کرونا, چین, استان هوبئی, ووهان چین

کرونا, چین

شمار قربانیان بیماری تنفسی کرونا از مرز ۲۰۰۰ نفر گذشت | DW | 19.02.2020

کارشناسان اوج ابتلا به کرونا را در روزهای پایانی فوریه پیش بینی کرده‌اند.شمار مبتلایان ۷۴ هزار نفر اعلام شده است. همزمان اعلام شده است که نخستین گروه از مسافران کشتی تفریحی 'دایمانود پرینسس' در ژاپن از کشتی خارج شده‌اند.

19/02/2020 11:15:00 ق.ظ

کارشناسان اوج ابتلا به کرونا را در روزهای پایانی فوریه پیش بینی کرده‌اند.شمار مبتلایان ۷۴ هزار نفر اعلام شده است. همزمان اعلام شده است که نخستین گروه از مسافران کشتی تفریحی 'دایمانود پرینسس' در ژاپن از کشتی خارج شده‌اند.

کارشناسان اوج ابتلا به کرونا را در روزهای پایانی فوریه پیش بینی کرده‌اند.شمار مبتلایان ۷۴ هزار نفر اعلام شده است. همزمان اعلام شده است که نخستین گروه از مسافران کشتی تفریحی 'دایمانود پرینسس' در ژاپن از کشتی خارج شده‌اند.

شمار قربانیان بیماری تنفسی کرونا از مرز ۲۰۰۰ نفر گذشتکارشناسان اوج ابتلا به کرونا را در روزهای پایانی فوریه پیش بینی کرده‌اند.شمار مبتلایان ۷۴ هزار نفر اعلام شده است. همزمان اعلام شده است که نخستین گروه از مسافران کشتی تفریحی"دایمانود پرینسس" در ژاپن از کشتی خارج شده‌اند.

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود عفو بین‌الملل: «جنایات علیه بشریت» بر مراسم تحلیف رئيسی «سایه‌ای سهمگین» انداخته؛ افزایش انتقادها از سفر نماینده اتحادیه اروپا به تهران

انتقال مسافران کشتی"دایاموند پرینسس"، یوکوهاما، ۱۹ فوریه ۲۰۲۰کمیسیون بهداشت و درمان دولت چین روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن (۱۸ فوریه) شمار قربانیان بیماری تنفسی کرونا را ۲۰۰۴ نفر اعلام کرده است. به این ترتیب، ۱۳۶ نفر دیگر در آن روز در اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست داده‌اند. اکثر قربانیان همچنان در استان هوبئی ثبت شده‌اند.

شمار موارد جدید ثبت شده ابتلا به ویروس بیماری"کووید-۱۹" (کرونا) نیز حدود ۱۷۵۰ نفر افزایش یافته و به بیش از ۷۴ هزار نفر رسیده است.این در حالی است که موارد ثبت شده ابتلا به ویروس"سارس-کوو-۲" (ویروس بیماری کرونا) در خارج از مرزهای چین به یک هزار نفر رسیده است. headtopics.com

اخبار تایید نشده‌ای حکایت از مرگ یک نفر دیگر در خارج از مرزهای چین دارد. گفته می‌شود که فردی در هنگ‌کنگ در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده است. در صورت صحت داشتن این خبر، تعداد قربانیان کرونا در خارج از مرزهای چین به شش نفر افزایش یافته است.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیدافزون بر آن، شمار پزشکان و امدادگرانی که خود مبتلا به این بیماری شده‌اند، به‌شدت در حال افزایش است. مقامات چین روز سه‌شنبه ۱۸ فوریه خبر از ابتلای ۳۰۰۰ پزشک و امدادگر داده‌اند. این در حالی است که در گزارش‌های پیشین از ابتلای ۱۷۰۰ نفر سخن رفته بود.

اوضاع در کشتی تفریحی"دایاموند پرینسس"با به پایان رسیدن دوره دوهفته‌ای قرنطینه برای مسافران کشتی تفریحی"دایاموند پرینسس" حدود ۵۰۰ نفر از مسافران این کشتی موفق به خروج از آن شد‌ه‌اند. در بین این گروه از مسافران نشانه‌هایی دال بر ابتلا به این بیماری تنفسی مشاهده نشده بود.

مسافرانی که موفق به ترک کشتی تفریحی"دایاموند پرینسس" شدنداین در حالی است که سایر مسافران این کشتی همچنان باید در قرنطینه در داخل کشتی بمانند. این موضوع از جمله شامل خدمه این کشتی می‌شود.باید یادآور شد که ۵۴۲ نفر از مسافران این کشتی مبتلا به بیماری کرونا شده‌اند. کشتی تفریحی"دایاموند پرینسس" در مجموع حامل ۳۷۷۱ مسافر بود. پس از مشاهده موارد ابتلا به بیماری کرونا، از روز پنجم فوریه، مسافران این کشتی برای مدت دو هفته در حالت قرنطینه قرار گرفتند. headtopics.com

سیزده تشکل اپوزیسیون ایرانی می‌گویند همکاری با یکدیگر را سازمان‌یافته می‌کنند تحلیف رئیسی؛ تدابیر امنیتی کم‌سابقه‌‌‌ در تهران | DW | 05.08.2021 المپیک توکیو؛ علی داودی در وزنه‌برداری مدال نقره گرفت - BBC News فارسی

دست‌کم هشت شهروند آلمانی نیز در شمار مسافران این کشتی بودند. دولت آلمان اعلام کرده است که مقدمات انتقال هرچه سریع‌تر این افراد به آلمان فراهم شده است.این در حالی است که ۳۰۰ مسافر آمریکایی این کشتی به کشور خود بازگشته‌اند. در بین مسافران آمریکایی کشتی"دایاموند پرینسس" ۴۰ مورد از ابتلا به بیماری کرونا ثبت شده است. این افراد برای مداوا باید همچنان در بیمارستان‌های ژاپن بمانند.

ادامه مطلب: DW فارسی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به بیش از 1800 نفر افزایش یافت

انتشار اولین گزارش جامع درباره کرونا از سوی چین؛ شمار قربانیان به ۱۸۸۶ نفر رسید🔺انتشار اولین گزارش جامع درباره کرونا از سوی چین ؛ شمار قربانیان به ۱۸۸۶ نفر رسید ⚡️در حالی که گزارش‌ جامع چین حاکی است که ۸۰ درصد از موارد ابتلا به کرونا خفیف بوده است، اما روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن ماه آمار قربانیان این ویروس به هزار و ۸۶۸ نفر رسیده است. تو ایران چند نفر مبتلا شدن؟!

شمار قربانیان ویروس کرونا در چین به بیش از 2000 نفر افزایش یافت

شمار قربانیان ویروس جدید کرونا از ۲ هزار نفر فراتر رفتهر چند نگرانی‌ها از شیوع بیماری کووید ۱۹ ادامه دارد اما سازمان جهانی بهداشت تاکید می‌کند که بیش از ۸۰ درصد مبتلایان تنها به نوع خفیفی از این بیماری مبتلا شده‌اند.

وزیر کشور ایران: تا برگزاری انتخابات از اعلام آمار مبتلایان کرونا خودداری کنیددر فضای مجازی نامه‌‌ای منتشر شده که وزیر کشور ایران خطاب به وزیر بهداشت نوشته و از او خواسته تا پیش همه فهمیدن چیو میخواین اعلام نکنین هر موقع ج ا تکذیب کرد قشنگ برعکسش از آب در میاد... اینم تاییدش... وزیر بهداشت که میگفت به من اعتماد کنید با زندگی مردم بازی نمیکنم.هیچ موردی توی ایران نیس.... وقاحت_جمهوری_اسلامی رای_بی_رای رای_من_براندازی_است رای_نمیدهم چالش_فالو_براندازان دغل بازان دروغگو

اپل از شیوع ویروس کرونا ۴ میلیارد دلار ضرر می‌کندشرکت اپل روز ۱۷ فوریه (۲۸ بهمن) هشدار داد اختلال روی‌داده در بازار تولید و فروش محصولات این شرکت در چین به دلیل شیوع ویروس کرونا می‌تواند ضرری ۴ میلیارد دلاری را متوجه این شرکت کند. خواستی رای بدی این طفل معصوم رو هم به یاد داشته باش یه روز آهش دامنتو میگیره...