شمار فوتی‌های حج به ۶نفر رسید/ ۳ زائر به کشور بازگردانده شدند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

شمار فوتی‌های حج امسال به ۶ نفر رسید ۳ زائر به کشور بازگردانده شدند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، ستاد مکه مشخصات زائران فوت شده در جریان حج را به این شرح اعلام کرد: «فاطمه صغرا عباس‌زاد رفیع» ۶۸ ساله از کاروان شماره ۱۱۰۳۲، «قدرت‌اله نجفی» ۶۸ ساله از کاروان شماره ۲۱۰۱۸ و «سید بابا نادری» از کاروان شماره ۳۰۰۷۷ در مکه مکرمه به دیار باقی شتافتند.

پیرحسین کولیوند ـ ناظر پزشکی سازمان حج و زیارت در حج ۹۸ ـ نیز اعلام کرد: سه زائر کشورمان که به دلیل بیماری امکان انجام اعمال و مناسک حج را نداشتند برای ادامه درمان به کشور بازگردانده شدند. به گفته او، این سه زائر در پی تصمیم و هماهنگی مرکز پزشکی حج، ستاد مکه مکرمه، هواپیمایی ایران‌ایر و بیمه ایران شب گذشته از طریق فرودگاه جده به تهران منتقل شدند و درفرودگاه مهرآباد تحویل نمایندگان شرکت بیمه ایران شدند.

وی افزود: این افراد شامل دو زن و یک مرد هستند که به علت نامطلوب بودن شرایط و نیاز به مراقبت‌ها و درمان ویژه به تهران منتقل شدند. این سه بیمار هم اکنون در بیمارستانی درتهران بستری شده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جان بولتون به چین و روسیه نسبت به افزایش حمایت از نیکلاس مادورو هشدار داد♦️ جان بولتون به چین و روسیه نسبت به افزایش حمایت از نیکلاس مادورو هشدار داد ⚡️آقای بولتون گفت «دولتی که به شیوه دموکراتیک در ونزوئلا بر سر کار بیاید، این دو کشور را به خاطر پشتیبانی از یک دولت جنایتکار، قدرت‌های خصمانه می‌انگارد.» پس چرازمانی که درایران۵۷ بعد برسرکارآمدن یک نظام جدید.دولت آمریکا را به دلیل پشتیبانی ازاسراییل غاصب در کشتار فلسطینیها یک دولت جنایتکاربارفتارخصمانه انگاشت رو باهاش مشکل دارید؟یاقانون.قانون جنگله؟ هرکی زورش بیشتره سمبه اش پرزوره اگرم بگی اره پس زرزیادی نزن بخاطرموشکهایی که داریم مادر جنده و خواهر کسته جان بولتون تروریست است و باید ... شود ‼️‼️ امریکا ایا کاری جز هشدار دادن بلد است؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هشدار اروگوئه به شهروندانش درباره سفر به آمریکا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار وزیر دفاع آمریکا به ترکیه: مانع ورود یک‌جانبه به خاک سوریه می‌شویمساعاتی پیش از هشدار آقای اسپر به آنکارا، وزیر امور خارجه ترکیه از واشنگتن خواسته بود تا به حمایت از کردهای سوریه پایان دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد شاهزاده رضا پهلوی به سکوت نمایندگان مجلس در قبال کاهش سهم ایران در دریای خزرانتقاد شاهزاده رضا پهلوی به سکوت نمایندگان مجلس در قبال کاهش سهم ایران در دریای_خزر همزمان با انتشار گزارش هایی درباره «واگذاری بخشی از حقوق ایران در دریای خزر»، شاهزاده رضا پهلوی از سکوت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این مورد انتقاد کرد. حال شما خوبه شاهزاده از این جنایتکاران تحت فرمان خامنه‌ای چه انتظاری دارید ؟ اینها حقوق ملت را کی پاسداری کرده‌اند که الان بکنند ؟ ببین کی دلش بحال مملکت سوخته، در بحرانی ترین لحظات تاریخ ایران پدرت و پدر بزرگت با یک نامه خارجی ها وطن را گذاشتند و رفتند، یک لحظه هم تامل نکردند! اونا یه مشت دست نشانده و مزدور رژیمند ،ازشون انتظاری نداشته باش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چهارمین مورد ابتلا به بیماری ایبولا در کنگو تائید شد؛ آمریکا کارشناس فرستادچهارمین مورد ابتلا به بیماری ایبولا در کنگو تائید شد؛ آمریکا کارشناس فرستاد این دهمین مورد شیوع این ویروس در کنگو طی بیش از چهار دهه گذشته و دومین مورد شیوع گسترده آن پس از همه‌گیر شدن بیماری در غرب آفریقا در سال ۲۰۱۴ - که ۱۱۳۰۰ نفر تلفات داشته است. معلوم نیست کدوم شرکت این آمریکای نفرت انگیز باز هوس کرده داروهاشو رو این بدبختها آزمایش کنه می برن ویروس های خطرناک تولیدی خودشونو میندازن به جان این بیچاره ها که باآزمایش بعنوان نمونه زنده براش دارو درست کنند و ویروس رو تو دنیا اپیدمی کنند برای تجارت دارو بیوتروریست_بزرگ_آمریکا مثل همیشه کارشناس فرستاد تا بیماری رو جهش بدن و کل منطقه رو درگیر و آلوده کنن همین کم بود
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روزنامه قانون به اتهام نقض مصوبه شورای عالی امنیت ملی مجرم شناخته شددر دادگاه امروز مطبوعات استان تهران، مدیر مسئول روزنامه قانون به اتهام نقض مصوبه شورای عالی امنیت ملی، با اکثریب آرا مجرم شناخته شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »