فرمانده سپاه ضمن درخواست ادامه تحریم‌ها: زبان عوامل نفوذ را پلمپ می‌کنیم

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

فرمانده سپاه ضمن درخواست ادامه تحریم‌ها: زبان عوامل نفوذ را پلمپ می‌کنیم العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شکسته و بی‌اثر می‌کند از «پلمپ بسیاری از عوامل نفوذ و دخالت دشمنان» خبر داد و تاکید کرد که «زبان» این عوامل نیز «پلمپ» می‌شود.

این در حالی است که سازمان ملل بر تاثیر تحریم‌ها بر اقتصاد ایران تاکید کرده است. آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل متحد، با اشاره به نرخ تورم در ایران که صندوق بین‌المللی پول تخمین زده است، گفت: «تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران می‌تواند به نرخ تورم 50 درصدی منجر شود که بالاترین سطح از سال 1980 است».

او «آرمان نهایی» این قرارگاه را «بستن راه دشمنان و ایجاد زمینه‌های یک پیروزی بزرگ» اعلام کرد و در ادامه گفت: «می‌خواهیم تحریم را به گورستان تاریخ بسپاریم و آن را نه توسط دشمن، بلکه به دست خودمان رفع کنیم؛ از دشمنانمان نمی‌خواهیم تحریم را لغو کنند بلکه آن را ادامه دهند، ما زنده‌ایم و هیچ تمنایی از آنها نداریم، بلکه ملت ایران خود تحریم‌ها را شکسته و بی‌اثر می‌کنند».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

زبان عربها را باید برید،عربهای صحرا نشین کاسه لیس آمریکایی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحریم جدید علیه رژیم ایران؛ پمپئو: فشار حداکثری تا تغییر رفتار شرورانه جمهوری اسلامی ادامه داردمایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا ضمن تاکید بر این که تا زمانی که رفتار شریرانه جمهوری اسلامی ادامه داشته باشد کارزار فشار حداکثری آمریکا نیز ادامه خواهد داشت اعلام کرد که سه شرکت حمل و نقل ایران که به انت تحریمهایی که بر مردم فشار میاره، فایده نداره و دیکتاتور خونخوار فاشیست ولایت مطلقه فقیه هیچ نگرانی بابت آنها نداره. آفرین بگایید اینارو تا گمشن خوب شد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

می‌خواهیم زبان عوامل نفوذ دشمن را پلمب کنیمفرمانده کل سپاه: *می‌خواهیم زبان عوامل نفوذ دشمن را پلمپ کنیم *تجربه نشان داده که در این جهان باید قوی بود *باید اضلاع هندسه قدرت را در جهان تغییر داد *اراده کرده‌ایم یک زندگی شرافتمندانه را به وجود آوریم *می‌خواهیم تحریم را به گورستان تاریخ بسپاریم イラン政権は、世界から、真実、が入ってくるのを嫌がってる。 外部部隊は地下に武器や兵器を隠してる。それも他国に。武器も平気も安い物じゃない、それらはイラン国民の血税で買われたもの。イラン国民を護るためには使われず、宗教的目的と欲望のため、人を殺すために使われる。 おかしいだろ。 در اخرش گفت میخواهیم تریاک خوب بکشیم تا بیشتر توهم بزنیم برای پلمب کردن دهن مردم گلوله به اندازه کافی داریم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

باخبر:۱۹ آذر ۹۸ - ۱۰ دسامبردر باخبر: ۱۹ آذر ۹۸ - ۱۰ دسامبر بشنوید: روز جهانی حقوق_بشر، و ادامه سرکوب و سانسور در ایران، ابهام‌ها درباره اینترنت_ملی و تاکید فرمانده ارشد سپاه_پاسداران بر تشدید نظارت_استصوابی 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وزارت خزانه‌داری آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعمال کردوزارت خزانه‌داری آمریکا چندین شرکت و فرد ایرانی را در لیست تحریم‌ها قرار داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: در صورت درخواست لیبی، نیروی نظامی اعزام می‌کنیمرئیس جمهور ترکیه درباره تحولات مربوط به مدیترانه شرقی گفت که در صورت درخواست لیبی، نیروی نظامی اعزام می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی اردوغان:نوبل از منظر من به هیچ عنوان نهادی برای ارزش گذاری نیست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

همتی: ثبات به‌زودی به بازار ارز بازمی‌گردد/ قمار و فیشینگ را محدودتر می‌کنیمرئیس کل بانک مرکزی: *ثبات به‌زودی به بازار ارز بازمی‌گردد *بانک مرکزی در بازار حضور محکم دارد و توانایی هم دارد *مردم دارایی‌شان را در ریسک خریدوفروش ارز قرار ندهند * قمار و فیشینگ را محدودتر می‌کنیم در این جزیره ثبات نوسان دلار در کمتر از ۲۴ ساعت بیشتر از ۱۰۰۰ تومن بوده! بانک مرکزی اگر توانمند بود نیاز به این همه حرف زدن و پست گذاشتن نداشت!! چهل ساله هی عر عرمیکنید بابا ی هر چه دروغگو فردا میاد به نقطه اول میمونه. هی گور بابای شما فرقه دزد تبهکار حرامی‌که از ۱۳۹۸ سال به این ور مردم ایران رو داغون کردید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »