صد تن از کارکنان سازمان ملل به کرونا مبتلا شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی دبیرکل سازمان ملل اعلام کرد 100 تن از کارکنان ما به ویروس کرونا مبتلا شده اند. - خبرگزاری آناتولی

سازمان ملل/خبرگزاری آناتولی استفان دوجاریک، سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد در نشست خبری روزانه خود اظهار داشت: 100 نفر از پرسنل ما در دفترهای سراسر جهان به کرونا مبتلا شده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تقاضا از سازمان جهانی بهداشت: تیم تخصصی به ایران اعزام کنید | DW | 30.03.2020صدها نفر از پزشکان، پرستاران و کادر بهداشتی و درمانی همچنین فعالان مدنی و سیاسی داخل و خارج ایران در نامه‌ای خطاب به رییس سازمان جهانی بهداشت از این نهاد خواسته‌اند تا در مقابله با شیوع کرونا به مردم ایران کمک کند. جمهوری اسلامی تجهیزاتشان رو میگیره ،دوباره پرتشون میکنه بیرون اینا که گفتن کمک پزشکی نمی خواهیم فقط پول 😬 اگر اجازه ورود بگیرند!!!، بعید است
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

استقبال دولت یمن از درخواست سازمان ملل برای توقف درگیری‌هادولت یمن از پیشنهاد نماینده سازمان ملل در این کشور برای برگزاری یک نشست فوری درباره توقف همه درگیری‌ها جهت مبارزه با ویروس کرونا استقبال کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زالی: تهران از نظر شیوع و میزان ابتلا یکی از کانون‌های کرونا در کشور استتهران- ایرنا- فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران با بیان اینکه با توجه به شرایط فعلی استان تهران، کنترل اپیدمی تحت تاثیر دو عامل مداخلات مدیریتی و رفتار مردم است، گفت: درحال حاضر کلان شهر تهران از نظر شیوع، میزان ابتلا، میزان بیماران بستری و مراجعات بیمارستانی یکی از کانون‌های کوویید ۱۹ در کشور است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان کرونا در جهان از ۶۶۰هزار نفر گذشت؛ از ساکنان نیویورک خواسته شد سفر نکنند🔺شمار مبتلایان کرونا در جهان از ۶۶۰هزار نفر گذشت؛ از ساکنان نیویورک خواسته شد سفر نکنند ⚡️براساس داده‌های دانشگاه جانز هاپکینز آمار مبتلایان به کرونا درجهان از ۶۶۰هزار نفر گذشته و بیش از۳۰ هزار نفر به دلیل ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شورش در زندان عادل‌آباد شیراز؛ از «فرار از زندان» خبری نبودشورش در زندان عادل‌آباد شیراز؛ از «فرار از زندان» خبری نبود جزئیات بیشتر🔽 هرجا دوست دارید گیومه میزارید، هر جا دوست ندارید نه. کلا قاعده ندارید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محکومیت قطعی چهار نفر از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای به بیش از ۴۰ سال زندانمحکومیت قطعی چهار نفر از امضاکنندگان نامه درخواست استعفای خامنه‌ای به بیش از ۴۰ سال زندان بر اساس اطلاعات موجود این حکم روز یکشنبه با مراجعه وکیل این فعالان سیاسی به دادگستری استان خراسان رضوی به صورت شفاهی به وی ابلاغ شده است. این هم از برکات انقلابی که شعارش آزادی بود همش۴۰ سال؟؟؟؟!!!!!!!!! کمه ۴۰ سال زندان برای باشرفترین وآزاده ترین انسانها. ظلم پایدار نیست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »