عکس‌هایی اختصاصی از یکی از زیباترین قصرهای هند | DW | 06.09.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

'قصر میسور' یکی از بزرگترین و دیدنی‌ترین قصرهای هند است. مسافری از هند عکس‌های اختصاصی‌اش از این معبد را برای دویچه‌وله فرستاده است:

"قصر میسور" یکی از بزرگترین و دیدنی‌ترین قصرهای هند است. مسافری از هند عکس‌های اختصاصی‌اش از این معبد را برای دویچه‌وله فرستاده است.

قصر میسور محل اقامت مهاراجه‌ها در امیرنشین سابق میسور بوده است. نوادگان این امرا همچنان در بخشی از این قصر زندگی می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس قوه قضاییه: انقلاب اسلامی یکی از جلوه‌های عاشوراسترئیس قوه قضائیه: *نمی‌توان «به من چه، به‌ تو چه» را در مملکت اسلامی پیاده کرد *فردی که بگوید «به من چه» مرده محسوب می‌شود *جامعه‌ای که امر به معروف و نهی از منکر نکند، جامعه مرده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر تجارت ترکیه: چین به یکی از شرکای بزرگ تجاری کشورمان تبدیل شده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران از لحاظ گرمایش جهانی وضعیتی وخیم‌تر از تصور ما دارداین روزها تب خبرهای آتش‌سوزی و گرمایش_جهانی داغ است. مدام هشدار داده می‌شود که برای توقف این روند فرصت بسیار کوتاهی داریم، شاید فقط یک دهه. معنی آن برای کشوری مثل ایران چیست و آیا راهی برای نجات از این وضعیت وجود دارد؟ توافق_پاریس بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

درخواست اروپا از ایران برای خودداری از برداشتن گام سوم تعهدات برجامی‌اشسخنگوی کمیسیون اروپا امروز (پنج‌شنبه) در یک کنفرانس خبری در بروکسل از ایران خواست تا تصمیم خود برای توقف اجرای برخی تعهداتش در برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را مورد بازبینی قرار دهد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرگ‌های ناشی از سرطان در برخی کشورها از تلفات بیماری‌های قلبی-عروقی پیشی می‌گیردمرگ‌های ناشی از سرطان در برخی کشورها از تلفات بیماری‌های قلبی-عروقی پیشی می‌گیرد نتایج یک پژوهش پزشکی نشان می دهد میزان مرگ های ناشی از انواع سرطان در برخی از کشورهای جهان در بین میانسالان، از تلفات بیماری های قلبی-عروقی پیشی می گیرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ویدئو؛ خانواده‌ باهامایی پس از فرار از طوفان دوریان به خانه برگشتندیک خانواده باهامایی برای در امان نگهداشتن عکس‌های خانوادگی خود یک روز پس از فرار از طوفان دوریان به خانه خود برگشتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »