شارمهد در دادگاه به تلاش برای فروش اطلاعات موشکی سپاه به اف‌بی‌آی متهم شد

31/03/1401 02:45 ب.ظ

در چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده جمشید شارمهد در دادگاه انقلاب تهران، نماینده دادستان او را به تلاش برای «فروش» اطلاعات برنامه موشکی سپاه به اف‌بی‌آی متهم کرد.

در چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده جمشید شارمهد در دادگاه انقلاب تهران، نماینده دادستان او را به تلاش برای «فروش» اطلاعات برنامه موشکی سپاه به اف‌بی‌آی متهم کرد. نسخه چاپی خبرگزاری‌ها در ایران روز سه‌شنبه، ۳۱ خرداد، از برگزاری چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده جمشید شارمهد، شهروند دوتابعیتی، در دادگاه انقلاب تهران خبر دادند.

در این جلسه، نماینده دادستان آقای شارمهد را به تلاش برای فروش اطلاعات برنامه موشکی سپاه به اف‌بی‌آی متهم کرد.

در تصاویری که از چهارمین جلسه دادگاه شارمهد منتشر شده، این شهروند ایران و آلمان کاملا تکیده شده و به نظر می‌رسد که شرایط جسمی او اصلا مناسب نیست. ابوالقاسم صلواتی، قاضی این دادگاه، در ابتدای جلسه گفت که این جلسه، با حضور مستشار دادگاه، وکیل مدافع و نماینده دادستان در اجرای ماده ۳۵۲ قانون آیین دادرسی کیفری به صورت علنی برگزار می‌شود.

جلسه چهارم نیز به قرائت کیفرخواست آقای شارمهد اختصاص داشت. در سه جلسه قبلی نیز کیفرخواست این شهروند ایرانی-آلمانی قرائت شده بود. نماینده دادستان هنگام قرائت کیفرخواست، یکی از اتهامات جمشید شارمهد را «افشای اطلاعات طبقه‌بندی شده در خصوص اطلاعات موشکی سپاه پاسداران» از طریق انجمن پادشاهی ایرانیان عنوان کرد. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

حدود یکی دوساله این بنده اسیر شماهاست از اون روز تا حالا‌ دها بار به شما ضربه زدن همه جوره این بنده خدا کاره ایی نیست،جاسو سو خائنو وطن فرون تو رگو پی خودتونه

آژیرهای خطر در دو شهر اسرائیل به صدا در آمد؛ ایران به «حمله سایبری» متهم شدباور عمومی این است که اسرائیل و ایران در ادامه نبرد خود که به تازگی آشکارتر صورت می‌گیرد، برای ضربه زدن به یکدیگر از طریق سایبری به‌شدت در تکاپو هستند. ایران و جمهوری اسلامی دو موجودیت جدای از هم هستند. همانطور که کرم آسکاریس و میزبان نگون بختش دو بیو ارگانیزم مستقل از هم هستند. جنایات جمهوری اسلامی را به نام ایران مخابره نکنید چندین ماهه که ما رو تو ایران سایبری حمله،کردن تابلوی اعلامیه قبرستون بهشت زهرا هم از کار افتاده عادی برا ما،اونها هم عادت میکنن باور عمومی اشتباه می‌کند! جنگ زرگری داداش بزرگه با داداش کوچیکه شیعی‌اش برای تامین منافع آنگلوساکسون‌ها و بر علیه صلح‌طلبان ایران و اسرائیل به راه افتاده.

نخست وزیر پاکستان برای رسیدگی به پرونده فساد مالی در دادگاه حاضر شدوکیل مدافع شهباز شریف، نخست‌وزیر پاکستان از حضور موکلش در دادگاه این کشور در روز دوشنبه ۲۰ ژوئن برای رسیدگی به اتهام‌های مطرح شده در یک پرونده قضایی که حدود چهار سال پیش تشکیل شده است، خبر داد.

بازداشت ۱۲۰ گردشگر در نکا به جرم رقص مختلط و کشف حجابرییس کل دادگستری مازندران از بازداشت ۱۲۰ عضو یک تور گردشگری در جنگل‌های نکا خبر داد و اتهام آن‌ها را شُرب خَمر، روابط نامشروع، رقص مختلط و کشف حجاب اعلام کرد. اخبار_ایران کاشکی هشتگ مربوط رو هم می‌زدید فم_تریپ Iran Iran_in_reality This is Iran in reality!

۱۲۰ گردشگر در مازندران به اتهام «هنجارشکنی» بازداشت شدندرئیس دادگستری مازندران از بازداشت ۱۲۰ گردشگر به اتهام «هنجارشکنی» خبر داد.

کرونا در آمریکا؛ توصیه به واکسینه‌کردن نوزادان و خردسالان | DW | 19.06.2022کارشناسان در آمریکا توصیه کرده‌اند به نوزادان، کودکان خردسال و پیش‌دبستانی واکسن کرونا تزریق شود. گفته شده روند واکسیناسیون این گروه سنی در آمریکا می‌تواند از هفته آینده آغاز شود.

ناکام در رسیدن به نیمکت پرسپولیس؛ گزینه جدید سرمربیگری استقلال تهران کیست؟مسئولان باشگاه استقلال پیشتر مذاکره‌های بی‌فرجامی را با جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد خوزستان، رضا عنایتی، سرمربی تیم هوادار و الکساندر نوری، سرمربی پیشین تیم وردربرمن آلمان انجام داده بودند. بیشتر بخوانید🔽