شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اروپا به یک و نیم میلیون نفر رسید

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به این ترتیب اروپا دارای بیش‌ترین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در میان قاره‌های جهان است.

آمار کلی مبتلایان کرونا در جهان تا روز جمعه ۳ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۲۴ نفر و شمار جان‌باختگان ۲۳۸ هزار و ۳۳۴ تن گزارش شده است.

اسپانیا با ۲۱۵ هزار و ۲۱۶ مبتلا و ۲۴ هزار و ۸۲۴ فوتی، ایتالیا با ۲۰۷ هزار و ۴۲۸ مبتلا و ۲۸ هزار و ۲۳۶ فوتی، بریتانیا با ۱۷۷ هزار مبتلا و ۴۵۴ مبتلا و ۲۷ هزار و ۵۱۰ فوتی، فرانسه با ۱۶۷ هزار و ۳۴۶ مبتلا و ۲۴ هزار و ۵۹۴ فوتی و آلمان با ۱۶۱ هزار و ۷۰۳ مبتلا و ۶ هزار و ۵۷۵ فوتی، پنج اروپایی کشوری هستند که شمار مبتلایان آنها بیشتر از ۱۵۰ هزار نفر است.

این تعداد موارد تشخیص داده شده تنها بخشی از آمار واقعی مبتلایان را نشان می‌دهد زیرا بسیاری از کشورها اکنون فقط مواردی را که نیاز به مراقبت‌های بیمارستانی دارند آزمایش می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Will an impartial international delegation from all countries be formed to investigate who made Coronavirus, will the country that made Corona Virus be punished?

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معتادان به الکل؛ خطر انزوا در دوران کرونا | DW | 30.04.2020اعتیاد به الکل می‌تواند هر کسی را مبتلا کند. گروه‌های خودیاری و روان‌درمانی نقش بسزایی در کمک به معتادان به الکل دارند. در پی همه‌گیری کرونا این گروه‌ها اجازه تشکیل جلسه ندارند. وضعیتی که نگرانی‌هایی را در پی داشته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بروز موارد سکته مغزی در برخی بیماران مبتلا به ‎کرونابروز موارد سکته مغزی در برخی بیماران مبتلا به کرونا جهانپور: گزارش نیوانگلند ژورنال در مورد بروز سکته مغزی دربیماران جوان مبتلا به کرونا گزارش همکاران نورولوژیست درایران هم از بروز موارد سکته‌های ترومبوتیک مغزی در برخی بیماران مبتلا به کرونا حکایت دارد سلامت_دانشجو
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرا عوارض ابتلا به ویروس کرونا در برخی افراد شدیدتر است؟ | DW | 01.05.2020ابتلا به ویروس کرونا پیامدهای متفاوتی دارد. در حالیکه برخی متوجه ابتلای خود به این ویروس نمی‌شود، برخی دیگر به مراقبت‌های بیمارستانی نیاز پیدا می‌کنند. پژوهشگران آلمانی به اطلاعات قابل توجهی دست پیدا کرده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چگونه هوش مصنوعی در دوران کرونا به ما کمک می‌کند؟🔻چگونه هوش_مصنوعی در دوران شیوع کرونا به ما کمک می‌کند؟ هوش مصنوعی ممکن است در مرحله تشخیص بیماری یا حتی درمان آن شامل حال ما شود. تب‌سنج‌های هوشمند و پردازش داده‌ها در مقیاس بزرگ از فواید استفاده از هوش مصنوعی است. این مطلب را اینجا_بخوانیم👇
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

تجمع در اعتراض به تحریم نفتی عشایر در اصفهان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش‌‌های جهانی به اقدام آلمان در شناسایی حزب الله لبنان به عنوان یک سازمان تروریستیآلمان اعلام کرد که همه فعالیت‌های گروه حزب الله لبنان، که تحت حمایت رژیم ایران است، را در خاک خود ممنوع کرده و این گروه را به عنوان یک سازمان تروریستی می شناسد. به گزارش رویترز، وزیر کشور آلمان روز هیبیب هورا هیبیب هورا هیبیب هورا صلباط جلیل پسند ختم کن الا هومَ... آلمان فقط زمان هیتلر استقلال داشت که اونم سرکش شد و به همین سبب استقلال خودشو تا الان از دست داد و از هر لحاظ پیرو سیاست های امریکاست..... آلمان خودش مهد نژادپرستی و داعش پروری هست دیگه نباید از حزب الله بترسه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »