سینما وظیفه حرفه‌ای و صنفی خودش را فراموش کرد

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 7 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 59%

Sinema اخبار

سینما,سینماگران,سازمان سینمایی

فریدون جیرانی در برنامه این هفته خود در اعتمادآنلاین روبه‌روی روح‌الله سهرابی، مدیرکل نظارت سازمان سینمایی نشسته و عملکرد این سازمان و وزارت ارشاد دولت سیزدهم را در قبال سینما و سینماگران بررسی کرده‌اند

سینما وظیفه حرفه‌ای و صنفی خودش را فراموش کرد/ اگر سازمان سینما یی ورود نمی‌کرد خیلی از فیلم‌های جشنواره امسال تولید نمی‌شد فریدون جیرانی در برنامه این هفته خود در اعتمادآنلاین روبه‌روی روح‌الله سهرابی، مدیرکل نظارت سازمان سینما یی نشسته و عملکرد این سازمان و وزارت ارشاد دولت سیزدهم را در قبال سینما و سینما گران بررسی کرده‌اند.

سینما وظیفه حرفه‌ای و صنفی خودش را فراموش کرد/ اگر سازمان سینمایی ورود نمی‌کرد خیلی از فیلم‌های جشنواره امسال تولید نمی‌شدفریدون جیرانی در برنامه این هفته خود در اعتمادآنلاین روبه‌روی روح‌الله سهرابی، مدیرکل نظارت سازمان سینمایی نشسته و عملکرد این سازمان و وزارت ارشاد دولت سیزدهم را در قبال سینما و سینماگران بررسی کرده‌اند

سینما سینماگران سازمان سینمایی وزارت ارشاد فریدون جیرانی

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرسپولیس در جذب اورونوف حرفه‌ای عمل کرد/ اخطار کنعانی‌زادگان بچه گانه بودبازیکن پیشین پرسپولیس درباره عملکرد اورونوف در دیدار با فولاد بیان کرد: اورونوف بازیکن بسیار با کیفیتی است و به نظرم پرسپولیس خیلی حرفه‌ای عمل کرد که این بازیکن را جذب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز پرداخت تسهیلات برای راه اندازی کارگاه آموزش فنیمعاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تصریح کرد: امسال چهار میلیون نفر ساعت در کارگاه‌های مهارت آموزی سازمان فنی و حرفه‌ای شرکت کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ممنوعیت تردد خودروهای حمل سوخت تهران در چهارشنبه‌سوری/ آماده‌باش پلیس راهورمعاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی پلیس برای چهارشنبه سوری را تشریح کرد و هشدارها و توصیه هایی را نیز به مردم ارائه کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفر مذاکره‌کنندگان حماس به قاهره؛ اسرائیل حمله به خان‌یونس را شدت بخشیدارتش اسرائیل روز یکشنبه اعلام کرد که عملیات خود را در شهر خان‌یونس در جنوب نوار غزه تشدید کرده است و ده‌ها موضع حماس را در حملات هوایی و توپخانه‌ای منهدم کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیش‌بینی کارشناسان از بازار سرمایه در سال آیندهبازار سرمایه در سال جاری نوسات مختلفی داشت و فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرا فرزانه فصیحی از مسابقات جهانی حذف شد؟به گزارش شبکه شرق، وزیر ورزش و جوانان از معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای خواست موضوع حذف فرزانه فصیحی از مسابقات دوومیدانی قهرمانی داخل سالن جهان را پیگیری کند.
منبع: SharghDaily - 🏆 1. / 68 ادامه مطلب »