شرکت خدمات مالی رابین‌هود عرضه اولیه سهام خود را آغاز کرد

30/07/2021 03:28:00 ق.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

رابین‌هود, سهام

شرکت خدمات مالی رابین‌هود عرضه اولیه سهام خود را آغاز کرد ◾ ارزش سهام رابین_هود که در آغاز ۳۸ دلار تعیین شده بود، پس از چند بار نوسان در پایان نخستین روز عرضه آن با ۸.۴ درصد کاهش، به کمتر از ۳۵ دلار رسید. ⬇ بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

شرکت خدمات مالی رابین‌هود از روز پنج‌شنبه عرضه اولیه سهام خود را آغاز کرد.این شرکت آمریکایی نقش موثری را در صنعت مالی آنلاین و ورود نسل نوین سرمایه‌گذاران به بازارهای مالی جهان ایفا کرده و جلو تحمیل هزینه‌های اضافی مربوط به سرمایه‌گذاری را گرفته است.ولادیمیر تنف، کارآفرین و سرمایه‌دار آمریکایی-بلغاری‌ و مدیرعامل رابین‌هود، در مصاحبه با آسوشیتدپرس گفته است که می‌خواهد رابین‌هود تنها نرم‌افزار مالی باشد که مردم در تلفن‌هایشان از آن استفاده می‌کنند.

سهام رابین هود که در آغاز ۳۸ دلار تعیین شده بود پس از چند بار نوسان، در پایان نخستین روز عرضه خود با ۸.۴ درصد کاهش، به کمتر از ۳۵ دلار رسید.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

ایران 'از هفته آینده' تولید واکسن کرونای کوبا را آغاز می‌کند | DW | 29.07.2021به گزارش رسانه‌های کوبایی واکسن کرونای 'سوبرانا۲' محصول این کشور بزودی در ایران با همکاری انستیتو پاستور با نام جدید 'پاستوکووک' تولید خواهد شد. بخشی از روند کارآزمایی این واکسن در ایران انجام شده است. عاره 😂😂😂👌 کل اگر طبیب بودی، سر خود درمان نمودی. این کوبایی ها اگر میتونن برای مردم خودشون دوا درست کنن حالا میخوان برای ما ایرانیان واکسن درست کنن؟ کوبا داره توی فقر و بدبختی دست و پا میزنه. میگن، کور کور رو میجوره، آب گودال رو. حالا این وهم زده های ایدیلوگی میخواهند به هم یاری برسانند.

روسیه پایگاه نظامی خود در تاجیکستان را تقویت می‌کند؛ نگرانی مسکو از حضور داعش در افغانستانروسیه پایگاه نظامی خود در تاجیکستان را تقویت می‌کند؛ نگرانی مسکو از حضور داعش در افغانستان سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه، روز چهارشنبه ۶ مرداد گفت که به دنبال خروج نیروهای آمریکایی، اوضاع امنیتی افغانستان به سرعت بدتر می‌شود. روسیه پایگاه نظامی تاجیکستان برای حضور درمنطقه بعداز خروج امریکا از افغانستان را تقویت میکند روسیه با کودتادرافغانستان موجب ظهور گروه های تروریستی ونابودی مردم شد حالا چطور نگران مردم افغانستان شده یادآوری تاریخ: قبل از مذاکرات ایران با 5 + 1، که منجر به توافق سال 2015 شد. آقای خامنه‌ای به طرفداران گفت: برای مذاکره با غرب: مذاکره میکنید اشکال ندارد ، اما من به غرب اعتماد ندارم. حضرت علی نیز مجبور شد در جنگ صفین مذاکره کند

فیس‌بوک 'باید کاربران را از حذف پست‌ها مطلع کند' | DW | 29.07.2021دیوان عالی فدرال آلمان با بررسی دو مورد حذف پست‌ها و بستن حساب‌های کاربری مربوط به محتواهایی در مورد مسلمانان و مهاجران اعلام کرد، فیس‌بوک موظف است که کاربران را در جریان این تغییرات قرار دهد.

درخواست گروهی از قانون‌گذاران آمریکا از اتحادیه اروپا: «کلیت حزب‌الله» را به عنوان یک سازمان تروریستی تعیین کنید♦شماری از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با ارائه طرحی دوحزبی از اتحادیه اروپا خواستند که کلیت حزب‌الله را به عنوان یک سازمان تروریستی شناسایی کند. ⬇️بیشتر بخوانید: دیگه رئیسی بیاد سر کار همتون مثل موش میرید تو سوراخاتون چون بیشترین اختیارت رو به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خار چشم کافران ومشرکین میدهد 😂😂😂😂🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

ائتلاف دو پهپاد و 4 موشک بالستیک پرتاب‌شده به‌سوی «جازان» را سرنگون کردائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن، از سرنگونی دو فروند پهپاد و 4 فروند موشک بالستیک حوثی پرتاب‌شده به‌سوی شهر جازان سعودی خبر داد.به گزارش «العربیه»،

شاهدی مبنی بر انتقال پیغام از واشنگتن به تهران از طریق قطر وجود ندارد/ مقام‌های کشورهای منطقه برای مراسم تحلیف رئیسی دعوت شده‌اند/ عمان همچنان جایگاه شاخص خود را در مناسبات منطقه داردیک کارشناس ارشد مسائل منطقه گفت: اساسا این فرض که عمان دیگر خواهان یا قادر به ایفای نقش پیشین خود در قبال ایران نیست،‌ صحت ندارد و قرار نیست کشوری جایگاه عمان را در منطقه کسب کند؛ چراکه کشورهای مختلف هرکدام جایگاه خود را دارند.

آرشیو شرکت خدمات مالی رابین‌هود از روز پنج‌شنبه عرضه اولیه سهام خود را آغاز کرد.ایران ایران"از هفته آینده" تولید واکسن کرونای کوبا را آغاز می‌کند به گزارش رسانه‌های کوبایی واکسن کرونای"سوبرانا۲" محصول این کشور بزودی در ایران با همکاری انستیتو پاستور با نام جدید"پاستوکووک" تولید خواهد شد.نیروهای نظامی روسیه با خروج نیروهای آمریکایی و ائتلاف از افغانستان، مسکو خود را برای چالش امنیتی بالقوه بزرگی در حاشیه حیاط خلوت خود در آسیای میانه، که اکثریت جمعیت آن را مسلمانان تشکیل می‌دهند،‌ آماده می‌کند.فیس‌بوک دیوان عالی فدرال آلمان ضوابط کنونی فیس‌بوک در مورد حذف پست‌ها و مسدود کردن حساب‌های کاربری در این شبکه اجتماعی را در بخش‌هایی ناکارآمد خواند.

این شرکت آمریکایی نقش موثری را در صنعت مالی آنلاین و ورود نسل نوین سرمایه‌گذاران به بازارهای مالی جهان ایفا کرده و جلو تحمیل هزینه‌های اضافی مربوط به سرمایه‌گذاری را گرفته است. ولادیمیر تنف، کارآفرین و سرمایه‌دار آمریکایی-بلغاری‌ و مدیرعامل رابین‌هود، در مصاحبه با آسوشیتدپرس گفته است که می‌خواهد رابین‌هود تنها نرم‌افزار مالی باشد که مردم در تلفن‌هایشان از آن استفاده می‌کنند. رسانه‌های دولتی کوبا روز ششم مرداد (۲۸ ژوئیه) گزارش دادند که تولید واکسن کرونای"سوبرانا۲" از"هفته آینده" در ایران آغاز خواهد شد. سهام رابین هود که در آغاز ۳۸ دلار تعیین شده بود پس از چند بار نوسان، در پایان نخستین روز عرضه خود با ۸. وی همچنین گفت که جنگجویان دولت اسلامی از سوریه، لیبی، و چند کشور دیگر به افغانستان منتقل می‌شوند و در برخی مناطق به صورت جدی سازمان‌یافته هستند.۴ درصد کاهش، به کمتر از ۳۵ دلار رسید. با این حال منتقدان نسبت به کارآمدی این واکسن‌ها ابراز تردید کرده‌ و می‌گویند، تا زمانی که داده‌های پزشکی این دو واکسن و آمار و ارقام مربوط به آنان در مجلات معتبر بین‌المللی منتشر نشود، نمی‌توان با قطعیت در مورد اثربخشی آنان اظهار نظر کرد. خبرهای بیشتر . دیوان عالی فدرال آلمان این حکم را بعد از بررسی دو مورد حذف اظهارات"تحقیرآمیز" راجع به مسلمانان و مهاجران صادر کرد.