عوامل خارجی؛ تاکتیک برخی مقامات آمریکایی در نامشروع جلوه دادن مطالبات؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

عوامل خارجی؛ تاکتیک برخی مقامات آمریکایی در نامشروع جلوه دادن مطالبات؟ جورج_فلوید اعتراضات_آمریکا بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

برخی از مقامات ایالات متحده در روزهای اخیر «عوامل خارجی» وغیربومی، را دلیل شورش و آشوب‌های خیابانی دانسته اند،‌ اتهامی که به نقل از رادیو و تلویزیون ملی کانادا، «تاکتیکی قدیمی برای نامشروع جلوه دادن خواسته‌های برحق معترضان در ایالات متحده است.»

تیم والتز، فرماندار مینه سوتا یکی از آنهاست. وی در دو سخنرانی مختلف پس از اعتراضاتی که در پی مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس آغاز شد، «عوامل خارجی» و «گروه‌های غیربومی در مینه سوتا» را مسئول خرابکاریها و آشوب‌ها دانست. تیم والتز در یکی از این سخنرانیها گفت: « بهترین تخمین ما درباره گروه‌های معترض این است که ۲۰ درصد تنها از اهالی این ایالت هستند وبقیه از خارج ( از ایالت) می آیند.

از همه مهم تر البته اظهارات رئیس جمهوری ایالات متحده دونالد ترامپ بود. وی نیز روز شنبه در صفحه توییترش اظهارات تیم والتز را تکرار کرد و نوشت: «دیشب ۸۰٪ از آشوبگران در مینیاپولیس از خارج از ایالت بودند. آنها به مشاغل، خانه ها، و اجتماع خوب و زحمتکش ساکنان مینیاپولیس که صلح و برابری می خواهند، آسیب می رسانند.»مقامات امریکایی در سایر شهرها و ایالت‌هایی که صحنه اعتراضات و ناآرامی بودند اظهارات مشابهی بیان کردند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تمامی زندانیان ایران و آمریکا در هر دو کشور در یک نگاهدرحالی سیروس عسگری، شهروند ایرانی زندانی در آمریکا در حال بازگشت به تهران است که همچنان در زندان‌های ایران و ایالات متحده شهروندان این دو کشور در حبس هستند. اما کدام ایرانی‌ها در آمریکا در بازداشت هستند؟ و اسامی آمریکایی‌های زندانی در ایران کدام است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

«بدون عدالت صلحی در کار نیست»؛ بازداشت معترضان به نژادپرستی در واشنگتنگروهی از مأموران شعار راهپیمایان را به خودشان برگردانده و به آنها می‌گفتند: «برو عقب». مگه نمیگفتن ما طرفدار آزادی بیان هستیم پس کجا شد اون آزادی اقا یه سوال این یورونیوز فارسی را چین اداره میکنه یا اروپا؟؟؟؟؟؟؟؟ درست برعکس ایران ؟! با توجه به فیلم زیر ،چه برخوردی با این جماعت باید کرد؟ اگر در ایران بود که رگبار و گلوله و چماق و تجاوز و کهریزک بود
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گلخانه‌های کوچک دو نفره؛ ایده رستورانی در آمستردام در روزهای کروناییرستورانهای هلند بر اساس مقررات جدید اجازه دارند تا ۳۰ مشتری را در داخل رستوران و به شرط رعایت فاصله یک و نیم متری از همدیگر بپذیرند اما در تراس و فضای بیرونی محدودیت پذیرش مشتری ندارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وقوع هشت آتش‌سوزی در ایران طی دو هفته؛ سه آتش‌سوزی «عمدی» در تهراندر دو هفته گذشته ۸ آتش‌سوزی در نقاط مختلف ایران رخ داده که سه مورد آن «عمدی» اعلام شده است. تجربه نشان داده هر جا خرابکاری سیستماتیکی در کشور رخ داده، نشان سپاه هم اونجا وجود داشته !!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آلمان خواستار توضیح در مورد حمله به خبرنگار دویچه‌وله در آمریکا شد | DW | 03.06.2020وزیر خارجه آلمان خواستار بررسی حمله به خبرنگار دویچه‌وله و تیم همراه او در آمریکا و شفاف‌سازی در مورد آن شد. پلیس آمریکا به سوی اشتفان زیمونس که می‌خواست در مورد ناآرامی‌های مینیاپولیس گزارش دهد، گلوله شلیک کرد. همه بر ضد ترامپ دویچه وله ، اینترنشنال ، بی بی سی و .... چرا ؟؟؟؟؟ چون 👇👇👇👇👇👇 🙄🙄🙄🙄🙄 آمریکا آلمان را هم با خاک یکسان کرد انگار یادت نیست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات ده‌ها هزار نفری در لندن در اعتراض به مرگ جورج فلویدیکی از معترضان به نژادپرستی در لندن در مورد تصاویر مرگ جورج فلوید می‌گوید: «نمی‌خواهم گریه کنم؛ این [تصاویر] خونم را به جوش می‌آورد.» اعتراض به «مرگ» جرج فلوید؟! نخیر توجه کن: در اعتراض به کشته شدن یک سیاه پوست زیر دست و پای نیروهای حکومت فاشیست آمریکا از سران اروپا که همیشه در این جور موارد مدافع حقوق بشر می شدند دهانشان کاملا بسته هست .دم شهروندان گرم .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »