شاهنامه مصور و زوایای پنهان شخصیت‌ها در شاهکار فردوسی - BBC News فارسی

21/07/1399 10:53 ب.ظ

شاهنامه مصور و زوایای پنهان شخصیت‌ها در شاهکار فردوسی

ادامه مطلب:
bbcpersian »

همیشه آرزو داشتم شاهنامه رو «تماشا» کنم. حتی به شکل کمیک هم که باشه.. خود من هدفم اینه که اگه یه روزی در آینده به جایی رسیدم، بخشی از سرمایه‌ام رو برای جمع کردن هنرمندا و فعالیت تو این زمینه استفاده کنم... ببین با فوت شجریان کار به کجا رسیده که بی_بی_سی انگلیسی هم فردوسی_شناس شده😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😃😂😂😂😂😃

ایشان از شماهستند انگ لیدر و جاسوس می زندبه من و طناب دار درست می کند همه دوستان ازادی خواه همیاری کنن تا همه ملت مطلع بشن جهت اتحاد همه ایدیا باید پرچم قطب شمال بزنن جهت اتحاد سر لیدر جدید ***کسانی میگن فردا کی درست میکنه جای این دولت جواب اینه وقتی همه سر قانون اساسی بالا متحد باشن هیچ دولتی نمیتونه دزدی کنه***

***قابل توجه 70میلیون لیدر تعیین شده برا تصرف مجلس میشن وفتح تهران توی تویتر هم داره پخش میشه*** ***لیدر ادمی که همه رو سر هدفشون متحد میکنه و مدیریت وقتی که همه سر قانون اساسی زیر متحد بشن همه ملت سر هدفشون متحد میشن ونیازی به تریبون نیست*** درود به شرف مردم ایران که می گویند بی بی سی دار می زند مردم ایران,بی بی سی دارد من راربط می دهد به فرانسه. دروغ جدید بی بی سی. فقط ببینید دارزدن از کجاست. از بی بی سی است

برو بی بی سی نوکر خمینی فرانسوی و مک کرون و حامی بایدن. وقتم راتلف نمی کنم می خواهم بروم, بعد استراحت در صفحه ی بایدن برای حمایت از ترامپ فریباعادل خواه یک نوکرفرانسه بود. من مثل یک شیر فرانسه رادارم به زانو درمی اورم. خدایاری کند ترامپ رای بیاورد و فرانسه تون کامل مغلوب بشود این کدام شخصیت شاهنامه است.

اتحادیه اروپا و روسیه خواهان رعایت آتش بس در قره باغ شدند - BBC News فارسیدر پی انتشار گزارش هایی درباره نقض آتش بس میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان، اتحادیه اروپا و روسیه از دو طرف مناقشه قره باغ خواسته اند به توافق صورت گرفته در مسکو پایبند باشند. جوسپه بورل، رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا یکشنبه با اشاره به درگیری های تازه گفت نگران افزایش تلفات غیرنظامی در این مناقشه است. سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه هم از دو طرف خواسته است توافق آتش بس را به طور به اجرا بگذارند. اگر مشکل حل نشود، آتش بس موقت خواهد بود! چطورست اینها از ارمنستان بخواهند و آنها را مجبور کنند که طبق قطعنامه های متعدد شورای امنیت سازمان ملل متحد، قاراباغ را به صاحبش برگرداند که آتش بس دائمی باشد!

رئیس پلیس تهران: گرداندن اراذل و اوباش در خیابان با حکم قضایی است - BBC News فارسیرئیس پلیس تهران در واکنش به انتقادها از گرداندن و کتک زدن برخی متهمان در خیابان که با عنوان 'طرح گرداندن اوباش و اراذل' شناخته می‌شود، گفت که این اقدامات با 'حکم مرجع قضایی' انجام می‌شود و پلیس در اجرای این طرح 'اسیر جوسازی‌ها نخواهد شد.' بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی این کار پلیس را 'تحقیرآمیز' می‌دانند و وکلا و کارشناسان درباره غیرقانونی بودن آن هشدار داده‌اند.

کرونا در ایران؛ مرگ ۲۷۲ نفر در شبانه‌روز گذشته - BBC News فارسیوزارت بهداشت ایران اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۲ نفر بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند که مجموع شمار جان‌باختگان کرونا در ایران را بر اساس اعلام رسمی مقامات این کشور به ۲۸ هزار و ۸۱۶ نفر می‌رساند. به نظر می‌رسد این بالاترین میزان مرگ و میر بر اثر ابتلا به کرونا از ابتدای شیوع این بیماری در ایران براساس آمار رسمی باشد.

یک کشته در جریان تظاهرات دو گروه مخالف در شهر دنور آمریکا - BBC News فارسییک مرد در جریان اعتراضات دو گروه راست و چپ در شهر دنور آمریکا به ضرب گلوله کشته شده است. براساس گزارش‌ها مرد کشته شده در میان تظاهرات کنندگان راستگرای موسوم به 'گروه میهن‌پرستان' حضور داشته است. افول_امریکا یکی از طرفداران ترامپ که توسط گروه آنتیفا کشته شده است. البته طوری تیتر زدی که این موضوع خودنمایی نکند. قشنگ معلوم است که آنتیفا جا پای رهبر معظم انقلاب جمهوری اسلامی گذاشته است.

کرونا؛ ثبت ۱۵۰ هزار مرگ در برزیل، ۷ میلیون مبتلا در هند - BBC News فارسیدر دو کشوری که بعد از آمریکا بحرانی‌ترین کشورها هستند، آمار مرگ و ابتلا به شدت افزایش یافته است. در برزیل مرگ ثبت شده از ۱۵۰ هزار نفر گذشته و در هند هم مبتلایان به هفت میلیون نفر رسیده است. پیش‌بینی می‌شود هند تا پایان این ماه از آمریکا پیشی بگیرد. هند کله دنیارو میتونه ب گا بده تا حالا فکر میکردیم فقط تو ایران کرونا هست . مرسی بی ترف 😂 عوضش چینیها دارن جشن میگیرن و به ریش دنیا میخندن

کمیسیون حقوق بشر: آزمایش غیرقانونی بکارت در افغانستان هنوز ادامه دارد - BBC News فارسیکمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان با نشر نتیجه تحقیقی تازه بار دیگر گفته که خواهان ممنوع شدن بی قید و شرط آزمایش بکارت در این کشور است. تحقیق این نهاد نشان می‌دهد که برخلاف قانون هنوز هم بیشتر از ۹۰ درصد این آزمایش‌ها بدون رضایت فرد و یا دادگاه با صلاحیت انجام می‌شود.