شهناز اکملی خطاب به ماموران امنیتی: اشک هزاران مادر را درآوردید

03/12/1400 01:08:00 ق.ظ

شهناز اکملی، مادر مصطفی کریم‌بیگی از کشته‌شدگان اعتراضات سال ۱۳۸۸ با انتشار ویدیویی از یورش نیروهای امنیتی به خانه او و ضبط کلیه وسایل الکترونیکی خود و دخترش خبر داده است. اخبار_ایران

خانم اکملی در این ویدیو می‌گوید ۴ مامور مرد و یک زن همه جای خانه او را تفتیش کرده و تصاویر تمامی...

خانم اکملی در این ویدیو می‌گوید ۴ مامور مرد و یک زن همه جای خانه او را تفتیش کرده و تصاویر تمامی جانباختگان اعتراضات سال ۸۸ را که وی در خانه نگه می‌داشت، با خود برده‌اند. مادر مصطفی کریم بیگی در این ویدیو با اشاره به سابقه بازداشت و حضور خود در انفرادی زندان اوین می‌گوید ۱۲ سال است او و خانواده‌اش تحت آزار نیروهای امنیتی حکومت قرار دارند.

شهناز اکملی می‌گوید خطاب نیروهای امنیتی گفته آقای شما (علی خامنه‌ای) گفته بود نمی‌گذارد اشک یک مادر در بیاید اما شما اشک هزاران مادر را درآوردید. ماموران امنیتی همچنین مریم کریم‌بیگی، دختر خانم اکملی را نیز احضار کرده‌اند و وی باید روز ۸ اسفند خود را به دادسرای اوین معرفی کند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مردان تمایلی به صحبت درباره «سلامت روان» خود ندارند/ سلامت روان رو به «افول» پدرانرئیس انجمن روانشناسی تربیتی ایران، نگرانی نسبت به غربالگری سلامت روان مردان را امری جهانی دانست و با تاکید بر اینکه باید به طور جدی‌تری به سلامت روان مردان بپردازیم، گفت: بسیاری از مردان احساسات خود را سرکوب کرده و تمایلی به صحبت درباره سلامت روان خود به صورت آشکارا ندارند. این در حالی است که به طور خاص مردان و پدران امروزی برای سلامت­ روان خود نیاز به کمک بیشتری دارند.

شرکت نفت مکلف به ارائه گزارش هزینه کرد به مجلس شدنمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارت نفت را مکلف به ارائه گزارش هزینه کرد وجوه مربوط به سهم شرکت ملی نفت ایران و شرکت های دولتی تابعه وزارت نفت به صورت ۳ ماه یکبار به کمیسیون انرژی و برنامه و بودجه مجلس کردند.

پوشش لحظه به لحظه بحران اوکراین؛ پوتین «استقلال» جدایی طلبان شرق اوکراین را به رسمیت می‌شناسدکرملین شامگاه دوشنبه اعلام کرد که ولادیمیر پوتین «استقلال» مناطق جدایی‌طلب طرفدار روسیه در شرق اوکراین را به رسمیت خواهد شناخت. در بیانیه دفتر ریاست جمهوری روسیه آمده است که «به زودی فرمانی در این زمینه امضا خواهد شد». آخرش روسیه اوکراین رو تصرف میکنه و غربیها جمع میکنن و برمیگردن مثل افغانستان و طالبان پس سطح دشمنی‌ها رو بین اوکراین و روسیه افزایش ندین

سفر رئیسی به دوحه؛ ۱۴ سند همکاری بین ایران و قطر امضا شددیدار رئیسی از قطر در حالی انجام می‌شود که به نظر می‌رسد در موضوع حساس مذاکرت هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهان، دوحه نقش یک میانجی پشت صحنه را بازی می‌کند.

اعتراضات به کندی اینترنت در ایران؛ 'قرار است اینستاگرام به سرنوشت وایبر دچار شود' | DW | 21.02.2022اعتراضات کاربران فضای مجازی در ایران باعث شد که مسئولان هم به کندی سرعت اینترنت اذغان کنند. بیش از همه کاربران شبکه‌های اجتماعی، به‌ویژه اینستاگرام با مشکل مواجه هستند. این پدیده از آغاز کار دولت سیزدهم شکل گرفته است.

سفر رئیسی به قطر؛ انعقاد ۱۴ سند همکاری بین دو کشور | DW | 21.02.2022رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در پی ملاقات با امیر قطر در دوحه در یک کنفرانس خبری مشترک خواستار رفع تحریم‌های آمریکا علیه ایران شد. در حضور سران دو کشور ۱۴ سند همکاری در حوزه‌های گوناگون به امضا رسیدند.