افغانستان, افغانستان, داعش

افغانستان, افغانستان

صدها عضو داعش تسلیم نیروهای امنیتی افغانستان شدند

صدها عضو داعش تسلیم نیروهای امنیتی #افغانستان شدند

16/11/2019 03:36:00 ب.ظ

صدها عضو داعش تسلیم نیروهای امنیتی افغانستان شدند

وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که 615 عضو گروه تروریستی داعش تسلیم نیروهای امنیتی این کشور شده اند. - خبرگزاری آناتولی

16.11.2019کابل/خبرگزاری آناتولیوزارت دفاع افغانستان امروز شنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که درپی عملیات نیروهای امنیتی این کشور در ولایت ننگرهار 615 عضو گروه تروریستی داعش تسلیم نیروهای امنیتی شده اند.در میان تسلیم شدگان زنان و کودکان و همچنین اعضای داعش اتباع کشورهای خارجی نیز وجود دارند.

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم روحانی سرقت اسناد هسته‌ای از سوی اسرائیل را تأیید کرد | DW | 02.08.2021 بیانیه خبرنگاران بازمانده از واژگونی اتوبوس ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

پنج عضو داعش در عراق کشته شدندمقامات پلیس عراق از کشته شدن 5 عضو گروه تروریستی داعش طی عملیات نیروهای امنیتی این کشور در استان دیاله خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

ترکیه یک عضو آمریکایی داعش را به ایالات متحده بازمی‌گرداندوزیرکشور ترکیه می گوید از روز جمعه برخی از متهمان به تروریسم در دادگاه های ایالات متحده به این کشور فرستاده خواهندشد.

بازداشت یک عضو ارشد داعش در اوکرایندستگاه‌های اطلاعاتی اوکراین یک عضو ارشد گروه ترورستی داعش را در کیف پایتخت این کشور دستگیر کردند. - خبرگزاری آناتولی

بازداشت 296 عراقی به اتهام همکاری با داعش در ترکیه

مایک پمپئو: جنگ علیه داعش یک آزمون بلندمدت تمدن در برابر توحش استمایک پمپئو: جنگ علیه داعش یک آزمون بلندمدت تمدن در برابر توحش است مایک پمپئو گفت: «ما با جدیت و دقت کامل، مناطقی که داعش در اختیار داشته را زیر نظر داریم تا مطمئن شویم دیگر داعش فرصتی پیدا نمی‌کند و به منابع نفت هم دسترسی نخواهد داشت.»

ترکیه زندانی آمریکایی مظنون به عضویت در داعش را به کشورش پس می‌فرستدترکیه روز پنجشنبه اعلام کرد پس از آنکه یونان از ورود یک زندانی آمریکایی مظنون به عضویت در داعش به خاک این کشور جلوگیری کرد، او را به آمریکا می‌فرستد.