شولتس: آلمان پروژه خط لوله نورد استریم۲ را تعلیق می‌کند | DW | 22.02.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدر اعظم آلمان از تعلیق موقت نورد استریم ۲، خط لوله گازی روسیه به آلمان خبر داد. شولتس این تصمیم را پس از به رسمیت شناخته‌شدن جمهوری‌های خودخوانده لوهانسک و دونتسک در شرق اوکراین از طرف پوتین اتخاذ کرد.

اولاف شولتس روز سه‌شنبه، سوم اسفند در دیدار با مایکل مارتین، نخست‌وزیر ایرلند در برلین گفت، تصمیمات اخیر ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه سبب شده است تائید مجوز خط لوله نورد استریم ۲ مورد ارزیابی مجدد قرار گیرد.به گفته شولتس اوضاع اکنون تغییر کرده و بر اساس تحولات جدید باید طرح نورد استریم ۲ دوباره ارزیابی شود.

شولتس افزود: «ممکن است این موضوع به نظر فنی برسد، اما این یک اقدام اداری و ضروری است تا این خط لوله گاز نتواند گواهینامه دریافت کند.»این تصمیم شولتس در آلمان و در سطح اروپا مورد استقبال قرار گرفت. صدراعظم آلمان می‌گوید: «در مرحله کنونی مهم این است که در کنار هم باشیم.» او اما خاطرنشان کرد که در کنار تحریم‌ها تلاش‌های دیپلماتیک بر کاهش تنش متمرکز شود تا از بروز یک فاجعه جلوگیری شود.

پوتین روز دوشنبه، دوم اسفند دو"جمهوری خلق" خودخوانده دونتسک و لوهانسک در شرق اوکراین را به رسمیت شناخت و قرارداد مودت و همکاری با آن‌ها منعقد کرد. او همچنین دستور اعزام سربازان کشورش تحت عنوان"نیروهای حافظ صلح" به این مناطق را داد. ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در واکنش به تصمیم روسیه برای به رسمیت شناختن جدایی‌طلبان دونتسک و لوهانسک گفت، روسیه مسئول عواقب تصمیم‌های اتخاذ شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فردا مجبور میشید گرونتر بخرید کاری به حرف امریکا نداشته باشید، بعدا به منافع شما توجه نمیکنن

امریکا همینو میخواست حالا مجبورید از ش گاز گرون بخرید 😬.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار کارشناسان در مورد وابستگی بیش از حد آلمان به چین | DW | 21.02.2022تحقیقاتی جدید نشان می‌دهد، سرمایه‌گذاران آلمانی هرچه بیشتر دانش و فناوری خود را به چین منتقل کنند، وابستگی خود به این کشور را افزایش می‌دهند. مدت‌هاست که کارشناسان در مورد وابستگی شدید کشورهای غربی به چین هشدار می‌دهند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا دیپلمات‌های خود را «به دلایل امنیتی» از اوکراین به لهستان منتقل می‌کندایالات متحده ساعاتی پس از فرمان ولادیمیر پوتین مبنی بر ورود نیروهای روس به مناطق دونتسک و لوهانسک در اوکراین، اعلام کرد که همه دیپلمات‌های خود را از اوکراین به لهستان منتقل می‌کند. روسیه🇷🇺 یک کشور باستانی است و حق دارد که برای اصلاحات سرزمینی، سرزمین های از دست رفته اش مثل اوکراین🇺🇦 را باز پس بگیرد؛ همانطور که چین حق دارد تایوان🇹🇼 را باز پس بگیرد. همچنین ایران🇮🇷😁
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

محکومیت سفیر پیشین ایران در آلمان به ۱۱ ماه حبس | DW | 21.02.2022حسین موسویان، سفیر وقت ایران در آلمان و مشاور پیشین منطقه آزاد کیش به ۱۱ ماه حبس محکوم شد. اتهام او 'تبانی در معاملات دولتی' اعلام شده است. موضوع اصلی واگذاری ۲۰۰ هکتار زمین و ۱۰۰ هزار متر مربع از دریا در جزیره کیش است. حسین موسویان در جنایات خمینی و خامنه‌ای شریک است. حرامزاده تبانی دیگه چیه دزدی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ساخت پنل‌های خورشیدی از گیاهان و تولید انرژی از «نور غیرمستقیم» خورشیداین دانشجوی فیلیپینی قصد دارد به کمک این مواد گیاهی، نخ و پارچه‌هایی بسازد که به کمک آنها بتوان لباس‌هایی تهیه کرد که قادر به جذب نورفرابنفش خورشید و تبدیل آن به برق باشند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل نسبت به «عادی‌سازی» اخراج غیرقانونی پناهجویان از اروپا هشدار دادسازمان ملل متحد روز دوشنبه ۲۱ فوریه (۲ اسفند) نسبت به «عادی سازی» اخراج غیرقانونی پناهجویان به بیرون از مرزهای اروپا هشدار داد و خشونت و نقض حقوق افراد را که در مواردی منجر به مرگ آنان شده است محکوم کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ردیابی دانشجویانی که دز اول واکسن را نزدند/ امتناع دانشجویانِ خوابگاهی از اعلام ابتلایشان به کرونادر گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد: ردیابی دانشجویانی که دز اول واکسن را نزدند/ امتناع دانشجویانِ خوابگاهی از اعلام ابتلایشان به کرونا طبق مصوبات ستاد کرونا حضور در اماکن باید با بیست درصد ظرفیت باشه با توجه به پروتکل‌های ارائه شده توسط سازمان سنجش برای برگزاری کنکور،عملا چنین چیزی نشدنیه بهتره ستاد کرونا به مصوبات خودش عمل کنه و آزمون دکتری رو به تعویق بیندازه تعویق_کنکور_دکتری_1401 چندین ماهه داریم زحمت میکشیم ولی با این سردرد و سرفه مطمئنا اون تمرکز لازم سر جلسه رو نخواهیم داشت و زحماتمون به باد میره،قرار گرفتن در شرایط پیک بیماری و سرعت انتقال بالای ویروس در یک جلسه چهارساعته در فضای بسته هم به جای خود! تعویق_کنکور_دکتری_1401
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »