ضربه سهمگین نیروهای امنیتی ترکیه به اصلی‌ترین منبع مالی گروه‌ تروریستی پ.ک.ک

18/01/2021 01:09:00 ب.ظ

ضربه سهمگین نیروهای امنیتی #ترکیه به اصلی‌ترین منبع #مالی گروه‌ تروریستی پ.ک.ک

مالی, حکاری

ضربه سهمگین نیروهای امنیتی ترکیه به اصلی‌ترین منبع مالی گروه‌ تروریستی پ.ک.ک

نیروهای امنیتی و ژاندارمری ترکیه در سال 2020 نیز به مبارزه قاطعانه خود با گروه‌های تروریستی و قاچاق مواد مخدر ادامه دادند. - خبرگزاری آناتولی

18.01.2021وان/خبرگزاری آناتولینیروهای امنیتی و ژاندارمری ترکیه در سال 2020 نیز به مبارزه قاطعانه خود با گروه‌های تروریستی و قاچاق مواد مخدر ادامه داده و حدود 11 تن مواد مخدر، 1 میلیون و 560 هزار ریشه شاهدانه و 5 تن انیدرید اسید کشف و ضبط کردند.❮نیروهای امنیتی و ژاندارمری ترکیه در سال 2020 نیز به مبارزه قاطعانه خود با گروه‌های تروریستی و قاچاق مواد مخدر ادامه داده و حدود 11 تن مواد مخدر، 1 میلیون و 560 هزار ریشه شاهدانه و 5 تن انیدرید اسید کشف و ضبط کردند. ( Yılmaz Kazandıoğlu - خبرگزاری آناتولی ) 

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

موج سهمگین کرونا در ایران؛ سه برابر شدن فوتی‌ها در تهران | DW | 05.04.2021وزیر بهداشت از مواجهه با یکی از سهمگین‌ترین امواج کرونا خبر داد و سازمان بهشت زهرا از سه برابر شدن فوتی‌های تهران. تعداد شهرهای در وضعیت قرمز کرونایی در ایران دو برابر شده که شامل تهران و برخی کلانشهرها هم می‌شود. همش تقصیر خامنه لجباز بیسواده Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. به حکومت فاشیستی حاکم بر ایران بگید این رنگبازیها را بزاره کنار ما خودمون نقاشیم، کم فیلم بازی کنید و مردم را سر کار بزارید تا شاید فرجی برای نجات یک حکومت فاشیستی قرون وسطایی حاصل کنید، با رنگ بازی بی رنگ بازی این حکومت باید سرنگون شود و چنین خواهد شد براندازم رای_بی_رای

نطنز نت پس از استاکس نت؛ خسارت جدی و ضربه حیثیتیKambizGhafouri 😊😊😊😊😊😊 KambizGhafouri اقا خیلی رو اطلاعاتی که ج.ا از حادثه داده استناد نکنید! تا اینجا که مشخص شده اصن حمله سایبری نبوده و انفجار بمب بوده. اختمالا ابعاد خسارت به مراتب گسترده تر از،این حرفاست.

تعدد نمایندگان برای کاندیداتوری ریاست جمهوری به کارآمدی مجلس ضربه می‌زندرئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، گفت: تعدادی از نمایندگان در هیات رئیسه مجلس قصد شرکت در انتخابات به عنوان کاندیدا را دارند که این امر به کارآمدی مجلس ضربه می زند و ذهنیت مردم به خانه ملت را خراب می‌کند. نه حالا خیلی کارآمد است!!!!! نمایندگان گرامی arzakani4 mb_ghalibaf malekshariati zonnoour dr_h_shojaey بهترین گزینه برای کارآ ماندن مجلس تصویب فوری قانونی مبتی بر ممنوعیت کاندیداتوری در هر انتخابات (چون انتخابات ریاست جمهوری پیش رو) برای همه دست اندرکاران مجلس از بالا تا پایین در دوره چهار ساله است.

ضربه مهلک ترکیه به تروریست‌ها طی عملیات جدید در شمال عراقوزارت دفاع ترکیه اعلام کرد در عملیات‌های پنجه-رعد و پنجه-صاعقه وارد لانه‌های تروریست‌ها شدیم و شمار زیادی از اهداف تروریستی منهدم شد. - خبرگزاری آناتولی

اسرائيل: سرنخ ضربه به کشتی باربری در ایران است | DW | 27.02.2021مقام‌های اسرائیل گمان دارند کشتی باربری که در دریای عمان دچار سانحه شد، از سوی ایران مورد حمله قرار گرفته است. در سانحه به کسی آسیب نرسید، اما کشتی ناچار شد برای تعمیر به بندر دبی برود. کمی میل مینمایند البته با شما. باس اسرائیل الان ننه ی خامنه ی رو بگاد

نیروهای امنیتی و ژاندارمری ترکیه در سال 2020 نیز به مبارزه قاطعانه خود با گروه‌های تروریستی و قاچاق مواد مخدر ادامه دادند.موج چهارم شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید۱۹ که مسئولان و کارشناسان در روزهای گذشته در مورد آن هشدار می‌دادند خیلی سریع‌تر از پیش‌بینی‌ها بخش بزرگی از ایران را در بر گرفته است.تنها یک روز پس از اعلام خبر بازسازی «مرکز مونتاژ سانتریفیوژهای نسل جدید» مقامات سازمان انرژی اتمی خبر دادند که «حادثه‌ای در بخشی از شبکه توزیع برق تأسیسات غنی‌سازی نطنز» رخ داده است.علیرضا زاکانی، عصر امروز (شنبه-۴ اردیبهشت) در نشستی با عنوان نقش مجلس در چگونی، افزایش و تعمیق مشارکت آگاهانه مردم در انتخابات ریاست جمهوری که به همت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و همکاری دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میمه به شکل مجازی برگزار شد، اظهار کرد: سه گانه ای را باید در انتخابات هدف گذاری کنیم که نکته اول مشارکت حداکثری مردم است که این مشارکت حداکثری موجب قوام نظام اسلامی و وحدت و انسجام ملی می شود.

18.01.» به گزارش خبرگزاری"خانه ملت" وزیر بهداشت در این نشست وضعیت کنونی پاندمی کرونا در ایران را"ایام پرچالشی" خواند که می‌شد جلوی آن را گرفت.2021 وان/خبرگزاری آناتولی نیروهای امنیتی و ژاندارمری ترکیه در سال 2020 نیز به مبارزه قاطعانه خود با گروه‌های تروریستی و قاچاق مواد مخدر ادامه داده و حدود 11 تن مواد مخدر، 1 میلیون و 560 هزار ریشه شاهدانه و 5 تن انیدرید اسید کشف و ضبط کردند. هنوز ابعاد حمله روز یکشنبه که به نظر می‌رسد سایبری و یادآور بدافزار نت باشد، مشخص نیست. ❮ نیروهای امنیتی و ژاندارمری ترکیه در سال 2020 نیز به مبارزه قاطعانه خود با گروه‌های تروریستی و قاچاق مواد مخدر ادامه داده و حدود 11 تن مواد مخدر، 1 میلیون و 560 هزار ریشه شاهدانه و 5 تن انیدرید اسید کشف و ضبط کردند. افزایش شمار مبتلایان و بستری شدگان در روزهای گذشته بیشتر به ترددها و خریدهای نوروزی اسفند ماه مربوط می‌شود و انتظار می‌رفت تاثیر مسافرت‌ها، دید و بازدیدها و سیزده ‌به در رفتن‌ها به مرور آشکار شود. ( Yılmaz Kazandıoğlu - خبرگزاری آناتولی )  نیروهای امنیتی ترکیه پایگاه‌های خود در مرز ایران و عراق را تقویت کرده و عملیات‌های بسیار موفق مبارزه با قاچاق مواد مخدر ترتیب دادند. زاکانی تصریح کرد: نکته بعدی اینکه مجلس وظیفه سه گانه ای دارد که این وظیفه سه گانه بخشی از آن به همین موضوع مشارکت بر می گردد.

با کاهش حوادث تروریستی، نیروهای امنیتی کشور با تمرکز بیشتر عملیات بسیار موفق در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر و جلوگیری از انتقال آن به اروپا انجام دادند. ۴۲ شهر جدید در وضعیت قرمز به نظر می‌رسد این اتفاق زودتر در حال رخ دادن است. برق تاسیسات اتمی ایران به شبکه سراسری برق متصل نیست و مستقل است. بدین ترتیب جلوی اصلی‌ترین منبع مالی گروه‌ تروریستی پ.ک. هفت برابر شدن شهرهای قرمز از اول فروردین بر پایه آمار رسمی وزارت بهداشت شمار شهرهای در وضعیت قرمز کرونا اول فروردین ۱۲ شهر بوده، روز گذشته ۴۷ شهر و اکنون نزدیک به ۹۰ شهر در وضعیت بسیار پرخطر کرونایی قرار دارند.ک گرفته‌ شد. به این ترتیب چنانچه ویروسی وارد سیستم سایت اتمی شود و حمله سایبری رخ دهد، بر روی شبکه برق نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد. نیروهای امنیتی ترکیه سال 2020 در استان وان طی چندین عملیات، 5 تن و 622 کیلوگرم هروئین، 738 کیلوگرم مواد مخدر مصنوعی، یک تن و 281 کیلوگرم ماری جوانا، 254 کیلوگرم تریاک، یک میلیون و 560 هزار ریشه حشیش کشف و ضبط و همچنین 342 نفر را به جرم قاچاق مواد مخدر بازداشت کردند. این روند افزایشی در آمار روزانه ابتلا، بستری و مرگ بر اثر بیماری کووید۱۹ نیز آشکار است. نماینده مردم قم در مجلس گفت: اما نقش ملی نمایندگان نیز در افزایش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از اهمیت زیادی برخوردار است.

همچنین نیروهای امنیتی کشور در استان حکاری 2.5 تن هروئین، 500 کیلوگرم شاهدانه و 5 تن انیدرید اسید کشف و ضبط کردند. سیما سادات لاری می‌گوید در ۲۴ ساعت گذشته بیش از دو هزار نفر بستری شده‌اند و نزدیک به چهار هزار و ۱۰۰ نفر تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.» از نظر مهران مصطفوی همین سخنان و گفته‌های «علی‌اکبر صالحی» مبنی بر اینکه «حق خود را برای اقدام علیه عاملان و آمران و مباشران محفوظ می‎دانیم»، نشان از جدی بودن این حادثه و حمله دارد. ادریس آک‌بییک، فرماندار و سرپرست شهرداری حکاری در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: استان حکاری امن‌ترین دوره خود را در سال 2020 تجربه کرد. وی ضمن تمجدید از عملیات موفق نیروهای امنیتی کشور گفت: طی عملیات موفق نیروهای امنیتی و ژاندارمری سال گذشته بیشترین میزان مواد مخدر در این شهر کشف و ضبط شد. آمار مرگ و میر در میان مبتلایان به کرونا نیز از میانه بهمن ماه تا ۱۳ فروردین فقط در دو روز سه رقمی بود اما از آن پس همواره بالای صد نفر بوده است. فرماندار و سرپرست شهرداری اذعان داشت: تروریسم و قاچاق مواد مخدر با هم مرتبط هستند. هر چند اسرائیل معمولا مسئولیت این اقدامات را قبول نمی‌کند. وی گفت: در کنار خدمتگزاری و حرکت در مسیر قانونگذاری و امید بخشی، جنبه آگاهی بخشی از اهمیت خاصی برخوردار است که مجلس باید به آن توجه ویژه کند.

2. سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا ۱۶ فروردین در یک گفت‌وگوی تلویزیونی اعلام کرد که از ابتدای تیرماه تا پایان سال گذشته نمودار قربانیان کرونا در تهران تقریبا خطی و میانگین آن حدود ۲۰ نفر در روز بود و این رقم اکنون به حدود ۶۰ نفر افزایش یافته است.5 تن هروئین کشف و ضبط شد. این میزان از مجموع چند سال گذشته بیشتر است. نیمی از شهرها در وضعیت قرمز و نارنجی در حال حاضر مرکز ۱۳ استان ایران در وضعیت قرمز و نارنجی (پرخطر) قرار دارند و به گفته ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت اکنون ۲۲۷ شهرستان ایران در این دو وضعیت هستند که شامل نیمی از شهرهای ایران می‌شوند. ضعف بزرگ و شکست حیثیتی حمله روز ۲۲ فروردین، تنها یک روز پس از تبلیغات مقامات سازمان انرژی اتمی مبنی بر بازسازی این سایت، شکست حیثیتی برای جمهوری اسلامی و قدرت نمایی برای اسرائیل محسوب می‌شود. پلیس و ژاندارمری کشور با جان و دل در مرز ایران و عراق در حال انجام وظیفه هستند. . به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید به گزارش خبرگزاری ایسنا، غلامرضا عباس پاشا در تشریح این محدودیت‌ها گفته است که تمام اداره‌ها و مراکز دولتی با کارهای ضروری می‌توانند حداکثر ۵۰ در صد و با کارهای غیرضروری حداکثر ۳۰ درصد از همکاران خود را به صورت حضوری به کار بگیرند. این اشتیاق برای کاندیداتوری، مجلس را از کارآمدی می اندازد چرا که وظیفه ما حل مشکلات و قانونگذاری صحیح است و آسیب بزرگی برای مجلس است که تعداد زیادی از نمایندگان قصد کاندیدا شدن داشته باشند.