شمار قربانیان کرونا در نیویورک به مرز 2000 نفر رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تعداد قربانیان ویروس کرونا در ایالت نیویورک آمریکا به مرز 2000 هزار نفر و شمار افراد مبتلا به این بیماری نیز به 83 هزار و 712 تن رسید.

اندرو کوئومو٬‌ فرماندار ایالت نیویورک آمریکا امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شمار قربانیان ویروس کرونا در نیویورک به 1941 نفر و شمار افراد مبتلا به آن نیز به 83 هزار و 712 تن رسید.

وی با اشاره به اینکه بیش از 12 هزار نفر به دلیل ابتلا به ویروس کووید-19 در نیویورک بستری شده اند، گفت: بیش از 3 هزار نفر در بخش مراقبت های ویژه هستند. وی تصریح کرد که براساس برخی برآوردهای صورت گرفته ممکن است تعداد فوتی‌ها در نیویورک به 16 هزار نفر افزایش یابد. کوئومو با بیان اینکه شیوع بیماری احتمالا تا ژوئیه ادامه یابد، گفت: بیشتر جوانان هنوز هشدارها را جدی نگرفته اند. قرار است تمامی زمین‌های بازی بسته شوند.

گفتنی است بر اساس آخرین آمار دانشگاه جان هاپکینز آمریکا٬ تاکنون 4127 نفر به دلیل ابتلا به کرونا در این کشور جان باخته و 190 هزار و 740 نفر نیز به آن مبتلا شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان کرونا در فرانسه به 3024 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایتالیا به 11591 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا از 4090 تن فراتر رفتتعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا در آمریکا به 189 هزار و 633 نفر و شمار قربانیان آن نیز به 4040 تن رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیاافزایش شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از ۹۰۰ هزار نفر فراتر رفتدبیر کل سازمان ملل متحد، شیوع ویروس کرونا را بدترین بحران نوع بشر پس از جنگ جهانی دوم خواند. این ویروس تا به امروز چهارشنبه، بیش از ۹۰۰ هزار نفر را مبتلا کرده و جان بیش از ۴۵ هزار نفر را در سراسر جهان گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افزایش شمار افراد مبتلا به کرونا در اسرائیل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »