فرانسه: در مذاکرات هسته‌ای ایران زمان رو به پایان است

17/10/1400 06:27 ب.ظ

📌 فرانسه: در مذاکرات هسته‌ای ایران زمان رو به پایان است ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه درباره مذاکرات هسته‌ای ایران گفت در این مذاکرات پیشرفت حاصل شده ولی زمان رو به پایان است.

وزیر خارجه فرانسه اظهار داشت در مذاکرات برجام پیشرفت حاصل شده ولی زمان رو به پایان است. - خبرگزاری آناتولی 07.01.2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه درباره مذاکرات هسته‌ای ایران گفت در این مذاکرات پیشرفت حاصل شده ولی زمان رو به پایان است.

لودریان در مصاحبه مشترک با رادیو آر ام سی و تلویزیون بی اف ام اظهار داشت: من هنوز معتقدم که می‌توان به یک توافق دست یافت ولی زمان رو به پایان است.

وزیر خارجه فرانسه تصریح کرد: در چند روز اخیر در مسیر مثبتی حرکت کرده ایم اما مهمترین موضوع، زمان است چرا که اگر به سرعت به توافقی دست نیابیم، چیزی برای مذاکره وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

وزیر خارجه فرانسه: در مذاکرات وین پیشرفت‌هایی حاصل شده اما زمان رو به پایان استژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه در خصوص روند مذاکرات احیای «برجام» در وین گفته است که پیشرفت‌هایی حاصل شده اما زمان برای رسیدن به توافق رو به پایان دعوت کنید بیاید.

مشکلات مناطق سیل زده در حداقل زمان ممکن پیگیری می‌شودمعاون اول رییس جمهور تاکید کرد: پس از جمع‌بندی میزان خسارت‌ها در استان‌های سیل‌زده، نتایج در دولت مطرح و با کمک نهادهای مختلف در حداقل زمان ممکن مشکلات این مناطق را حل می کنیم. تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_پس_از_۱۰_سال_بلاتکلیفی مجرمان اصلی حاددثه هواپیمای_اوکراینی ۱ خامنه ای فرمانده کل وصادر کننده مجوز عملیات ۲ غلامعلی رشید که دستور شلیک عمدی رو داد ۳ حاجی زاده فرمانده عملیات و مجری ۴ شمخانی سناریو چین فریب و اختفا با اگاهی از ماجرا ۵ اسلامی وزیر مجری سناریو دروغ با اگاهی قبلی از ماجرا جناب خامنه ای تو قاتل تک تک این کودکان بیگناهی خون این بیگناهان بگردن توه تو یک کودک کشی باید از شرم و عذاب وجدان میمردی تو مسول اولی هواپیمای_اوکراینی من_هم_شمعی_روشن_خواهم_کرد

وزیر خارجه آلمان: ایران در مذاکرات وین فرصت‌های زیادی را از دست داده استآنالنا بربوک، وزیر خارجه آلمان در دیداری با آنتونی بلینکن همتای آمریکایی خود، تاکید کرد که ایران در مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» در وین، خودتی واقعا این همع نگرانیشون برای ملت ایران خیلی ارزشمنده! اتفاقا آخوند خَرتون کردند و فرصت گرفتند! شما احمق ها هستید که فرصت رو دارید کلا از دست میدید.

ایرج مسجدی: دور پنجم مذاکرات ایران و عربستان به‌زودی در عراق برگزار می‌شودایرج مسجدی، سفیر جمهوری اسلامی در عراق روز چهارشنبه گفته است به «زودی» بغداد میزبان دور پنجم گفت‌وگوهای بین ایران و عربستان خواهد بود.

فرانسه: مذاکرات وین برای احیای برجام در مسیر مثبتی پیش می‌رودژان-ایو لودریان، وزیر امور خارجه فرانسه روز جمعه گفت مذاکرات وین میان ایران و اعضای برجام در مسیر مثبتی پبش می‌رود. ایران بارها فرانسه را به رویکردهای مخرب و اشکال‌تراشی در مسیر مذاکرات متهم کرده بود. به به و به به دوباره محیط مهیا شد برای باجگیریهای بیشتر و چشم بستن بر جنایات بیشتر .چه فردی در پُشت درهای بسته و چه در خیابان‌ها راستی شرکت هواپیمایی اُکراین چه زمانی پروازهایِ ، مرگش، را مجدداً شروع خواهد کرد؟ حال آدم بهم میخوره از تعبیر و تفسیر دمکراسی؟؟؟ توسط کاسبان امروزیش!

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: در صورت نرسیدن به توافق در زمان مقتضی، راه‌های دیگری را در پیش خواهیم گرفتسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: در صورت نرسیدن به توافق در زمان مقتضی، راه‌های دیگری را در پیش خواهیم گرفت ند پرایس با اشاره به مذاکرات با ایران برای احیای برجام در وین گفت، زمان کوتاه است و اگر به زودی به توافق نرسیم، مجبور به اتخاذ راهی متفاوت هستیم. برجام_قابل_احیاء_نیس بهتره_تعارف_رو_بزاریم_کنار اخطار_شمشیر_من_دوتا_لبه_داره بیاید سرشو‌ بمکید تا بعد بلوف بایدن از حَرف و شُعار تا عمل و اَقدام دُنیایی فاصله است تا تَحریم های سَپاه کامل برداشته نشود آمریکا باید بداند تهدیدات با قُوت ادامه دارد