ضربه سهمگین نیروهای امنیتی ترکیه به اصلی‌ترین منبع مالی گروه‌ تروریستی پ.ک.ک

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نیروهای امنیتی و ژاندارمری ترکیه در سال 2020 نیز به مبارزه قاطعانه خود با گروه‌های تروریستی و قاچاق مواد مخدر ادامه دادند. - خبرگزاری آناتولی

نیروهای امنیتی و ژاندارمری ترکیه در سال 2020 نیز به مبارزه قاطعانه خود با گروه‌های تروریستی و قاچاق مواد مخدر ادامه دادند.نیروهای امنیتی و ژاندارمری ترکیه در سال 2020 نیز به مبارزه قاطعانه خود با گروه‌های تروریستی و قاچاق مواد مخدر ادامه داده و حدود 11 تن مواد مخدر، 1 میلیون و 560 هزار ریشه شاهدانه و 5 تن انیدرید اسید کشف و ضبط کردند.

با کاهش حوادث تروریستی، نیروهای امنیتی کشور با تمرکز بیشتر عملیات بسیار موفق در زمینه مبارزه با قاچاق مواد مخدر و جلوگیری از انتقال آن به اروپا انجام دادند.نیروهای امنیتی ترکیه سال 2020 در استان وان طی چندین عملیات، 5 تن و 622 کیلوگرم هروئین، 738 کیلوگرم مواد مخدر مصنوعی، یک تن و 281 کیلوگرم ماری جوانا، 254 کیلوگرم تریاک، یک میلیون و 560 هزار ریشه حشیش کشف و ضبط و همچنین 342 نفر را به جرم قاچاق مواد مخدر بازداشت کردند.

ادریس آک‌بییک، فرماندار و سرپرست شهرداری حکاری در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: استان حکاری امن‌ترین دوره خود را در سال 2020 تجربه کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

موج سهمگین کرونا در ایران؛ سه برابر شدن فوتی‌ها در تهران | DW | 05.04.2021وزیر بهداشت از مواجهه با یکی از سهمگین‌ترین امواج کرونا خبر داد و سازمان بهشت زهرا از سه برابر شدن فوتی‌های تهران. تعداد شهرهای در وضعیت قرمز کرونایی در ایران دو برابر شده که شامل تهران و برخی کلانشهرها هم می‌شود. همش تقصیر خامنه لجباز بیسواده Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. به حکومت فاشیستی حاکم بر ایران بگید این رنگبازیها را بزاره کنار ما خودمون نقاشیم، کم فیلم بازی کنید و مردم را سر کار بزارید تا شاید فرجی برای نجات یک حکومت فاشیستی قرون وسطایی حاصل کنید، با رنگ بازی بی رنگ بازی این حکومت باید سرنگون شود و چنین خواهد شد براندازم رای_بی_رای
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نطنز نت پس از استاکس نت؛ خسارت جدی و ضربه حیثیتیKambizGhafouri 😊😊😊😊😊😊 KambizGhafouri اقا خیلی رو اطلاعاتی که ج.ا از حادثه داده استناد نکنید! تا اینجا که مشخص شده اصن حمله سایبری نبوده و انفجار بمب بوده. اختمالا ابعاد خسارت به مراتب گسترده تر از،این حرفاست.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تعدد نمایندگان برای کاندیداتوری ریاست جمهوری به کارآمدی مجلس ضربه می‌زندرئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، گفت: تعدادی از نمایندگان در هیات رئیسه مجلس قصد شرکت در انتخابات به عنوان کاندیدا را دارند که این امر به کارآمدی مجلس ضربه می زند و ذهنیت مردم به خانه ملت را خراب می‌کند. نه حالا خیلی کارآمد است!!!!! نمایندگان گرامی arzakani4 mb_ghalibaf malekshariati zonnoour dr_h_shojaey بهترین گزینه برای کارآ ماندن مجلس تصویب فوری قانونی مبتی بر ممنوعیت کاندیداتوری در هر انتخابات (چون انتخابات ریاست جمهوری پیش رو) برای همه دست اندرکاران مجلس از بالا تا پایین در دوره چهار ساله است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ضربه مهلک ترکیه به تروریست‌ها طی عملیات جدید در شمال عراقوزارت دفاع ترکیه اعلام کرد در عملیات‌های پنجه-رعد و پنجه-صاعقه وارد لانه‌های تروریست‌ها شدیم و شمار زیادی از اهداف تروریستی منهدم شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائيل: سرنخ ضربه به کشتی باربری در ایران است | DW | 27.02.2021مقام‌های اسرائیل گمان دارند کشتی باربری که در دریای عمان دچار سانحه شد، از سوی ایران مورد حمله قرار گرفته است. در سانحه به کسی آسیب نرسید، اما کشتی ناچار شد برای تعمیر به بندر دبی برود. کمی میل مینمایند البته با شما. باس اسرائیل الان ننه ی خامنه ی رو بگاد
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »