فرمانده ارشد سپاه پیشنهاد «لغو تحریم‌ها در ازای توقف پیگیری انتقام سلیمانی» را رد کرد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده نیروی دریایی سپاه می‌گوید: هم رهبر جمهوری اسلامی بر گرفتن انتقام تاکید دارد و هم فرمانده سپاه گفته که انتقام حتمی است اما جا و مکان را ما تعیین می‌کنیم.

نسخه چاپی

علیرضا تنگسیری روز پنجشنبه اول اردیبهشت گفت که کشورهای به گفته او «دشمن»، «حالا مرتب پیغام می‌دهند اگر از انتقام حاج قاسم دست بکشید، فلان امتیاز را می‌دهیم و فلان تحریم را بر می‌داریم، اما این خیالی باطل است». قبلا یک منبع آگاه نزدیک به مذاکرات احیای برجام در وین روز ۱۰ فروردین به رادیوفردا گفته بود که تعهد حکومت جمهوری اسلامی برای توقف پیگیری عملیاتی پرونده کشته‌ شدن قاسم سلیمانی، یکی از شروط اصلی خارج‌ کردن سپاه از فهرست تروریستی دولت آمریکا است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس ۲۱ اسفند پارسال گزارش داد به اسنادی دست یافته است که‌ نشان می‌دهد دولت آمریکا برای محافظت ۲۴ ساعته از جان مایک پومپئو و برایان هوک ماهانه «دو میلیون دلار» هزینه می‌کند.کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران، و همچنین ابومهدی المهندس، معاون پیشین فرمانده گروه حشد الشعبی، در جریان حملات پهپادی ۱۳ دی‌ماه ۹۸ آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد، در کشاکش تنش سیاسی و نظامی بین ایران و ایالات متحده رخ داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

البته اتقام زمانی اتفاق می افتد که انتقام رهبری و سپاه ایز مردم ایران به پایان برسد

کلا اسلام برای گرفتنِ انتقام خدا از بشریت آمده است

اگه ترامپ برگرده بخاطر همین حرفا بیچارتون میکنه

به یاری خداوند تمام حماقتها و ظلمهای حکومت مافیایی آخوندی چه باطراحی انتقام چه باطراحی ترور و خرابکاری ب دلیل فساد و جنایتی که آن را ب بهانه هدفهای ایدئولوژیک خود برخلاف عقل و دین واقعی توجیه میکنند نهایتا سید علی و کل ظالمان حکومت آخوندی را در معرض انتقام سخت الهی قرار خواهد داد

کاسبان مافیایی تحریم تحت رهبری سیدعلی درسپاه کاملا ازباقی ماندن هر بهانه ای برای به تاخیر افتادن برجام به سه دلیل راضیند خشنودی خود و روسیه در حفظ تنش و حفظ منافع مادیشان و فقیرماندن ملت ایران که فقرآنان را عامل مستعدی برای ساختن مزدورانی ب شدت وحشی و ارزان برای حکومت خود میدانند

انتقام قاسم سلیمانی برای حفظ فضای تنش و باقی ماندن دشمنی ایران با آمریکا جزء بهانه های طلایی مدیریت منطقه ای روسیه مافیایی ازطریق سپاه مافیایی حکومت آخوندی و برعلیه اقتصاد آزاد منطقه است که دست بر قضا با ذات سید علی برای خون گریه کردن مردم ایران دراثر سختیها،تحت رهبریش،منطبق است

ما هم به نوبه خود از شما تقاضامندیم . هرچه سریعتر انتقام سخت تر بگیرید

یه سردارمملکت شهیدکردند،اونم کسیکه حداقل ۸۹٪مردم دوستش داشتند

کاملاپیداس تحریمابنفعشانه

انتقام سخت که سر جاشه چه تحریم باشه یا نباشه چه نفت باشه یا نباشه چه اسراییل فنا شده باشه یا نباشه چه آل سعود ملعون باشه یا نباشه . . . یک کلام و ختم کلام عرض کنم جمهوری اسلامی اگر به فرض محاله محال هم نباشه قطعا و یقینا بانیان شهادت حاج قاسم باید در همین جهان جهنم رو میبینند

راست میگن مطمعن باش..

جا و مکان : پای منقل ! زمان : هر شاعت شبانه روز ! وسیله : شیخ و شنگ ! یا وافور ! والا !

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسرائیل: آمریکا سپاه پاسداران ایران را از فهرست تروریسم خارج نمی‌کندیک مقام ارشد اسرائیلی اعلام کرد که واشنگتن قصد ندارد سپاه پاسداران ایران را از فهرست سازمان‌های تروریستی حذف کند.این مقام ارشد اسرائیلی فاش کرد که مقامات 🔷این یک دروغ تاریخی بود، حقیقت اینه : « ایرانیها هیچوقت رژیم عوض نکرده آند» برای دیدن برنامه ، فشار بده 👇 التیماتوم به بهائیان - زرتشتیان - یهودیان - مسلمانان فرمولهایی که بسادگی رژیم را عوض میکند سانسور_ری_استارت_تاوان_جهانی_دارد سپاه پاسدارن ، لشگر خدا است ، نیازی به تایید یا تمجید ظلم واستکبارندارد ، دفاع از مظلومیت است .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نگاهی به روایت‌های سیاسی از مذاکرات وین؛ مسئله سپاه هست؛ مسئله سپاه نیست!- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim🎥 گردشگری بهانه جدید برای اختلال در زندگی فلسطینیان شهرک‌نشینان صهیونیست با حمایت گسترده نظامیان رژیم اشغالگر به بهانه عید پاک، روستای «برقه» در شمال نابلس را هدف یورش گسترده خود قرار می‌دهند و زندگی مردم آن را به طور کامل مختل کرده‌اند اسرائيل_سقطت یورش گسترده بعد از اینکه ایرانی ها هم تو زورگیری ها و سنگ انداختن ها و مردم مورد حمله بودند! بنظرم بعد یک ماه ضرب و شتم، سنگهای دیوارو با دندون میکنن پرت میفرماین، کلی درگیری که فقط فیلم هاشو ما دیدیم! فکر کنم از دو سه روز قبل این حقشونه متقابلا مقابله نمودن!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بایدن ظاهرا به خارج کردن نام سپاه از فهرست سازمان‌های تروریستی «تمایلی ندارد»رادیو فردا یکی از بخش‌های رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دریادار تنگسیری: دشمنان مرتب پیغام می‌دهند دست از انتقام خون حاج قاسم برداریمفرمانده نیروی دریایی سپاه: *دشمنان مرتب پیغام می‌دهند اگر دست از انتقام سردار سلیمانی بردارید، فلان تحریم را برمی‌داریم *این خیالی باطل است *هم رهبری بر گرفتن انتقام تاکید دارند و هم فرمانده سپاه گفته است که انتقام حتمی است؛ جا و مکان را ما تعیین می‌کنیم اوکی خیالم راحت شد🤗 کماکان در انتظار انتقام سخخخت ! اینم بذارین با ظهور باهم انجام بدین خَسسسه میشین این همه کار باهم. Take Trump 2 ICC. TRAGEDY 2 see U.S. ATTACKED/DESTROYED nation after nation under pretext of FIGHT terrorism. Yet.TRUMP TRAITOR Israeli manturian candidate ASSASSINATED G. Solamoni FORFRONT of FIGHT against TERRORISM, against ALL international RULE OF LAW.🤮 Take Trump 2 ICC.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل: آمریکا سپاه پاسداران ایران را از فهرست تروریسم خارج نمی‌کندیک مقام ارشد اسرائیلی اعلام کرد که واشنگتن قصد ندارد سپاه پاسداران ایران را از فهرست سازمان‌های تروریستی حذف کند.این مقام ارشد اسرائیلی فاش کرد که مقامات 🔷این یک دروغ تاریخی بود، حقیقت اینه : « ایرانیها هیچوقت رژیم عوض نکرده آند» برای دیدن برنامه ، فشار بده 👇 التیماتوم به بهائیان - زرتشتیان - یهودیان - مسلمانان فرمولهایی که بسادگی رژیم را عوض میکند سانسور_ری_استارت_تاوان_جهانی_دارد سپاه پاسدارن ، لشگر خدا است ، نیازی به تایید یا تمجید ظلم واستکبارندارد ، دفاع از مظلومیت است .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واشینگتن فری‌بیکن: تصمیم احتمالی دولت بایدن به لغو تحریم‌ 80 هزار سپاهی منجر می‌شودوب‌سایت «واشینگتن فری‌بیکن» در گزارشی خبر داد که آخرین پیشنهاد دولت جو بایدن در پرونده مذاکرات هسته‌ای وین، می‌تواند باعث لغو تحریم‌ها علیه 80 هزار عضو شيعه و يهود دوست هستند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »