشند می گویند مثلا برق گران شده، الان گرانی کالاها نیست سقوط ریال است.

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 230 هزار نفر فراتر رفت

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان از مرز 10 هزار و 700 نفر گذشت

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 229 هزار نفر فراتر رفت

شمار بهبودیافتگان کرونا در ترکیه از 313 هزار نفر فراتر رفت