شمار مبتلایان کرونا در ناو جنگی آمریکا به 47 نفر رسید

27/04/2020 10:16:00 ب.ظ

کرونا, آمریکا

شمار مبتلایان کرونا در ناو جنگی آمریکا به 47 نفر رسید

27.04.2020واشنگتن/خبرگزاری آناتولیشمار ملوانان مبتلا به ویروس کرونا در ناوشکن «یواس‌اس کید» ایالت متحده آمریکا که به منظور مبارزه با قاچاق مواد مخدر به سواحل جنوبی این کشور اعزام شده بودند، به 47 نفر رسید.حال 15 تن از این ملوانان مذکور وخیم گزارش شده و این بیماران به ناو"یواس‌اس مکین آیلند" که به لحاظ امکانات پزشکی و درمانی مجهزتر بود منتقل شدند.

ناوشکن «یواس‌اس کید» پس از عملیات ضدعفونی به پایگاه دریایی سن دیگو منتقل خواهد شد.گفتنی است، پیشتر دو تن از ملوانان ناوشکن «یواس‌اس کید» که به علت ابتلا به ویروس کرونا بدحال شده بودند به بیمارستانی در کالیفورنیا منتقل شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

ایران: شمار مبتلایان به کرونا به 90841 رسیدبر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت ایران تاکنون 90 هزار و 481 نفر به کووید-19 مبتلا شده و 5710 تن از آنها نیز جان باخته اند. - خبرگزاری آناتولی ایران: شمار مبتلایان به کرونا با 1153 شناسایی مورد جدید، به 90 هزار 481 نفر رسید.

افغانستان: شمار مبتلایان به کرونا به 1531 تن رسیدوزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 1531 تن و شمار قربانیان آن نیز به 50 نفر رسیده است. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در جهان؛ شمار جان‌باختگان کرونا در اروپا از ۱۲۰ هزار نفر گذشتبیش از ۲ میلیون و ۸۳۳ هزار نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. از این تعداد ۱۹۷ هزار و ۳۵۴ نفر جان خود را از دست داده‌اند. براساس آمار اطلاعات بهداشت جهانی ۸۶۷ هزار مورد تا کنون به ثبت نرسیده که با مجموع این ۲۰۰ هزار نفر و تعداد کسانی که به طور غیر رسمی ثبت شده اند وارد مرحله جدیدتری می شویم

کرونا در جهان؛ افزایش شمار مبتلایان در کره جنوبی و چین

شمار مبتلایان کرونا در جهان از مرز 3 میلیون نفر گذشتشمار مبتلایان کرونا در جهان از مرز 3 میلیون نفر گذشت

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در بحرین و عمان

تعداد ملوانان مبتلا به کرونا در ناوشکن «یواس‌اس کید» ایالات متحده آمریکا به 47 نفر افزایش یافت.بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت ایران تاکنون 90 هزار و 481 نفر به کووید-19 مبتلا شده و 5710 تن از آنها نیز جان باخته اند.وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 1531 تن و شمار قربانیان آن نیز به 50 نفر رسیده است.Aa شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از ۲ میلیون و ۸۹۶ هزار نفر و جان باختگان به بیش از ۲۰۰ هزار نفر رسید.

27.04.04.2020 واشنگتن/خبرگزاری آناتولی شمار ملوانان مبتلا به ویروس کرونا در ناوشکن «یواس‌اس کید» ایالت متحده آمریکا که به منظور مبارزه با قاچاق مواد مخدر به سواحل جنوبی این کشور اعزام شده بودند، به 47 نفر رسید.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی وزارت بهداشت عمومی «صحت عامه» افغانستان اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته 67 مورد جدید آلودگی به ویروس کرونا «کووید-19» در کشورمان مشاهده شده و آمار کل مبتلایان به 1531 نفر رسیده است. حال 15 تن از این ملوانان مذکور وخیم گزارش شده و این بیماران به ناو"یواس‌اس مکین آیلند" که به لحاظ امکانات پزشکی و درمانی مجهزتر بود منتقل شدند. وی افزود: در طول 24 ساعت گذشته، 60 بیمار جان خود را از دست داده و مجموع قربانیان این بیماری به 5 هزار و 710 نفر رسیده است. ناوشکن «یواس‌اس کید» پس از عملیات ضدعفونی به پایگاه دریایی سن دیگو منتقل خواهد شد.

گفتنی است، پیشتر دو تن از ملوانان ناوشکن «یواس‌اس کید» که به علت ابتلا به ویروس کرونا بدحال شده بودند به بیمارستانی در کالیفورنیا منتقل شدند. بنا به اعلام دولت ایران تاکنون 421 هزار و 313 تست کرونا در این کشور انجام شده است.. همچنین در ناوهای آمریکایی تئودور روزولت، نیمیتز و رونالد ریگان نیز موارد ابتلا به ویروس کرونا مشاهده شده و در ناوشکن تئودور روزولت ابتلای 995 ملوان به ویروس کووید-19گزارش شده است. .