عمرو موسی دبیرکل اسبق اتحادیه عرب به کرونا مبتلا شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

عمرو موسی دبیرکل اسبق اتحادیه عرب به کرونا مبتلا شد العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش رسانه‌های مصری عمرو موسی دبیرکل 84 ساله و اسبق اتحادیه عرب شامگاه جمعه اعلام کرد که او به کرونا مبتلا شده و در منزل قرنطینه و تحت نظر تیمی از پزشکان درمان می‌شود.

دفتر اطلاع‌رسانی عمرو موسی پیش‌تر اعلام کرده بود که نتیجه تست تشخیص کرونای دبیرکل اسبق اتحادیه عرب مثبت اعلام شده و او تحت مراقبت پزشکان در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

انشاالله به درک واصل میشه نگران نباشید

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابتلای رضا کیانیان به کروناابتلای رضا کیانیان به کرونا رضا کیانیان: *خوشبختانه کرونای من از نوع خفیف است *حال عمومی‌ام خوب است *پزشکان به من گفتند ۵ یا شش روز از ابتلای شما می‌گذرد. بدن شما بسیار مقاوم است عبد الله بن زبیر زود خوب شو و با قدرت ادامه بده به یاری حق اصولا بدن خایه مالان مقاوم است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رضا کیانیان به کرونا مبتلا شدرضا کیانیان بازیگر سینما و تئاتر کشورمان به ویروس کرونا مبتلا شد. مگر کی هست ایشان؟که تیتر میزنید؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

امام جمعه مشهد به کرونا مبتلا شدامام جمعه مشهد در پی ابتلا به کرونا در قرنطینه خانگی قرار گرفت. - خبرگزاری آناتولی Gebersin
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

علم‌الهدی به کرونا مبتلا شدنماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شد. خدا را شکر آرزومندیم که با مصباح محشور شود خدایا همه مریضا رو شفا بده ولی این یکیو بسپار به ما
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »