شادی مردم آذربایجان پس از پیروزی در جنگ ‌قره‌باغ

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با تسلیم ارمنستان و امضای توافق‌نامه برای خروج این کشور از اراضی اشغالی٬ مردم آذربایجان به جشن و پایکوبی پرداختند. - خبرگزاری آناتولی

با تسلیم ارمنستان و امضای توافق‌نامه برای خروج این کشور از اراضی اشغالی٬ مردم آذربایجان به جشن و پایکوبی پرداختند.پس از تسلیم ارمنستان و پذیرش خروج نظامیان این کشور از مناطق اشغالی٬ بسیاری از شهروندان آذربایجان در شهرهای مختلف این کشور از جمله باکو و گنجه به جشن و پایکوبی پرداختند.

پس از این توافق و سخنان که نصف شب صورت گرفت٬ مردم آذربایجان در پایتخت این کشور با در دست داشتن پرچم‌های آذربایجان و ترکیه به خیابان‌ها آمده و جشن گرفتتند. آنان شعارهای"زنده باد سربازان ما"٬"قره‌باغ متعلق به ماست و برای ما خواهد ماند"٬"سرت را بالا بگیر ای مادر شهید" سر دادند. یک شهروند دیگر به نام شفیقه فاضل نیز گفت:"برادر من هم سرباز است. از همه آن‌ها تشکر می‌کنم. ترکیه و آذربایجان باهم برادرند. ما با کمک یکدیگر این پیروزی را به دست آوردیم. خوشحالی‌مان حد و حصری ندارد و زبان از بیان آن عاجز است. تنها باید آن را تجربه کرد".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مردم از برخی از مسئولین بی‌‌تقوایی دیدند و از آنها زده شدندحسین انواری،عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:مردم از برخی از مسئولین بی‌‌تقوایی دیدند/مردم از نفس اصولگرایی و اصلاح‌طلبی ناامید نشده‌اند بلکه با اصولگرا و اصلاح‌طلب موجود کاری ندارند/مردم حتما در انتخابات شرکت خواهند کرد بشین اومدیم! خامنه ای و حسن روحانی و خاتمی و جناح وابسته اشون از کشور خارج بشوند. با کمک ایت الله رییسی و سپاه و اصولگرایان خط احمدی نژاد یک حکومت اسلامی واقعی تشکیل می دهیم. سلطنت طلبها و گروه رجوی هم می توانند وارد ایران میشوند ما از طرف مردم میگیم گوه خوردی مگه مردمی که مردند و شما نکبت ها رو ندیدند و گرنه مردمی نمونده که شما بی ..... رو نشناسن همتون یک گوه هستید چپ راست اصولگرا اصلاح‌طلب مؤتلفه یه عده بی .... که جوانی و زندگی ما رو گرفتید ادمین اگه شرف داری اینو براش بفرست
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

رضا پهلوی: رژیم ایران مردم را از هر گونه شادی محروم کردرضا پهلوی فرزند شاه سابق ایران، رژیم تهران را به ادامه مبارزه و متحد ساختن مردم جهت بازگرداندن کشور امید به ایشان هم آب در هاون کوبیدن است What Reza Pahlavi is going to do about it? For 42 years he has been talking with no action. اشتباه می کنی دماغ ابن دماغ ، چون ما همیشه به مذخرفات شما می خندیم و می گذرد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

میزان استفاده‌ مردم از ماسک کمتر شده است/ابراز نگرانی از افزایش مراجعات به بیمارستانرئیس بیمارستان شهدای تجریش گفت: در بررسی‌های روزهای اخیر در خیلی از مراکز و حتی کوه و اماکن تفرجی متاسفانه میزان استفاده‌ی مردم از وسایل ایمنی مثل ماسک کمتر از قبل شده است، این نشانه‌ی خیلی بدی است و می‌تواند این پیام را داشته باشد که به دنبال پایان یافتن زمان قرنطینه متاسفانه با افزایش ورودی بیماران مواجه می‌شویم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قدردانی كایلی مور-‌گیلبرت از دولت و مردم استرالیا: مرا از یک کابوس بی‌پایان نجات دادیدكایلی مور-‌گیلبرت، پژوهشگر بریتانیایی-‌استرالیایی پس از آزادی از زندان ایران آن هم در جریان یک برنامه تبادل زندانی، با انتشار بیانیه‌ای از دوستان و طرفدارانش در استرالیا و دولت این کشور برای تلاش‌هایی که در راه آزادی او انجام داده‌اند، سپاسگزاری کرد. God beless you کاش یکی هم ما رو از ۴۱ سال کابوس بی پایان نجات می داد ايران هم زندانيهاى ايرانى خودش بیرون از کشور فراموش نكرده بوده پس تو خانم کایلی چرا الآن آزاد هستی ؟ چونکه اول زندانیهای ایرانی بسلامت به وطن بازگشتند !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی مردم خوزستان از شیوع هپاتیت نوع A در برخی از مناطق باغملکشیوع هپاتیت نوع A در برخی از مناطق شهرستان باغملک در استان خوزستان در چند روز گذشته باعث نگرانی عمومی در این شهر شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »