صدها عضو داعش تسلیم نیروهای امنیتی افغانستان شدند

16/11/2019 03:36:00 ب.ظ

صدها عضو داعش تسلیم نیروهای امنیتی #افغانستان شدند

افغانستان, افغانستان

صدها عضو داعش تسلیم نیروهای امنیتی افغانستان شدند

وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که 615 عضو گروه تروریستی داعش تسلیم نیروهای امنیتی این کشور شده اند. - خبرگزاری آناتولی

16.11.2019کابل/خبرگزاری آناتولیوزارت دفاع افغانستان امروز شنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که درپی عملیات نیروهای امنیتی این کشور در ولایت ننگرهار 615 عضو گروه تروریستی داعش تسلیم نیروهای امنیتی شده اند.در میان تسلیم شدگان زنان و کودکان و همچنین اعضای داعش اتباع کشورهای خارجی نیز وجود دارند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

پنج عضو داعش در عراق کشته شدندمقامات پلیس عراق از کشته شدن 5 عضو گروه تروریستی داعش طی عملیات نیروهای امنیتی این کشور در استان دیاله خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

ترکیه یک عضو آمریکایی داعش را به ایالات متحده بازمی‌گرداندوزیرکشور ترکیه می گوید از روز جمعه برخی از متهمان به تروریسم در دادگاه های ایالات متحده به این کشور فرستاده خواهندشد.

بازداشت یک عضو ارشد داعش در اوکرایندستگاه‌های اطلاعاتی اوکراین یک عضو ارشد گروه ترورستی داعش را در کیف پایتخت این کشور دستگیر کردند. - خبرگزاری آناتولی

بازداشت 296 عراقی به اتهام همکاری با داعش در ترکیه

مایک پمپئو: جنگ علیه داعش یک آزمون بلندمدت تمدن در برابر توحش استمایک پمپئو: جنگ علیه داعش یک آزمون بلندمدت تمدن در برابر توحش است مایک پمپئو گفت: «ما با جدیت و دقت کامل، مناطقی که داعش در اختیار داشته را زیر نظر داریم تا مطمئن شویم دیگر داعش فرصتی پیدا نمی‌کند و به منابع نفت هم دسترسی نخواهد داشت.»

ترکیه زندانی آمریکایی مظنون به عضویت در داعش را به کشورش پس می‌فرستدترکیه روز پنجشنبه اعلام کرد پس از آنکه یونان از ورود یک زندانی آمریکایی مظنون به عضویت در داعش به خاک این کشور جلوگیری کرد، او را به آمریکا می‌فرستد.

وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که 615 عضو گروه تروریستی داعش تسلیم نیروهای امنیتی این کشور شده اند.مقامات پلیس عراق از کشته شدن 5 عضو گروه تروریستی داعش طی عملیات نیروهای امنیتی این کشور در استان دیاله خبر دادند.Aa وزیر کشور ترکیه اعلام کرد که یکی از اعضای آمریکایی داعش را روز جمعه به ایالات متحده بازمی‌گرداند.دستگاه‌های اطلاعاتی اوکراین یک عضو ارشد گروه ترورستی داعش را در کیف پایتخت این کشور دستگیر کردند.

16.11.11.2019 کابل/خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع افغانستان امروز شنبه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که درپی عملیات نیروهای امنیتی این کشور در ولایت ننگرهار 615 عضو گروه تروریستی داعش تسلیم نیروهای امنیتی شده اند. به گفته وزیر کشور ترکیه این فرد قرار است روز جمعه با هواپیما به آمریکا بازگردانده شود. در میان تسلیم شدگان زنان و کودکان و همچنین اعضای داعش اتباع کشورهای خارجی نیز وجود دارند. وی افزود: در این عملیات همچنین 5 تونل تروریست‌ها منهدم و تعدادی از اسلحه کشف و ضبط شده است. وزارت دفاع افغانستان بر ادامه عملیات‌ها علیه داعش تاکید کرده است. این تبعه گرجستان سال 2018 میلادی به طور غیرقانونی وارد خاک اوکراین شده است.

. گفتنی است گروه تروریستی داعش در سال 2014 یک‌سوم خاک عراق را تصرف کرد. رئیس جمهوری ترکیه می‌گوید اجازه نخواهد داد که ترکیه به مامن تروریست‌ها بدل شود.