عالیشاه: از رقابت برای حضور در ترکیب اصلی نمی‌ترسم/ تعویق زمان شروع لیگ به سود ما نیست/ می‌توانیم بازهم به قهرمانی برسیم

04/08/2019 02:58:00 ب.ظ

هافبک پرسپولیس در مورد شرایط تیمش و همچنین فصل جدید لیگ برتر صحبت کرد.

پرسپولیس, لیگ برتر فوتبال

عالیشاه: از رقابت برای حضور در ترکیب اصلی نمی‌ترسم/ تعویق زمان شروع لیگ به سود ما نیست/ می‌توانیم بازهم به قهرمانی برسیم

هافبک پرسپولیس در مورد شرایط تیمش و همچنین فصل جدید لیگ برتر صحبت کرد.

وی در مورد تفاوت کار با برانکو و کالدرون گفت: مقایسه کردن در فوتبال کار جالبی نیست و هر سرمربی تفکرات و سلیقه خاص خودش را دارد. برانکو کار خودش را به خوبی در پرسپولیس انجام داد و جدا شد و حالا نوبت تیم جدید است تا با تفکرات جدید هم بتواند موفقیت‌های چند سال اخیر را تکرار کند. به نظرم نباید روی کادرفنی جدید فشار آورد و هواداران فرصت دهند تا تیم در فصل جدید جا بیافتد. برانکو هم مدتی طول کشید تا روی دور نتیجه گیری بیافتد چرا که تغییرات همیشه مدتی زمان می‌برد تا جواب دهد.

هافبک پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد با این تیم هم عنوان کرد: من در مدتی که مشغول بررسی شرایطم بودم هر روز عنوان می‌شد که در حال مذاکره با یک تیم هستم و خودم هم از شنیدن این شایعات تعجب می‌کردم. من با پرسپولیس خیلی راحت به توافق رسیدم و مشکل خاصی برای تمدید قرارداد وجود نداشت. پرسپولیس تیم بزرگی است و پیراهن این تیم را راحت به دست نیاوردم که راحت از دست بدهم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

اوضاع آرام بازار سنندج/ ‌مغازه‌ها باز و کسبه به فعالیت روزانه مشغول هستند + فیلم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

اعتصاب غذای گروهی در لندن برای اعتراض به حملات رژیم اسد در ادلبگروهی با تجمع مقابل دفتر نخست وزیری انگلستان در لندن برای اعتراض به حملات رژیم اسد در ادلب دست اعتصاب غذا زدند. - خبرگزاری آناتولی

نگرانی از شیوع ابولا در کنگو؛ ثبت چهارمین مورد ابتلا به ویروس مرگبار در گوماشیوع ویروس ابولا در شهر گوما که بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد موجی از ترس و نگرانی را در میان ساکنان پدید آورده است.

انتقاد شاهزاده رضا پهلوی به سکوت نمایندگان مجلس در قبال کاهش سهم ایران در دریای خزرانتقاد شاهزاده رضا پهلوی به سکوت نمایندگان مجلس در قبال کاهش سهم ایران در دریای_خزر همزمان با انتشار گزارش هایی درباره «واگذاری بخشی از حقوق ایران در دریای خزر»، شاهزاده رضا پهلوی از سکوت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این مورد انتقاد کرد. حال شما خوبه شاهزاده از این جنایتکاران تحت فرمان خامنه‌ای چه انتظاری دارید ؟ اینها حقوق ملت را کی پاسداری کرده‌اند که الان بکنند ؟ ببین کی دلش بحال مملکت سوخته، در بحرانی ترین لحظات تاریخ ایران پدرت و پدر بزرگت با یک نامه خارجی ها وطن را گذاشتند و رفتند، یک لحظه هم تامل نکردند! اونا یه مشت دست نشانده و مزدور رژیمند ،ازشون انتظاری نداشته باش

نگرانی از احتمال اعدام پزشک متهم به جاسوسی در ایران پس از انتقال به سلول انفرادیاحمدرضا جلالی، پزشک و استاد دانشگاه که به اتهام «جاسوسی» در ایران به اعدام محکوم شده، از روز دوشنبه علیرضانوریزاده و رضاپهلوی عوامل نظام جمهوری اسلامی ایران که ظاهراً ادا در میاورند و البته زیاده خواهی و طمع ذاتی خودشان راهم دارند در عین اینکه روی افکار عمومی کار می کنند و افکار عمومی را کاوش می کنند اگه این بنده خدا رو هم اعدامش کنن هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد ، مث رامین حسین پناهی و ... . موافق اعدام هیچکسی نیستم، اما مطمئن باش بعد از اعدام (خدا نکند)، نه قراره با اره تکه تکه‌اش بکنند و نه قراره او را به صلیب بکشند. خاشقچی

پرزیدنت ترامپ تیراندازی «ال‌پاسو» را وحشتناک نامید؛ ۲۰ کشته، ۲۶ مجروح♦️ پرزیدنت ترامپ تیراندازی ال‌پاسو را وحشتناک نامید؛ ۲۰ کشته، ۲۶ مجروح ⚡️مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا نیز در توئیتر به تیراندازی تگزاس اشاره کرد و نوشت برای قربانیان و خانواده آنها نیایش می‌کند. ترامپ خودیک نژاپرست هست،نیایش یک نژادپرست،یعنی اتهامی تازه علیه عده ای بیگناه اگه خوب بررسی کنن مطمعنم پای جمهوری_اسلامی در این تیراندازیهای اخیر آمریکا میاد وسط' بلخره توو این چهل_سال هرچی از شکم ما مردم ایران زدن خرج گروههای تروریستی سراسر جهان شده... جهان_ناامن_با_جمهوری_اسلامی جنگله یا کشور؟ چه خر تو خریه!

امید عالیشاه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و رفته رفته به هماهنگی لازم می‌رسیم و به خوبی با سبک تمرینات کالدرون آداپته شدیم و در انتظار فصل جدید هستیم تا از روز اول مثل همیشه با قدرت در رقابت‌ها ظاهر شویم.گروهی با تجمع مقابل دفتر نخست وزیری انگلستان در لندن برای اعتراض به حملات رژیم اسد در ادلب دست اعتصاب غذا زدند.Aa چهارمین مورد ابتلا به ویروس ابولا در شهر گوما در جمهوری دموکراتیک کنگو روز پنج‌شنبه به ثبت رسید.اشتراک مشاهده نظرات چاپ همزمان با انتشار گزارش هایی درباره «واگذاری بخشی از حقوق ایران در دریای خزر»، شاهزاده رضا پهلوی از سکوت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این مورد انتقاد کرد.

وی در مورد تفاوت کار با برانکو و کالدرون گفت: مقایسه کردن در فوتبال کار جالبی نیست و هر سرمربی تفکرات و سلیقه خاص خودش را دارد. برانکو کار خودش را به خوبی در پرسپولیس انجام داد و جدا شد و حالا نوبت تیم جدید است تا با تفکرات جدید هم بتواند موفقیت‌های چند سال اخیر را تکرار کند. شازا ابوویدو، یکی از این اعتصاب کنندگان در مصاحبه با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: نیمی از جمعیت ادلب را کودکان تشکیل می‌دهند. به نظرم نباید روی کادرفنی جدید فشار آورد و هواداران فرصت دهند تا تیم در فصل جدید جا بیافتد. این مرد از یک هفته پس از بروز علائم بیماری، برای درمان به پزشکان مراجعه کرده بود و همین امر به نگرانی‌ها در مورد احتمال اینکه او افراد بیشتری را در گوما به ابولا مبتلا کرده، دامن زده است. برانکو هم مدتی طول کشید تا روی دور نتیجه گیری بیافتد چرا که تغییرات همیشه مدتی زمان می‌برد تا جواب دهد. وی با اشاره به اینکه می خواهند از طریق اعتصاب، توجه جهانی را به ترادژی انسانی در ادلب جلب کنند، افزود: ادلب با یک بحران انسانی دست به گریبان است و باید کاری برای آنان کرد. هافبک پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد با این تیم هم عنوان کرد: من در مدتی که مشغول بررسی شرایطم بودم هر روز عنوان می‌شد که در حال مذاکره با یک تیم هستم و خودم هم از شنیدن این شایعات تعجب می‌کردم. ایران و کشورهای ترکمنستان، قزاقستان، روسیه و آذربایجان در اطراف دریای خزر قرار دارند.

من با پرسپولیس خیلی راحت به توافق رسیدم و مشکل خاصی برای تمدید قرارداد وجود نداشت. هر روز شاهد آن هستیم که خانه های مردم بمباران و کودکان کشته می‌شوند اما انگار هیچ اتفاقی نیافته است. نگرانی‌ها از شیوع ابولا در گوما پس از مشاهده اولین مورد ابتلا به این ویروس در ماه ژوئیه (تیرماه) پدید آمد. پرسپولیس تیم بزرگی است و پیراهن این تیم را راحت به دست نیاوردم که راحت از دست بدهم. عالیشاه در مورد جدایی برخی از بازیکنان هم گفت: از همه کسانی که جدا شدند تشکر می‌کنم چرا که به هر حال آنها هم در مقطعی برای تیم زحمت کشیدند و در موفقیت‌های سال‌های اخیر نقش داشتند. ابوویدو تصریح کرد: این اعتصاب با مشارکت بیش از 100 نفر در چندین کشور جهان برگزار می شود و تا رساندن صدای خود به جهانیان به اعتصاب خود ادامه خواهیم داد. به هر حال مربیگری سلیقه‌ای است و یک مربی سبک یک بازیکن را می‌پسندد و مربی دیگر نه و ممکن است فردای روز یک مربی هم من را نخواهد. دولت رواندا روز پنجشنبه پس از ثبت موارد جدید ابتلا به ویروس ابولا در گوما، مرز خود با جمهوری دموکراتیک کنگو را برای مدت کوتاهی بست. به هر حال مطمئنم این نفرات در تیم‌های جدید خود هم درخشان ظاهر می‌شوند و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم. شهر ادلب که با حدود 4 میلیون ساکن، از مارس 2015 در کنترل مخالفان سوری قرار دارد، شاهد حملات گسترده رژیم اسد و حامیانش است.

وی در مورد حضور چند بازیکن در پست او و سخت شدن کارش در پرسپولیس عنوان کرد: من همیشه از رقابت استقبال می‌کنم و جایی که رقیب نداشته باشم می‌دانم پیشرفت نخواهم کرد. در کل تصمیم‌گیرنده در مورد اینکه چه کسی بازی کند کادرفنی است و من تنها می‌توانم تمام تلاشم را به کار بگیرم تا در تمرینات به بهترین نحو حاضر شوم و هر گاه در زمین باشم همه تلاشم را برای موفقیت تیم انجام دهم. بر اثر این حملات تاکنون بیش از 553 هزار نفر جان خود را از دست دادند. در موج دوم شیوع این بیماری در جمهوری دموکراتیک کنگو تاکنون بیش از ۲۵۰۰ نفر به این بیماری مبتلا شده اند. هافبک پرسپولیس در مورد دیدارهای تدارکاتی این تیم هم خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل برخی مشکلات نتوانستیم در اردوی ترکیه بازی دوستانه برگزار کنیم ولی بعد از آن حضور خوبی در جام شهدا داشتیم و محک جدی خوردیم و بعد از آن هم با پیکان و نفت مسجد سلیمان بازی‌های خوبی داشتیم و به آمادگی تیم کمک کرد. عالیشاه در مورد تعویق زمان شروع لیگ هم گفت: اینکه برنامه‌مان مشخص نباشد خوب نیست و این موضوع که می‌گویند این تعویق به سود پرسپولیس است را قبول ندارم به هر حال برنامه‌ای قبلاً اعلام شده بود و تیم‌ها روی آن برنامه‌ریزی کردند و متاسفانه بلاتکلیفی در این مدت مارا هم اذیت کرد و امیدوارم دیگر چنین شرایطی نداشته باشیم. منابع دفاع مدنی سوریه در آخرین گزارش خود اعلام کرده که از 26 آوریل تا 12 ژوئیه سال جاری 781 غیرنظامی، از جمله 140 زن و 208 کودک در حملات رژیم اسد و حامیانش کشته شده‌اند. وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند برای چهارمین بار قهرمان شود یا نه هم خاطرنشان کرد: همه تلاش ما این است که از عنوان سه فصل اخیر خودمان دفاع کنیم و خوشبختانه شرایط خوبی داریم.

تقریباً شاکله اصلی تیم فصل قبل حفظ شده و نفرات جدید هم باعث تقویت تیم شده‌اند و انگیزه زیادی برای تکرار موفقیت‌هایمان داریم. .