فرمانده سنتکام: تلاش ایران برای سلطه در خاورمیانه عامل بی‌ثباتی در منطقه است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده سنتکام: تلاش ایران برای سلطه در خاورمیانه عامل بی‌ثباتی در منطقه است العربية

خاورمیانه، تاکید کرد که این رویکرد ایران بزرگترین عامل بی‌ثباتی در منطقه است و «روزانه آمریکا و متحدانش را در منطقه تهدید می‌کند».

ژنرال کنت مکنزی گفت: «حوثی‌های مورد حمایت ایران، در یمن از ماه ژانویه تاکنون با بیش از 150 موشک و حملات هواپیماهای بدون سرنشین، اهداف نظامی، زیربنایی و غیرنظامی را در پادشاهی عربی سعودی هدف قرار داده‌اند.»‏ فرمانده سنتکام همچنین با اشاره به این‌که چین و روسیه برای گسترش نفوذ خود در منطقه به ضرر نفوذ آمریکا تلاش می‌کنند، گفت که منافع ایالات متحده به ویژه در آفریقا با چالش‌های بزرگی مواجه شده است.

او همچنین تاکید کرد که آمریکا برای بنای شراکت‌های قوی با کشورهای منطقه در این رویارویی تلاش می‌کند و اشاره کرد که نیروهای آمریکایی در راستای تقویت هماهنگی وحمایت از حضور دریایی با هم‌پیمانان برای دفاع از آبراه ها و مقابله با دزدان دریایی و مقابله با حملات به کشتی‌های تجاری و از جمله آن اقدامات ایران در حمله به کشتی‌ها، همکاری می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کشورهای منطقه حالا اگه ترسیدید ، بیاین به اینا پول بدین که ازتون محافظت کنن ..‌ 🙄

اگر امریکا اینقدر فهم داشت نیرو های خوده در مناطق حفظ میکردید به چهار تا طالب مزدور نجس بی سر و پا انقدر امتیاز دادید که حالا شدن ناز دانه های سیاسی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آنتونی بلینکن: در مورد انتخابات ایران نظر نمی‌دهم؛ در ایران شخص رهبر تصمیم‌گیرنده استآنتونی بلینکن: در مورد انتخابات ایران نظر نمی‌دهم؛ در ایران شخص رهبر تصمیم‌گیرنده است وزیرخارجه ایالات متحده گفت: «من فکر می‌کنم همان‌طور که یکی از همکارانم چند روز پیش گفت، مسیر پیش روی‌مان بیش از مسافت طی شده است. پس باید ببینیم به کجا خواهیم رسید.» دیگه پول خرج نکنین برای رای آوردن اصلاح طلبا به هیچ جا نمیرسید خسته نباشید جناب وزیر امورخارجه امریکا خیلی پیشرفت داشتید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

احتمال جیره‌بندی آب برای مردم در تهران؛ هشدار یک کارشناس درباره «مرحله ورشکستگی آب» در ایران🔺احتمال جیره‌بندی آب برای مردم در تهران؛ هشدار یک کارشناس درباره «مرحله ورشکستگی آب» در ایران مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران می‌گوید بیست درصد مردم پایتخت مصرف آب بالاتر از الگو دارند و این روند به آن چه او «نوبت‌بندی» آب نامیده، منجر خواهد شد وحشتناکه چی به سر مملکت آوردن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هواپیماهای بدون سرنشین ایران، تهدیدی برای ثبات منطقه«موسسه بین‌المللی مطالعات استراتژیک»، روز سه شنبه21 آوریل، در گزارشی اعلام کرد که زرادخانه عظیم موشکی ایران در حال گسترش است، به‌ویژه هواپیماهای بدون سرنشین و موشک‌های کروز آن، که باعث بی‌ثبات شدن قدرت در خاورمیانه شده است. العربیه_فارسی عهههه؟اونوقت اسقاطیل بمب اتم داره مشکلی نیس؟جمع کن بابا نیاز باشه دودمانتونو به باد می‌دیم🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 اخه بسوووز ..تمام رسانه ها و هجمه هاتونو هم‌ بزارید رو هم حریف نمیشین. بی ثباتی قدرت کی دقیقا ؟؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ژنرال مکنزی: ایران به اقدامات تهدیدآمیز در منطقه ادامه می‌دهدژنرال کینیث مکنزی، فرمانده نیروهای نظامی آمریکا در خاورمیانه روز پنج‌شنبه 22 آوریل 2021 گفت که ایران قدرت دست ایران افتاده و هیچکس قادر به مقابله نخواهد بود .. کشورهای منطقه یا باید حضور آمریکا رو بپذیرن یا صلح و آرامش در منطقه رو ..
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه یمن: حوثی‌ها ابزار دست ایران در بی‌ثبات کردن منطقه هستنداحمد بن مبارک، وزیر خارجه یمن، تنش‌آفرینی‌های شبه‌نظامیان حوثی را نشانه سرسپردگی‌ آنها به رژیم ایران شلوارش را بکشید پایین ببیند کجاش را سوزانده اند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »