فدراسیون فوتبال آمریکا به زنان و مردان ملی‌پوش دستمزد برابر پیشنهاد کرد

25/06/1400 11:27:00 ب.ظ

🔺فدراسیون #فوتبال آمریکا به زنان و مردان ملی‌پوش دستمزد برابر پیشنهاد کرد فدراسیون جهانی فوتبال «#فیفا» در جام جهانی فوتبال مردان ۲۰۱۸، چهارصد میلیون دلار میان ۳۲ تیم حاضر تقسیم کرد و به فرانسه، قهرمان مسابقات، ۳۸ میلیون دلار داد ⬇️ بیشتر بخوانید:

فوتبال, فیفا

🔺 فدراسیون فوتبال آمریکا به زنان و مردان ملی‌پوش دستمزد برابر پیشنهاد کرد فدراسیون جهانی فوتبال « فیفا » در جام جهانی فوتبال مردان ۲۰۱۸، چهارصد میلیون دلار میان ۳۲ تیم حاضر تقسیم کرد و به فرانسه، قهرمان مسابقات، ۳۸ میلیون دلار داد ⬇️ بیشتر بخوانید:

فدراسیون فوتبال ایالات متحده از ارائه پیشنهاد دستمزد برابر به زنان و مردان ملی‌پوش آمریکا خبر داد. به گزارش آسوشیتدپرس، فدراسیون فوتبال آمریکا ضمن اعلام‌ این خبر گفت که هرگونه توافقی با فیفا درباره سهم کشورها از درآمدهای جام جهانی فوتبال را، که شامل پاداش یکسان برای تیم‌های ملی زنان و مردان...

چاپفدراسیون فوتبال ایالات متحده از ارائه پیشنهاد دستمزد برابر به زنان و مردان ملی‌پوش آمریکا خبر داد.به گزارش آسوشیتدپرس، فدراسیون فوتبال آمریکا ضمن اعلام‌ این خبر گفت که هرگونه توافقی با فیفا درباره سهم کشورها از درآمدهای جام جهانی فوتبال را، که شامل پاداش یکسان برای تیم‌های ملی زنان و مردان نباشد، نمی‌پذیرد.

فدراسیون فوتبال ایالات متحده پیشنهاد خود را به اتحادیه‌های زنان و مردان ملی‌پوش آمریکا که سازمان‌های جداگانه‌ای هستند، ارائه کرده است. این در حالی است که این اتحادیه‌ها، طبق قانون فدرال، هیچ تعهدی برای چانه‌زنی مشترک یا موافقت با شرایط مشابه ندارند.قرارداد اتحادیه بازیکنان مرد با فدراسیون فوتبال آمریکا در دسامبر سال ۲۰۱۸ به پایان رسید، ولی قرارداد بازیکنان زن تا دسامبر سال جاری ادامه دارد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی تجمع اعتراضی گروهی از مردم در اراک را نشان می‌دهد. معترضان شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌ ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی تجمع اعتراضی گروهی از مردم در اراک را نشان می‌دهد. معترضان شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر دادند.‎'. Follow their account to see 72081 posts. ادامه مطلب >>

برنامه فوتبال ایتالیا برای بازگشت به دوران اوج باشگاهی؛ 'اصلاحات نرم' در کالچو - BBC News فارسی فدراسیون فوتبال ایتالیا به دلیل مشکلات مالی قصد داشت سری ‌آ یا دسته اول فوتبال را کوچک‌تر کند، اما با مقاومت باشگاه‌های بزرگ‌تر، قرار نیست تعداد تیم‌های دو دسته بالایی لیگ تغییر ‌کند. با این حال فدراسیون مصمم است ساختار لیگ‌ها را اصلاح کند و فاصله اقتصادی بین باشگاه‌ها را کاهش دهد.

فرمانده ارتش آمریکا: از ترس حمله ترامپ به چین پنهانی به پکن هشدار داده بودمفرمانده ارتش آمریکا : از ترس حمله ترامپ به چین پنهانی به پکن هشدار داده بودم بیشتر بخوانید🔽 این اسمش خیانت نیست؟؟؟ ژنرال خائن بسیار بااهمیته این کتاب

بازداشت مرد آلمانی-ایرانی در آلمان به اتهام صدور تجهیزات موشکی و هسته‌ای به ایران🔺 پلیس آلمان یک مرد آلمانی-ایرانی را به اتهام نقض تحریم‌های اتحادیه اروپا و صدور تجهیزاتی که در برنامه‌های هسته‌ای و موشکی ایران کاربرد دارد، بازداشت کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید: اعدامش كنيد از آلمان انتظار نداشتیم

شمار مبتلایان به کرونا در ایران به بیش از 5 میلیون و 360 هزار نفر رسید

«حسن رعیت» سرکوبگر معترضان 88 به‌ اتهام «فساد مالی» به 35 سال حبس محکوم شدذبیح‌الله خداییان، سخنگوی قوه قضائیه ایران از صدور احکام زندان برای «حسن میرکاظمی» ملقب به «حسن رعیت» خبر داد.به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، صبح امروز

کره شمالی و جنوبی به فاصله چند ساعت دست به آزمایش موشکی زدندکره شمالی و جنوبی به فاصله چند ساعت دست به آزمایش موشکی زدند این آزمایش‌های موشکی در شرایطی صورت می‌گیرد که گفت‌وگوها برای عاری‌سازی هسته‌ای کره شمالی متوقف شده است ⬇️ بیشتر بخوانید:

اشتراک چاپ فدراسیون فوتبال ایالات متحده از ارائه پیشنهاد دستمزد برابر به زنان و مردان ملی‌پوش آمریکا خبر داد.آتالانتا: تیم کوچکی که تسلیم 'بمب بیولوژیک' هم نشد اگر به اختیار گابریله گراوینا، رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا بود، تعداد تیم‌های سری ‌آ هم مانند بوندس‌لیگا آلمان از ۲۰ تیم به ۱۸ تیم کاهش می‌یافت و تعداد بازی‌ها کمتر می‌شد.به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید در کتاب «مخاطره» همچنین عنوان شده که ژنرال مارک میلی در حول‌وحوش حمله به ساختمان کنگره آمریکا با شماری از سران نظامی دیگر کشورها از جمله روسیه و بریتانیا و پاکستان تماس‌های مشابهی داشته است.فرد متهم که به منظور رعایت قوانین حریم شخصی تنها «الکساندر جی» معرفی شده است، تجهیزاتی به ارزش ۱.

به گزارش آسوشیتدپرس، فدراسیون فوتبال آمریکا ضمن اعلام‌ این خبر گفت که هرگونه توافقی با فیفا درباره سهم کشورها از درآمدهای جام جهانی فوتبال را، که شامل پاداش یکسان برای تیم‌های ملی زنان و مردان نباشد، نمی‌پذیرد. فدراسیون فوتبال ایالات متحده پیشنهاد خود را به اتحادیه‌های زنان و مردان ملی‌پوش آمریکا که سازمان‌های جداگانه‌ای هستند، ارائه کرده است. کاهش هزینه‌ها، توزیع بهینه‌ منابع و ثبات بیشتر باشگاه‌ها به عنوان اهداف این طرح عنوان شده‌اند. این در حالی است که این اتحادیه‌ها، طبق قانون فدرال، هیچ تعهدی برای چانه‌زنی مشترک یا موافقت با شرایط مشابه ندارند. رئيس جمهوری پیشین آمریکا گفت: «اگر ثابت شود که میلی پشت سر رئیس جمهورش با همتای چینی‌ خود مراوده داشته و به چینی‌ها گفته که خبر حمله‌ای را به آنها می‌دهد، به‌گمانم باید به جرم خیانت دادگاهی شود. قرارداد اتحادیه بازیکنان مرد با فدراسیون فوتبال آمریکا در دسامبر سال ۲۰۱۸ به پایان رسید، ولی قرارداد بازیکنان زن تا دسامبر سال جاری ادامه دارد. اما حالا روزنامه ایتالیایی لارپوبلیکا گزارش داده که کاهش تعداد تیم‌های سری ‌آ با مخالفت باشگاه‌های بزرگ در سری ‌آ و ب منتفی شده است. این اتحادیه‌ها هنوز درباره پیشنهاد فدراسیون فوتبال آمریکا اظهار نظری نکرده‌اند.

فدراسیون جهانی فوتبال «فیفا» در جام جهانی فوتبال مردان ۲۰۱۸، چهارصد میلیون دلار میان ۳۲ تیم حاضر تقسیم کرد و به فرانسه، قهرمان مسابقات، ۳۸ میلیون دلار داد. وقتی تعداد بازی‌های کل فصل سری ‌آ قرار باشد از ۳۸۰ بازی به ۳۰۶ بازی کاهش یابد، روی دیگر سکه این است که درآمدهای لیگ هم کاهش پیدا می‌کند. هم‌رسانی این مطلب:. این در حالی است که در جام جهانی فوتبال زنان ۲۰۱۹، ۳۰ میلیون دلار میان ۲۴ تیم تقسیم شد، و آمریکا قهرمان مسابقات فقط چهار میلیون دلار دریافت کرد. تیم ملی فوتبال زنان آمریکا فیفا برای دوره‌های بعدی جام جهانی این مبلغ را بیشتر کرده است. با این حال فدراسیون فوتبال ایتالیا همچنان مصمم است تا برنامه اصلاحات ساختار لیگ‌های‌ "کالچو" را به منظور افزایش ثبات اقتصادی باشگاه‌ها پیش ببرد. این نهاد ورزشی در جام جهانی ۲۰۲۲ مردان ۴۴۰ میلیون دلار، و در جام‌ جهانی ۲۰۲۳ زنان شصت میلیون دلار میان کشورها تقسیم می‌کند، ولی تعداد تیم‌های زنان به ۳۲ افزایش یافته است. فدراسیون فوتبال کشورهای مختلف بخشی از پاداش حضور در جام جهانی فوتبال را بر اساس توافقی که‌ با بازیکنان دارند، میان آنها تقسیم می‌کنند. بر اساس آخرین نسخه برنامه اصلاحات ساختار لیگ حرفه‌ای فوتبال ایتالیا که روزنامه اقتصادی "میلانو فینانسا" منتشر کرده، فدراسیون فوتبال ایتالیا قصد دارد نه سری ‌آ ، بلکه کل بخش حرفه‌ای لیگ‌های ایتالیا را کوچک‌تر کند و تعداد تیم‌ها را از ۱۰۰ به ۶۰ کاهش دهد.

اعضای تیم‌ فوتبال زنان آمریکا در سال ۲۰۱۹، از فدراسیون فوتبال کشورشان به دلیل تبعیض‌های جنسیتی در پرداخت دستمزدها شکایت کردند و خواستار پرداخت غرامت شدند. چندی پیش یک قاضی منطقه‌ای در لس آنجلس، بخشی از شکایت این زنان درباره دریافت دستمزدهای یکسان در گذشته را نپذیرفت، ولی با اعتراض آنها به شرایط و امکانات تبعیض‌آمیز کاری موافقت کرد، و این پرونده دنبال خواهد شد. ۴۰ تیم باقی‌مانده دیگر در بخش نیمه‌حرفه‌ای لیگ جدید سری سی را تشکیل می‌دهند که در دو گروه ۲۰ تیمی حضور دارند. شکایت به تبعیض‌های جنسیتی در پرداخت دستمزدها این در حالی است که این زنان‌ تقاضای تجدید نظر کرده‌اند و امیدوارند اعتراض آنها به تبعیض‌های جنسیتی در پرداخت حقوق و مزایای گذشته نیز بخشی از شکایت باشد. تیم ملی فوتبال زنان آمریکا یکی از پرافتخارترین کشورهای جهان در این رشته ورزشی محسوب می شود و تاکنون چهار بار قهرمانی جام جهانی فوتبال شده است. دو دسته سری سی الیت و سری دی الیت قرار است نقش لیگ‌های حائل و "ضربه‌گیر" را بین فوتبال حرفه‌ای و آماتور فوتبال ایتالیا بازی کنند. برترین‌ها پر خواننده‌ترين‌ها ۱ واکنش کاخ سفید به انتصاب مقام جدید در وزارت خارجه ایران: دیپلماسی هنوز هم بهترین گزینه برای ایران است ۲ .