صادق لاریجانی، هدف فشار رسانه‌ای در ایران

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شایعه 'مهاجرت صادق لاریجانی به نجف' و تشدید فشار رسانه‌ای علیه او

فرید مدرسی، روزنامه‌نگار ایرانی متمرکز بر اخبار مرتبط با روحانیون شیعه، می‌گوید محمد یزدی در جلسه‌ای با مسئولان مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم، به تندی علیه حسن روحانی و صادق لاریجانی موضع گرفته است.

باشگاه خبرنگاران جوان، وابسته به صداوسیما هم همین اظهارنظر را از قول محمد یزدی در توییتر منتشر کرده است.چند روز پیش از آن که از قول محمد یزدی نقل شود او خطاب به صادق لاریجانی گفته"خب بروید نجف"، شایعه‌ای درباره قصد آقای لاریجانی برای مهاجرت به نجف مطرح شد.این خبرگزاری نوشت:"برخی کاربران شبکه های اجتماعی از نامه انتقادی آیت الله آملی لاریجانی به رهبر انقلاب درباره بازداشت اکبر طبری و همچنین موضوع هجرت به نجف، خبر داده اند.

در روزهای اخیر به طور کم‌سابقه‌ای سه بار در برنامه‌های تلویزیون ایران از صادق لاریجانی انتقاد شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رشیده طالب پس از دریافت اجازه سفر به اسرائیل گفت از سفر منصرف شده است♦️رشیده طالب پس از دریافت اجازه سفر به اسرائیل گفت از سفر منصرف شده است ⚡️ رشیده طالب روز جمعه ۲۵ مرداد ماه و بعد از دریافت مجوز، به دلیل آنچه «شرایط آزاردهنده» نامید، گفت حاضر به انجام این سفر نیست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عیسی کلانتری: درباره‌ فعالان بازداشت شده محیط زیست ننویسید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

درخواست سازمان ملل برای آزادی سه فعال زن بازداشت شده در ایراندرخواست کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل متحد برای آزادی این سه زندانی معترض به حجاب اجباری در حالی صورت می گیرد که بر اساس آخرین گزارش ها موج دستگیری فعالان حقوق زنان طی هفته های گذشته در ایران شدت گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برجام را چهارسال تجربه کردیم الان نوبت اینستکس شده است/ اینستکس از برجام بدتر استخطیب نماز جمعه حرم رضوی گفت: برجام را ما چهارسال تجربه کردیم الان نوبت اینستکس شده است. این برنامه که رئیس جمهور فرانسه ۱۰۰ دقیقه با رئیس جمهور ما صحبت می کند برنامه کلاهبرداری است. آنها در خصوص کاهش تعهدات برجامی ما آبرویشان در دنیا رفته است و با پیمان‌شکنی خود را بی‌حیثیت کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تیراندازی سربازان هند باعث مرگ شش نفر در کشمیر شده است | DW | 16.08.2019پاکستان اعلام کرده که در اثر تیراندازی سربازان هند، در مدت کمتر از یک روز، شش نفر کشته شده‌اند. دو نفر از کشته‌شدگان غیرنظامی بوده‌اند. هند اعلام کرده به‌زودی محدودیت‌های ناظر بر شبکه اینترنت و تلفن را رفع خواهد کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واعظی: رفراندوم چیز بدی نیست در قانون اساسی به صراحت بیان شده استرئیس دفتر رئیس جمهور ایران در رابطه به موضوع رفراندوم و مراجعه به آرای عمومی گفت موضوع رفراندوم در قانون اساسی به صراحت بیان شده مسئله منفی نیست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »