عصبانیت پمپئو از پیام رهبر انقلاب به زائران بیت‌الله الحرام

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

وزیر امور خارجه آمریکا به فراخوان رهبر انقلاب برای روز عرفه واکنش نشان داد و اتهاماتی را علیه ایران مطرح کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، مایک پومپئو وزیر امور خارجه آمریکا ، روز یکشنبه با انتقاد از «نگرانی» ایران برای فلسطینی ها پس از آنکه رهبر معظم انقلاب از مسلمانان خواست که مخالفت خود را با برنامه صلح خاورمیانه دولت ترامپ اعلام کنند، ایران را متهم به حمایت از خشونت کرد و مدعی شد: ایالات متحده از سال ۱۹۹۴ میلادی ۶.۳ میلیارد دلار برای فلسطینی‌ها هزینه کرده است.

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب در پیامی به زائران بیت الله الحرام با تأکید بر قرار داشتن مسئله فلسطین در رأس همه مسائل سیاسی مسلمانان، خاطرنشان کردند: ترفند معامله‌ قرن که به‌وسیله آمریکای ظالم و همراهان خائن آن زمینه‌سازی می‌شود، جنایتی در حق جامعه‌ بشری است. همگان را به حضور فعال برای شکست این مکر دشمن فرا می‌خوانیم و به حول و قوه‌ الهی آن را و همه ترفندهای دیگر جبهه‌ استکبار را در برابر همت و ایمان جبهه‌ مقاومت محکوم به شکست می‌دانیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رهبر انقلاب: معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست استتهران- ایرنا- رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به زائران بیت الله الحرام بیان کردند: معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پاسخ رهبر انقلاب به سوالی درباره «ارتباط در دوران نامزدی»رهبر انقلاب به سوالی درباره «ارتباط در دوران نامزدی» پاسخ دادند. پس چرا سعید طوسی رو تبرعه کردی ؟ دختر سر جرمه ولی سعید طوسی با مردم حلال
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بیانات منتشر نشده رهبر انقلاب درباره روز عرفهرهبر معظم انقلاب فرمودند: بعدازظهرِ روز عرفه، یکی از آن ساعات بهشت است، اگر ما بتوانیم آن را درک بکنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: رهبر کره‌شمالی عذرخواهی کرده استرئیس جمهور آمریکا گفت رهبر کره‌شمالی بابت آزمایش‌های موشکی از وی عذرخواهی کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برادر رهبر حوثی‌ها در یمن کشته شدابراهیم الحوثی برادر عبدالملک الحوثی رهبر حوثی‌ها در صنعا پایتخت یمن کشته شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

همگان را به حضور فعال برای شکست مکر دشمن در ترفند معامله‌ قرن فرا‌ می‌خوانیمرهبر انقلاب در پیامی به زائران بیت الله الحرام، برائت از مستکبران و در رأس آن آمریکا را به ‌معنی برائت از مظلوم‌کشی و جنگ‌افروزی، محکوم کردن کانونهای تروریسم از قبیل داعش و بلک‌واتر آمریکائی، نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن و محکومیت جنگ‌افروزیهای امریکا و دستیارانش در منطقه‌ی حساس غرب آسیا و شمال آفریقا دانستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »