صرفه جویی ۲.۷ میلیارد دلاری هند از خرید نفت روسیه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

واردات نفت ارزان روسیه در ۹ ماه نخست سال ۲۰۲۳، حدود ۲.۷ میلیارد دلار صرفه جویی برای هند به همراه داشت و به حمایت از رشد اقتصادی این کشور کمک کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، نفت خام از نظر ارزش، حدود یک سوم از کل واردات هند، به حساب می آید. این کشور که سومین واردکننده و مصرف کننده بزرگ نفت در جهان است، امسال، جای اروپا را به عنوان بزرگترین خریدار نفت روسیه که از طریق دریا حمل می شود، گرفته است.

طبق آمار وزارت بازرگانی هند، این کشور در فاصله ژانویه تا دسامبر، ۶۹.۰۶ میلیون تن معادل ۱.۸۵ میلیون بشکه در روز نفت از روسیه، وارد کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نیمی از مشترکان کرمانشاه می‌توانند از پاداش صرفه‌جویی گاز بهره‌مند شوندسرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه با اشاره به تصمیم دولت برای اختصاص پاداش صرفه جویی به قبوض گاز، گفت: حدود ۵۰ درصد مشترکان گاز خانگی استان می‌توانند از این پاداش بهره‌مند شوند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تجارت ایران و اکو به ۱۰.۲ میلیارد دلار رسیدسخنگوی کمیسیون توسعه تجارت خانه صمت از تجارت ۱۰.۲ میلیارد دلاری ایران با اعضای اکو از ابتدای سال تا پایان مهر خبر داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

اهدای ۳۰ میلیارد ریال بن خرید کتاب برای تجهیز کتابخانه مدارس دولتی تبریزشهردار تبریز از اهدای ۳۰ میلیارد ریال بن خرید کتاب برای تجهیز کتابخانه‌های مدارس دولتی شهر خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفر مقامات بلندپایه آمریکا به هند در آستانه گفت‌و‌گوهای منطقه‌ایگزارش شهلا آراسته از اجلاس سران گروه ۲۰ در هند و توافق تاریخی برای اتصال هند به خاورمیانه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وام مسکنی که ۲۵ متر خانه هم نمی‌شود! /واکنش نماینده مجلس به مصاحبه یک زن حاشیه‌سازرسانه‌ها گزارش داده‌اند که حتی وام ۲ میلیارد تومانی هم برای خرید ۲۵ متر خانه در تهران کافی نیست.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

وام مسکنی که ۲۵ متر خانه هم نمی‌شود!/واکنش نماینده مجلس به مصاحبه یک زن حاشیه‌سازرسانه‌ها گزارش داده‌اند که حتی وام ۲ میلیارد تومانی هم برای خرید ۲۵ متر خانه در تهران کافی نیست.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »