عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

  • 📰 MashreghNews
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حضور مردم در انتخابات جهاد در برابر یک‌سال تلاش دشمن بود، منتخبان به جای حاشیه‌سازی ایده و برنامه بدهند، درختکاری به یاد مقاومت فلسطین، تیتر برخی از روزنامه‌های چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ است.

آخر دعوانا الحمدلالله رب العالمین در بازار آخر سال با چه چیزهایی مردم روبرو هستند : ۱) کالاها بی کیفیت و قیمت نامناسب ۲) نبود گزینه های ارزشمند در کالاها لباس و پوشاک و کفش که از استاندارد های جهانی کنترل کیفیت و بهینه‌سازی هدفمند در جهت ارتقا کیفیت بهبود سبک زندگی ایرانی عاری می باشند. ۳) سوءاستفاده بازار عرضه کالا داخلی از گرانی دلار و نبود کالاها مشتری پسند . در نتیجه فروشندگان در تهیه و توزیع کالا علاوه بر سود معمول یا بعبارتی حاشیه سود مناسب روی آورده به قیمت دلالی کالاها .

روزنامهایی که ازمشکلات مردم چیزی نمی نویسن فقط حرفهای تکراری انتخابات نه ازسیل سیستان نه ازفقری که هرروز بیشتردامان مردم رامیکیره زباله کردی دیکه سن وسال نمیشناسه خجالت دارهمن به مسائل جانبی این جشن که علیرضا قربانی اجرا کرد کاری ندارم اما ، گویا همسر ایشان بیش از یکماه نیست که به رحمت خدا رفته و ان‌شاءالله مورد مغفرت و رحمت خداوند منان قرار گیرد . ابن خواننده پر آوازه کشورمان باید و بایستی صبر میکرد تا دست‌کم چهل روز از این موضوع بگذرد سپس بدنبال اجرای کنسرت و اجرای حضور در اجتماع هنری می‌بود .

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 5. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توصیه‌های انتخاباتی رهبری/ آخرین تکاپوی نامزدهاتوصیه‌های انتخاباتی رهبر انقلاب اسلامی، دعوت رئیس قوه مجریه از آحاد مردم برای شرکت در انتخابات و آخرین فعالیت‌های کاندیداهای انتخابات ۱۴۰۲ از جمله اخبار انتخاباتی امروز چهارشنبه نهم اسفند ۱۴۰۲ بود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درگذشت محمد توکل؛ چهره برجسته کشتی جهان که دبیر را به دنیا آورد و فیلا «در مشتش» بودمحمد توکل، چهره برجسته کشتی جهان و رییس سابق فدراسیون کشتی ایران، صبح امروز (چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲، ۲۸ فوریه ۲۰۲۴) در ۸۹ سالگی درگذشت.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه عالی سوئد حکم حبس ابد حمید نوری را بار دیگر تأیید کرد؛ ایرج مصداقی: پیروزی برای دادخواهان استدادگاه عالی استکهلم روز چهارشنبه ۱۶ اسفند با رد شکایت حمید نوری نسبت به حکم حبس ابد، رأی پیشین را دوباره تأیید کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تصویب انتقال پرسپولیس به تامین اجتماعی؛ بازنشستگان مخالفت هستند، وزیر کار افتخار می‌کندواگذاری باشگاه پرسپولیس به تامین اجتماعی بابت رد دیون به این سازمان، روز چهارشنبه ۱۶ اسفند، در دولت تصویب شد تا انتقادات از این تصمیم به اوج برسد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش ایسنا از انتخابات ۱۴۰۲؛ آنان که برای وطن آمدندانتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ۸ صبح امروز-جمعه- ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ آغاز و تا ساعت ۲۴ تمدید شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صف‌های طولانی؛ آن‌چه از ۱۱ اسفند در یادها می‌ماند/ بزرگ‌ترین کمپین تحریم انتخابات در ۴۵ سال گذشته شکست خورد +عکس و فیلمانتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ۸ صبح امروز-جمعه- ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ آغاز و تا ساعت ۲۴ تمدید شد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »