فردای رای اعتماد کابینه و صدور حکم رضایی؛ دلار به بالاترین سطح در ۲۹۵ روز گذشته رسید

04/06/1400 10:46:00 ق.ظ

فردای رای اعتماد کابینه و صدور حکم رضایی؛ دلار به بالاترین سطح در ۲۹۵ روز گذشته رسید جزئیات بیشتر🔽

قیمت فروش دلار آمریکا در بازار آزاد تهران همزمان با آغاز تشکیل رسمی کابینه ابراهیم رئیسی به بالاترین سطح از ۴ نوامبر(۱۴ آبان) رسید. در مقابل، سیر افزایش قیمت دلار در بازار آزاد تهران هم ادامه یافت و با ثبت نرخ ۲۸ هزار تومان، اوج خود را در ۲۹۵ روز گذشته تکرار کرد. همزمان هر یورو نیز در بازار آزاد تهران ۳۳ هزار تومان معامله شد که ۸۷۹.

۶ تومان بالاتر از نرخ رسمی اعلام شده توسط بانک مرکزی ایران بود.

همچنین با وجود کاهش ۵ دلاری نرخ جهانی هر اونس طلا، قیمت هر قطعه تمام سکه طلا در بازار تهران روز پنجشنبه تحت تاثیر رشد نرخ ارز با ۱۸ هزار تومان افزایش به ۱۲ میلیون تومان رسید. همچنین قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم به بالای یک میلیون و ۱۷۵ هزار تومان رفت.

هر اونس طلا در معاملات جاری بازار جهانی طلا نزدیک هزار و ۷۸۵ دلار داد و ستد شد. به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید مجلس ایران عصر چهارشنبه و پس از پنج روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به ۱۸ گزینه headtopics.com

رای اعتماد داد و تنها وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش موفق به کسب رای اعتماد مجلس نشد. آقای رئیسی، رئیس جمهوری تازه ایران، اعلام کرده که پس از مهار همه‌گیری ویروس کرونا، بهبود شرایط اقتصادی کشور مهمترین اولویت کابینه تحت رهبری او خواهد بود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

اینفوگرافی| نتیجه رای مجلس به کابینه رئیسیبا اعلام نتایج رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم، حسین باغ‌گلی، وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، با نگرفتن رأی اعتماد از ورود به کابینه باز ماند.

طالبان، خروج دلار و آثار باستانی از افغانستان را ممنوع کردطالبان خروج دلار و آثار باستانی از افغانستان را ممنوع کرده است. دو قدم مانده به سقوط اقتصادی طالبان فهمید حسن روحانی و سیف نه اخی این جمله‌ها منو برد به سالهای پنجاه و‌نه و شصت ایران!

آمریکا 9 میلیارد دلار پول بانک مرکزی افغانستان را مصادره کرد- اخبار اقتصاد جهان - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimآمریکا ۹ میلیارد دلار پول افغانستان را مصادره کرد به گفته رئیس فراری بانک مرکزی افغانستان، آمریکا ۹ میلیارد دلار از سرمایه این بانک را مصادره کرده است و با این اقدام این کشور با یک بحران اقتصادی بالقوه روبرو است معلوم است که سپاه باید نگران کمبود پول طالبان باشد. همانطور که خامنه‌ای و سپاه پول را برای کمک به تروریستهای مردم کش می خواهند طالبان هم پول را برای کشتار و قتل عام مردم افغانستان نیاز دارد. اینک عاقبت نوکر غرب شدن

نرخ دلار آمریکا در بازار ایران از ۲۸ هزار تومان گذشت؛ یورو در کانال ۳۲ هزار تومانی🔺نرخ دلار آمریکا در بازار ایران از ۲۸ هزار تومان گذشت؛ یورو در کانال ۳۲ هزار تومانی قیمت هر دلار آمریکا در بازار داخلی ایران روز سه شنبه ۱۹ مرداد با عبور از مرز ۲۶ هزار تومان به بهای ۲۶ هزار و ۳۵۰ تومان به فروش رسیده بود درود بر دولت کونگلابی چیزه انقلابی

اینفوگرافی| نتیجه رای مجلس به کابینه رئیسیبا اعلام نتایج رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم، حسین باغ‌گلی، وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، با نگرفتن رأی اعتماد از ورود به کابینه باز ماند.

از بذله‌گویی «ضرغامی» در صحن و اشاره شاعرانه او به یکدستی قوا تا افشاگری نادران درباره اموال وزیر پیشنهادی نفتپنجمین روز حواشی مجلس شورای اسلامی که در حال بررسی کابینه دولت پیشنهادی ابراهیم رئیسی است با شعرخوانی و بذله‌گویی وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی و گردشگری آغاز شد.