فدراسیون شنای آمریکا سیاست جدید خود برای زنان ترنس را اعلام کرد - BBC News فارسی

13/11/1400 05:41:00 ب.ظ

فدراسیون شنای آمریکا سیاست جدید خود برای زنان ترانس را اعلام کرد

فدراسیون شنای آمریکا سیاست جدید خود را برای شرکت شناگران زن ترنس در رقابت‌های سطح بالای شنا اعلام کرد. به گفته این فدراسیون، کمیسیونی متشکل از سه پزشک متخصص مستقل اکنون بر اساس این معیارها تصمیم می‌گیرد که آیا شناگران زن تراجنس می‌توانند در مسابقات شرکت کنند یا نه. ۵ ساعت پیش منبع تصویر، Getty Images فدراسیون شنای آمریکا سیاست جدید خود را برای شرکت شناگران زن ترنس در رقابت‌های سطح بالای شنا اعلام کرد.

به گفته این فدراسیون، کمیسیونی متشکل از سه پزشک متخصص مستقل اکنون بر اساس این معیارها تصمیم می‌گیرد که آیا شناگران زن تراجنس می‌توانند در مسابقات شرکت کنند یا نه:

شواهد اینکه رشد و تکامل بدن قبلی بدن ورزشکار به عنوان مذکر که با هر نوع مداخله پزشکی کُند شده، باعث برتری او در رقابت با ورزشکاران زن همسوجنس (سیس) نمی‌شود. میزان تستوسترون در سرم خون ورزشکار ۳۶ ماه پیش از درخواست مجوز کمتر از ۵ نانومول در لیتر بوده باشد.

این سیاست جدید برای شناگران گروه سنی ۱۳ تا ۱۴ سال به بالا در آمریکا از همین امروز به اجرا درمی‌آید. فدراسیون شنای آمریکا پس از اعلام سیاست‌گذاری جدید، در بیانیه‌ای گفت به "دفاع از عدالت جنسیتی و دربرگیری تمام زنان همسوجنس و تراجنس و حقشان برای ورزش ادامه داده و خواهد داد" در حالی که "باجدیت از عدالت در رقابت‌های سطح بالا حمایت می‌کند." headtopics.com

لورال هوبارد، نخستین زن تراجنسیتی حاضر در المپیک حذف شد این فدراسیون همچنین گفت "تفاوت سطح رقابت در مسابقات مردان و زنان را که در رقابت‌های نفر به نفر در سطح بالا خود را نشان می‌دهد، به رسمیت می‌شناسد.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »
Loading news...
Failed to load news.

جایزه 10 میلیون دلاری آمریکا برای دریافت اطلاعات درباره دو عامل سایبری ایرانوزارت خارجه آمریکا اعلام کرد برای دریافت اطلاعات درباره دو عامل سایبری ایرانی، که قصد دخالت در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در سال 2020 را داشتند، جایزه‌ای بمیرید هم کسی لو شون نمیده بکنیدش 100 میلیارد دلار شاید کسی خر شد اطلاعات داد ما ایرانیم هم هموطنان مون رو نمیفروشیم چون ما ترک و عرب نیستیم بنازم به ابن شیر بچه های ایرانی. اینها تو این کارهایی به این بزرگی انجام دادن. ببین بزرگ بشن و با تجربه بشن هر کدوم برای خودشون یک عصای موسی ایی میشن

گروه «عدالت علی» پخش زنده چند شبکه تلویزیونی حکومتی ایران را در تلوبیون هک کردگروه سایبری «عدالت علی» روز سه‌شنبه با اعلام این خبر به رادیوفردا ویدئویی از این هک را نیز ارسال کرد و شبکه تلوبیون نیز اختلال در سیستم خود را تأیید کرد. مادرتونو گاییدم با این سناریوهای کیری و کسشر آخه مادر قحبه ها مارو چی فرض کردین کعه تبلیغ قمی کلاغ رو میرید برای ما باند بابا اکبر با سیمای میلی هماهنگی خوبی کردن. هدف لوس کردن کار مجاهدین هست.این دیگه میتونه کار رژیم باشه.

امریکا به رئیس فدراسیون کشتی ایران ویزا ندادامریکا به رئیس فدراسیون کشتی ایران ویزا نداد آمریکا برای علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی ایران و دو ملی پوش و یک مربی ایرانی ویزای سفر به این کشور را صادر نکرد. کار درستی کردند. بستر قانونی برای محرومیت این افراد از امتیاز ویزای آمریکا در دوران ترامپ فراهم شد. ترکیه هم باید یک بانک اطلاعاتی از مشخصات افرادی که سابقهٔ 'توهین، تهدید، تحریف و ...' به این دولت-ملت را دارند تهیه کند. محرومیت از ویزا حداقل پاسخ مناسب است.

پنتاگون: رزمایش‌های دریایی در خلیج به دلیل افزایش خطر ایران در منطقه استوزارت دفاع ایالات متحده آمریکا «پنتاگون»، با اشاره به رزمایش‌های دریایی در خلیج و تشدید فزاینده خطر ایران در منطقه، اعلام كرد واشینگتن همکاری با شرکای خود خلیج فارس

پایان «فصلی تاریک» در تاریخ؛ تیم فوتبال آمریکایی شهر واشنگتن نام جدید خود را برگزیدپایان «فصلی تاریک» در تاریخ؛ تیم فوتبال آمریکایی شهر واشنگتن نام جدید خود را برگزید ▪️به گزارش شبکه ورزشی «ای‌اس‌پی‌ان»، این تیم که در گذشته واشنگتن «رداسکینز» نام داشت، از این پس با عنوان واشنگتن «کامندرز» یا «فرماندهان» به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد.

آمریکا: برای توافق هسته‌ای با ایران فقط چند هفته فرصت باقی مانده‌استوزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که برای توافق هسته‌ای با ایران فقط چند هفته فرصت باقی مانده‌است. - خبرگزاری آناتولی