ظریف در مجلس: دامن نظام از پولشویی پاک است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ظریف در مجلس: *دامن نظام از پولشویی پاک است *آن صحبتی که قبلا در مورد پولشویی کردم، صحبت بنده نبود، بلکه اظهاراتی بود که مقامات مختلف کشور مطرح کرده بودند، وظیفه من حمایت و دفاع از جمهوری اسلامی است

وزیر امور خارجه تصریح کرد: دامن نظام جمهوری اسلامی از این حرف‌ها مبراست، آنچه بنده عرض کردم، در جهت حرف‌هایی است که در خارج از کشور در حمایت از جمهوری اسلامی مطرح می‌شود و آن این است که منافعی که باعث می‌شود با این حرکت‌ها مخالفت باشد، منافع دارنده پول است و مواردی هست که هزار ــ هزار میلیارد تومان پولشویی توسط باندهای قاچاق سکه و ارز ردوبدل می‌شود و امروز در دادگاه‌های جرائم اقتصادی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ظریف افزود: اتهاماتی که به جمهوری اسلامی وارد می‌کنند این است که "به این کنوانسیون‌ها نمی‌پیوندد، زیرا نمی‌خواهد با تروریسم و پولشویی مقابله کند"، اما آنچه عرض کردم این بود که گروه‌های فشاری هستند که آنها منافع مالی شخصی دارند، حالا شما می‌توانید در تلویزیون ببینید که در دادگاه سلطان سکه درباره روش‌های پولشویی چه گفته است.

وی تأکید کرد: روز گذشته شورای‌عالی امنیت ملی تصمیم گرفتند که جلسه‌شان را امروز ساعت 3 بعدازظهر برگزار کنند و بنده از هیئت رئیسه خواسته‌ام سؤال را عقب بیندازند تا من بتوانم سر فرصت پاسخ بدهم که مخالفت شد. وزیر امور خارجه ادامه داد: بنده الآن به‌جای اینکه به جلسه شورای‌عالی امنیت ملی بروم، باید برای هشتمین بار در طول سه ماه گذشته در مجلس به سؤال پاسخ دهم و جای خوشبختی است که دوستان چنین محبتی را به من دارند و ما خدمت‌شان می‌رسیم.

ظریف در پایان خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم که مسائل امنیت ملی مهم‌تر از آن است که با بحث‌های جناحی به آنها پرداخته شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

به تعلیق در آمدن کمک‌های آمریکا به لبنان پس از تحولات اخیر این کشوربه نظر می‌آید که موضوع اعطای کمک‌های آمریکا به لبنان پس از تحولات اخیر این کشور موجب بروز فعل و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پناهجویان در خشکی بیشتر از دریا تلف می‌شوند | DW | 03.11.2019به اعتقاد شورای عالی مهاجرت و پناهندگی، شمار افرادی که در صحرای آفریقا قربانی می‌شوند، دوبرابر کسانی است که در دریا غرق می‌شوند. بسیاری از پناهجویان پیش از رسیدن به ساحل شمال آفریقا می‌میرند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

13 کشته و ده‌ها زخمی در پی انفجار خودرویی در شهر «تل ابیض» سوریهمنابع خبری سوریه روز یکشنبه 3 اکتبر از انفجار یک خودروی بمبگذاری شده در شهر مرزی «تل ابیض» واقع در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بعد از گذشت بیش از یک‌ماه از حملات به تاسیسات نفتی عربستان؛ عرضه اولیه سهام «آرامکو» رسما آغاز شد🔺بعد از گذشت بیش از یک‌ماه از حملات به تاسیسات نفتی عربستان؛ عرضه اولیه سهام «آرامکو» رسما آغاز شد ⚡️ تایید عرضه سهام شرکت نفتی آرامکو که به عنوان غول نفتی جهان شناخته می شود، حدود ۷ هفته پس از حملات فلج کننده به تأسیسات نفتی این کشور انجام شده است. ارزش سهامش افت کرده؟ یک شایعاتی بود که حمله دسیسه‌ای بوده برای بالا کشیدن سهام با قیمت پایین‌تر بزرگترین شانس مردم عربستان این است که برادر امریکا درکشورشان هست که به منافع متحد هم می اندیشد مثل ایران نیست که فقط مستعمره ی منفعت طلبی روس و اروپا باشد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برخی مانند عمرو عاص نظام را به سمت مذاکره بردند/ تصویب برجام یکی از سیاه‌ترین روزهای مجلس بود/ فساد به راهروهای مجلس سرایت کرده استموسوی لارگانی در نطق میان دستور: برخی مانند عمرو عاص نظام را به سمت مذاکره بردند/ تصویب برجام یکی از سیاه‌ترین روزهای مجلس بود/ فساد به راهروهای مجلس سرایت کرده است فرض کن مذاکره ای در کار نبوده . حالا چه کاری بدون مذاکره میخواستی انجام بدی همون عمل را الآن انجام بده.شاید مشکلات حل شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کشتی‌گیر ایرانی پیش از مبارزه با حریف اسرائیلی مصدوم شدامروز در مسابقه‌های کشتی قهرمانی جهان در بوداپست مجارستان و در دسته ۵۵ کیلوگرم کشتی فرنگی، پویا ناصرپور از ایران به دلیل مصدومیت با حریفی از اسراییل روبرو نشد. دروغه کشتی هم باید محروم شود!
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »